« savaitės linkų košė | Main | PIRK: Fender BXR60 »

namai ir linkai

gyvenu tokiuose juokinguose namuose, su gerais ir blogai dalykais:

  • vienas naminių kompų, kai įjungi jį į soundsystem ir atsuki dafiga garso ima skleist visokius ūžesius. kol gyvas, ūžia neįdomiai, o kai užmiega, pradeda leist tokius "vrrrrrrummmmm..... vrrrrrrummmmm..." tyliai tyliai. visai kaip kabeliai iš Lain.
  • šikinykas yra mažūūūūtis ir ankštūūūūtis, dėl to bakelis yra kaip kokiam chujovam sovietinės mokyklos tualete, kokių dviejų metrų aukštyje. na ir kas? ogi vat kas: kai prišiki unitazo dubenį ir nuleidinėji vandenį, jis krenta žemyn su nežmoniška energija ir aptaško šūdais tau veidą. kartais juokinga, kartais užpisa. ilgainiui, žinia, išmoxti saugotis, ale vis tiek...

buvau nužudęs Mozillą, dėl drastiškų upgreidų į -current, teko browsint Opera, visiškas gaidys. bet linkiokų tai prisirinko biškelis, bet kokiu atveju :)

  • Open Source Killer Applications. čia šiaip, kad nepamirščiau, kad galima šūdo pasiinstaliuot, kai laiko/ūpo yra.
  • PacManhattan. chebrytė laxto po miestą ir renka taškiukus. labai gerai.
  • Security for Hire in Iraq: New questions. these guns for hiiiiire, dainavo The Toasters, bet ne lone hitman, o your private army. brrr. suomiams irgi aktualu :), nes apsaugos firmų mulai tiesiog griebia benamius metro ir smarkiai pridaužo, "tiesiog šiaip". tai jau buvo pasiekę tokį lygį, kad "dėl nelankomumo" užsidarė benamių paramos centras, kurį būdavo galima pasiekti tik metro.

smegenys tuščios, einam toliau :)

Comments

kad neiprates tai nereiskia gaidys.

nepatogu. reiškia gaidys. :) "netestavau ir nelyginau", bet rankos kliūva, mygtukai ne tie ir fontus *ne taip* renderina ir žinau, kad pasikeist galima, bet nenoriu. be to, rodo reklamą ir nori būt perkama. fui.

Pas senelę bakelis taip pat aukštai:) juokinga buvo kada santehnikas karta pas ją atėjęs buvo paklaustas ar yra tokių naujų:)))

o Opera mažiau atminties užima ir windowsose ir lameriškame debiane.

opera gaidys. kažkada naudojau, bet paskui kaip šveičiau...