« August 2006 | Main | October 2006 »

September 12, 2006

einamieji reikalai

apgreidinau fermos Movable Type, instinktyviai kažkaip apgreidinau, system overview pamačiau, kad nerodo naujienų ir panorau pažiūrėt, o ten, vooo, nauja versija, tai reik dėt, negi čia vilksies paskui pasaulį, o gal dar ir "bus geriau", rimtai, gal bus geriau, gal spamofiltrai bus gudresni, gal bugai bus slaptesni, gal greičiai bus didesni, gal šiaip kas nors faino.

nežinau, ar kas faino. nežinau, kas geriau. nežinau, ką dar tiktų prilinkint. a, žinau: šitą ir šitą. paskaitykit. sako, sveika.

tik atradau, kad fermoje gyvena 273 draft postai. kas ten? nemokėjimas pakeisti statuso ir kai lengviau padaryti copy-paste? asmeninės paslaptys? nesigavę istorijos, kurias gaila ištrinti? užsirašymas-sau-kad-neužmirščiau-ir-tik-sau-tik-sau? o kiek dar tokių "drafts" gyvena pas visus gmailo accounte? ant desktopų ir maidokjumentsuose? kur dar?

rolis tai sakydavo, kad "ko nesupranti, ištrink". m?

September 4, 2006

the good old up and down

Per savaitgalį nuvažiavau 1380 km (autobusas ryja 9 litrus dyzelio šimtui km [buvo tūkstančiui, aš durna, man disleksija) veždamas 4 rokenrolo mergaites į Varšuvą ir Lodzę. Vairuoti, šypsotis, kava iš ryto, neužsipisti, kai rokenrolo grupė linxminasi pasklidus per visą Varšavą, atvažiuoji-viens-alaus-pamiegot-važiuoji-į-kitą-vietą rutina 3 kartus per vakarą, pasirūpint visais ir paplot per petį. Tėvo kompleksas.

Viskas pavyko ir patiko, bet, bliat', jaučiuosi kažkoks eunuchas dabar.