« guardian on WG | Main | apie užsienio spaudą »

link link link

kažkaip prisirinko šiandien...

/.: Origamis ir matematika. lanxtyt smagu.
/.: Open Source ir bendradarbiavimas. įdomu tiek tema, tiek susiję nuorodos į sėkmingus projektus ir standartus, kurie leidžia bendradarbiauti ir interoperate.

SecurityFocus: Rebuilding after a security incident

Pukomuko atgijo! tris kart pašoku į orą ir apsisuku.

naujas DaemonNews. kazkaip netikiu pastaruoju metu aš jo kokybe, bet vis pasidžiaugiu ir peržiūriu.

savaitės mylimiausias blogas -- Die Puny Humans. jie ten kažkaip moka browsint ir turi kantrybės, ko aš nebemoku ir nebeturiu...

vėl galvojom su mic, ar blogai nėra tas mūsų pačių rašymas į savo bylą Babtlono seifuose. yra, tikriausiai, nes čia norom nenorom prasprūsta blyxniai apie tai, kuo tuo metu gyveni, kas įdomu, ką veiki. kita vertus, šioje reginio visuomenėje, kuo labiau matomas esi, tuo mažiau esi pažeidžiamas. ir vistiek dergi aplinkinių smegenis *sava* mintim, kokia įtakota ir neoriginali ta mintis bebūtų.

dar galvoju, kodėl taip ir neskaitau šiaurės atėnų, kurių pasirodymu inete taip džiaugiausi?.. gal -- vistiek perku ir perverčiu trolike. važinėdamas dviračiu, beje, visai neberandu laiko paskaityt. va tau ir evils of ecologic society :)))

katiba atnešė dovanų *džiovintų* imbiero šaknų. vat galvoju, kuom tokios skiriasi nuo paprastų, šlapių, katras perku pardovkėj prie namų? sausos? labiau kala? brangesnės, tai jau tikrai :)

Comments

jas trint reik ir į arbatą, kai nėra laiko terliotis su šlapiom ir ilgai paslaptingai virti!