« per savaitę | Main | ugniaus paroda »

bearable lightness

pastarosios dienos praejo kažkaip šiltai ir gerai, ligonio sąmonė reikalauja apie tai parašyti į internetą.

penktadienio vakarą, ką ten vakarą, naktį, pusę penkių? išsiėmiau iš kuprinės 13 tuščių butelių, du trečdaliai mano, buvau jau visiškai gatavs, bet dar per tą vakarą spėjau du sudaužyt, pabūt dviejuose šokių renginiuose, Raudonojoj salėj buvo šūdas (kažkodėl tikėjausi ten išvyst mayushka), užtai Pergalėj ex Empti produktas varė užtikrintai, dramenbieeeees!, ščyriai atlingavau ir atsiraičiau, užsirašinėjau grot ten bosu, Pavlikas sakė, paskambins, tada ėjom dar kažkur, bzzzzzz

šeštadienį atradau kebabinę prie 'saturno', su tikru turku, linxmu tokiu, draugišku. padarė submariną tik su sūriu, už draugišką kainą, dar įpylė ayran, kurio rūgštelė ant mano pagirių buvo pats tas. sakau
-- ė, iš ko šitas?
-- nuuu, -- sako, -- imsiu aš tau dabar ir viską išduosiu. -- Ir krizena.
-- ėėėė, -- sakau, -- aš gi kitam miesto gale gyvenu, bleh bleh bleh bleh.
sutarėm galiausiai, tai papasakojo:

AYRAN:

  • 1 dalis jogurto natūralaus be jokių priedų, pirktinio arba savadarbio, arba kefyro.
  • 1 dalis mineralinio vandens
  • druskos pagal skonį
  • citrinos rūgšties biškį, arba sulčių arba dar kokios rūgštelės
  • viską suplakt
paskum vėl ta dviratinė kebeknė, sutvarkėm su bezdjonka senąjį nindzės dviratį. smagu buvo gale apsukt juo ratą aplink kiemą ir jaust, kaip visas mechanizmas toks tvirtesnis ir į krūvą susirinkęs, žymiai fainesnis, negu kai važiavau pačioj pradžioj. užtai supisau opit pavarų rankenėlę, you win some, you lose some.

ir taip prasimaliau kamorkėj iki dvylikos, šalia bėga kažkox vanduo, tai viską išmazgojau, kas mazhojosi, paskum padėjau menų spaustuvės chebrai ruoštis popremjeriniam bankietui, iš kurio pabėgau, bo nebetvėriau pasipūtusių bahiemščikų veidų, arba buvau pats per daug pasipūtęs. anyway, po stiklą vyną bičiulių romantiškam balkone, gerti buvo žymiai įdomiau :)

šiandien užsiėmiau niekais, tai ten palėkt, tai ten, ramu ir paprasta. tik jokie darbai nenusidirbo :)

pizdžiu daug, pirštus skaudės :)

Comments

oo kababibe salia saturno? o galima tiksliau? nes as netoli gyvenu ir turkas su tikrais kebabais man butu neblogai karts nuo karto :)

as viena prie kalvariju turgaus zinau, ten toks irgi fainas turkas dirba, pats piramides ant sienu nupaises, juokingos juokingos.

ooo ve@drumnbass >] uy maijt myt samdeij.

>senąjį nindzės dviratį

maciau kaip sukai prie smc sestadieni vakare,
atrodo rimtas lasipedas...

neži: tuose mūriniuose namukuose po kairei, viduriniame.

a kodel mane tikejaisi sutikt?

citrinos rugszties airaniui nereikia (kaip ir Lietuvai -- ska).
prie druskos galima (laisvai) svierziu maltu pipiru (joudu, baltu, zaliu ir t.t.) ir visuokiu petrarzoliu-baziliku prideti.