« [2009-10-03] Pankroko kalėdos!!! | Main | Poros »

derliaus šventė

jo, spalis vaz bizi. dėl to vakar viską dariau max paskubom, kiekybė, spėti, apdoroti. kai kur prastai pagrota, kai kur mano praskubėta, kai kur, tikiu, kad pavyko.

2009-09-26 turėjo groti Žydrūno broliai latviai, bet grojo Spengimas - rimc hardkuors, kai susikaupia, tai nuskamba puikiai ir La Chudra - bydlo rokas iš Kėdainių, su Kėdainiais man niekad nesisekė :(

2009-10-08 Kiras surengė rimtąją metalo naktį su Karma Jawless ir Inquisitor. Jei Karma tyčia grojo bet kaip, tai kodėl tai darė rimto veido metalistai, aš nuoširdžiai nesuprantu ,)

2009-10-17 Princess Benefit, Gangstar Jesus atrodė įspūdingai, bet antrą kart klausant jau kažkaip nepatiko, Serdnation kalė geriausią mano matytą koncertą (be abejo, po to artistai privalo žliumbti, kaip "šitiek klaidų dar niekad nebuvau padaręs". comes with the territory, bro ,)), SC2 buvo .. du -- stebėt ir dalyvaut linxma, šiaip šūdas, išskyrus keletą gerų juokelių.

2009-10-21 Mary and the Baby Cheeses. Baby Cheeses aktčueli keim end blessed us all. Brilliant songs performed as bad as they could.

2009-10-23 nuobodūs australai Oracio buvo nuobodūs, apavalioji blondinka Eleanor varė gražiau, bet aš užmečiau ausines ant "svarbaus kabelio" per geriausios dainos vidurį, tai tik tiek, Vialka pernai pagrojo geriau, bet vis tiek buvo labai geras, šiltas ir linxmas pasirodymas. "Good byyyye.... thank youuuuu" vos bepasako MaryLise pabaigoj. ,)

Comments

mailserver dingo?

ar "serdnation" 22:05 žodžiai yra "mirtis netikram metalui"?