July 12, 2010

vasara. karštis. statika.

Posted by v at 6:18 PM
DSC_4310-zaibai.jpg

BUM!

July 10, 2009

Gražulis ir Ko.

Posted by v at 1:23 PM | Comments (1)

„Mūsų pagrindinis tikslas, kad šitie asmenys viešai nepropaguotų savo gyvenimo būdo, nes tik per propagavimą šie asmenys dauginasi. Šiandien aš noriu jums pasakyti, kad jaunimo tarpe formuojasi tokia nuostata: jeigu tu esi heteroseksualas, tai esi kaimietos o jeigu homoseksualas, tai esi europietis. Tai tampa mados dalyku“, - baimę kėlė P. Gražulis.

Idiotiška idioto idiotmintė. Kuo tampa mūsų šalis, tokius idiotus išaugindama? Iš kokio dar gero pavyzdžio pasimokyti? Gal išsiųst stažuotės į Šiaurės Korėją? Arba į Pakistano vakarinę dalį? Gal dar į Saudo Arabiją dėl tolimesnių politikos barų - moterų teisių? Kokią dar teisę turėsime pirštu rodyti tai pačiai Rusijai namie taip besielgdami?

Turiu žmoną, dukrą, sūnėnų dukterėčių, krikštasūnį, gėjų ir negėjų šeimoje bei puikių gėjų ir negėjų draugų, katalikų, ortodoksų, žydų ir niekuom netikinčių. Galvos sau nesukam niekas, auklėjame vaikus gražiai ir tolerantiškai, gyvename puikiai - puikiau neįmanoma. Dabar pradėsit mums lįst su savo baudom ar kalėjimais ir gadint gyvenimą bjaurybės? Kokio velnio jums kištis į mūsų asmeninį gyvenimą? Aš jūsų nepažįstu ir nenoriu pažinoti, į jūsų kažkokioj skylėj įsigytas "vertybes" mums nusišnypšt.

Važiuokit moralų mokslų dėstyt į Vatikaną, tik pirmiau lotyniškai išmokit, nes pseudo-kataliko-sovietiškai ten nesupranta.

July 1, 2009

žmonių bukumas baugina ir vargina

Posted by v at 12:43 PM | Comments (1)

jei mano darbdavys perduotų valdžią dievui, kiltų toks skandalas, kad pusė pasaulio sudrebėtų. o vilniaus rajone ar kaune – nieko. tyla. perdavę valdžią toliau nori viską reguliuoti, pvz., lįsti žmonėms į lovą ir išsijuosus varyti prieš gėjus. koks žmogau turi būti bukas, kad žmonių išrinktas priimtum oficialų sprendimą tą valdžią perduoti kažkokiai eterinei būtybei. ar jos esama, ar ne, šiuo atveju visiškai ir nesvarbu. jei žmogus valdžios atsisakai, viskas, neturi jos, turi atsistatydinti, turi būti surengiami nauji rinkimai ir iki jų įvedamas tiesioginis valdymas. o iš tiesų, vyksta kas? nieko. tyla. tyčiojimasis iš visko. žmonių ir įstatymų.

aną dieną baigiau darbą antrą nakties ir beeidamas namo sutikau lapę. lapė sustojo, aš irgi. pastovėjom, pažiūrėjom vienas į kitą ir nuėjome kas sau. lapei valdžia ir jos perdavimas nė motais. tai laimingas padaras...

April 20, 2009

žemė be galo

Posted by v at 7:16 PM
žinau, linkinti dažnai būna nesveika, bet vis tiek nuostabu:

http://www.thegreenguide.com/infinite-photograph

April 17, 2009

želdiniai

Posted by v at 12:58 PM
bukom bukom akim dirbi dirbi viršvalandžius be galvos ir be galo. besileisdamas liftu pažiūri veidrodin, truputį pagalvoji ir sakai – I am Aragorn, son of Arathorn! vakare nusiskuti.