« valkininkų vasara 2005 | Main | homeland security (foto) »

atsargiai! politika!

tikiuosi, kad šis įrašas taps nr.2 gūglėje, nes dabar ten valdo tik programa ir jokių naujienų puslapyje alytusbiennial.com ir anonsų puslapių įrašai.

  • Adina Bar-On skėlė kelis dalykus: prakalbą "apie vizualiąją komunikaciją", kur kaži ką vebleno apie diūrerio ir rembranto paveikslų akis, kokoškos dažus, apvedžiotus pirštais, etc, tačiau man atrodo, kad pagrindinė vizualioji komunikacija buvo pati prakalba ir tos moteriškės veiksmai ant scenos, kaip ji mums tą "informaciją" pateikė. dar šįryt prisiminiau ir galvojau, labai gražu. paskum ji kriokė, lojo, dūsavo ir dejavo apleistoje Alytaus Sinagogoje (kai ji paskutinį kartą kuo nors buvo, ji buvo druskos sandėlys), aš vaikščiojau aplink ir namas skleidė garsus pats, nereikėjo nei atlikėjo, nei įgarsinimo, gražu ir baisu. o kaimynai niršo, rėkė "eikit lauk katalikai, ne jums tą suprast" ir panašiai. Adina darė dar performansą, kurį pramiegojau ir prapusryčiavau.
  • Martin Zet nesupratau, ką darė, bet visą laiką buvo linxmas čekas su beprote dukra.
  • Howard McCalebb buvo rimtas niujorkiškis seniukas, susigalvota kalba sakęs kalba Rotušės aikštėje susikalęs gražią pakylą, visi plojo, buvo linxma.
  • Dieter Buchhart buvo linxmutis austras, visada išsišiepęs, pastatė mieste tris tualeto tipo būdas su idealiomis sąlygomis augančiomis dilgėlėmis. prie idealių sąlygų dėželių kabojo žirklės, ant "šikinykų" lentelės su info, kad dilgėlė idealiai auga, kai vienam augalui tenka 25x25 cm ploto ir 25x25x25 cm tūrio ir, kad įeidami į šią būdelę jūs įsipareigojate palaikųti idealias sąlygas ir kad dilgėlių augimas tik tomis idealiomis sąlygomis yra visų mūsų prioritetas ir siekiamybė. miestas, žinoma, viską sukarpė.
  • Charlie Citron buvo olandas, tačiau atrodė visai kaip čekas, buvo linxmas ir turėjo dar vieną beprotę dukrą ir ramią žmoną dukrai prižiūrėti, kol papka krečia nesąmones
  • Redas Diržys buvo kuratorius ir rengėjas ir visai nuo to neišprotėjęs linxmas dėdžius
  • dėdė Vytas ir dėdė Stasys buvo alytaus dailioškės darbinykai ūkvedžiai, priėmė mus su šiluma ir kas rytą sveikindavo mus, ateinančius instaliuoti videomeno į šikinyką, žodžiais "tai ką, į darbuką?".
  • Ales' Pushkin buvo baisiai geraširdis baltarusis, su išblukusia sovietine kariška uniforma ir binokliu. visi jo performansai yra su ko nors mirkymu vandenyje, kaip jis pats sakė "Mne nravyatsya životnye, voda i dukhovye orkestry"

dar šįryt galvojau, kad nebuvo politikos. nei kalbančių galvų kritikos/etc, kas savaime neįdomu, nei jokių socialinių pastebėjimų, nieko tokio.

patingėjau/pasidrovėjau visų atskirai ir Redo kaip visų sankirtos paklaust, kokiais būdais visi atvyko, už kokias babkes ir pan. nes, atrodo, pankroko būdais taip nepavyktų. nebent martin. s. blatt(?) su savo sunkvežimiu paveikslų apie viltį

jo, pankroko ten irgi nebuvo. biškį gaila, kad pankrokas jau tėra tik būrys girtų paauglių. ir jiems pakanka, ir auditorijai iš šalies pakanka. field for action, kita vertus.