« šššvysst! | Main | A Third Army in the "War on Terror" »

MT3? o gal nebe? :)

susiedai praneša apie blogas, o greičiau juokingas naujienas. hm. šita blogoferma, žinia, yra visiškai visuomeninis ir nekomercinis ir greičiau priešingai socialinis epxpxpxperimentas, vadinasi (a) septynių šimtų baksų niekas niekam neduos; (b) nesinori pasilikti su sena ir nepalaikoma softo versija; (c) "ant pykčio", "iš principo" ir pan. :). let's go:

kitas klausimas -- o kas yra patogu visiems dabartiniams fermos gyventojams, turint omeny jų skirtingą techninį lygį? ko reikia, ko nebereikia, kas patiko, kas nepatiko?

Comments

sitas lygis mane tenkina ir visiskai nesinori papildomu dalykeliu, nors nezinau kaip del saugumo ir etc parametru

Blogas linkas: http://blosxom.com/

su mano lygiu, dabar egzistuojantis lygis - man lygis;)

imho, svarbu:
1.geros priemones apsisaugoti nuo spam sh*t
2.aiski "po defaultu" navigacija tarp postu ir kategoriju ir estetiskai priimtinas stylesheetas ar kas ten...
3.neskausminga MT exportacija
4.kuo daugiau konkrecios publishing system vartotoju apskritai tuo maziau skyliu?

Didžiausia problema su daugeliu Bloginimo programų, kad jos nepalaiko arba kreivai palaiko multiple weblogs, o mums tai matyt svarbu:) Tokios pvz yra: WordPress, Textpattern. Drupal yra labiau CMS nei bloginimo softas, todel turi daug ivairiu idomiu featuru, kuriu matyt chia nereikia:) Man geriausiai atrodo blosxom, bet ji gali buti ne tokia paprasta ir draugishka kaip MT. Jericho - versija 0.7, s9y 0.6 (gal truputi per jaunos). Nanoblogger chia nelabai tinka:) Del kitu irgi sunku kazhka pasakyti. Gal reikia tiesiog palaukti kol dulkes nuses :)

gal palikimę seną, juk priekaištų (atrodo) kolkas nėra

http://diveintomark.org/archives/2004/05/14/freedom-0 - nieko daugiau nereikia pasakyti...

Taigi, arba palikti kaip yra, arba WordPress. Dalis hackerių naudoja blosxom, bet man atrodo tas jo primityvumas yra per sudėtingas. Pats nebandžiau, bet ir nenoriu - jei migruosi, tai visus esamus vartotojus. WP yra panaši (o kai kuriais atvejais ir geresnė, tikriausiai ir atvirkščiai) sistema į MT, įskaitant lengvą migravimą. Kiti - ne, arba išvis nesusiję su bloginimu (Drupal).

Tas migravimo lengvumas tai turbūt tu, aš savo blogą lengvai perkeltume, bet ne visi mūsų vartotojai programeriai... Reikės pasidomėti.

O MT defaultiniu konfigu/templeitais nusiskundimų yra, ir daug. Bent iš manęs. Aš savo blogą susitvarkiau kaip, manau, turėtų būti, bet kiti ne, ir tai nervina. Turi būti teisingai iš karto, kad "paprastiem" vartotojam nereikėtų knistis, o tik užsidėt savo dizainą ir rašyt.

em... o vis tik vienas WP trūkumas - nėra multiple blog supporto - yra esminis, dėl kurio blogofermai jis netiks :( o gaila. arba pasirašyk pats :(

Na kaip rašiau aukščiau, kolkas nesimato tinkamo kandidato. Matyt sixapart tai numatė prieš žengdama šį žingsnį. Bet gera vieta ilgai tuščia neliks.

Dėl lygio nepergyvenkite, išmoksime. Nors man ir esamomis sąlygomis nelabai kas teveikia -}.

heh: na jei migravimas vyktu kokiu nors user friendly būdu, tai gal dar tarkime aš irgi sugebėčiau vieną kitą migracinį veiksmą atlikti...

bet jei ten būtų miškas tagų kaip pavyzdžiui MT templatuose ir jie dar visai nehtmliniai, ir kažkur ten kažką reikia pakonfigint... tai nu i...

nes taip ir palikau savo MT bloge apsišikusius popupus komentarams ir daugybe kitų, mano nuomone, ydingu navigacijos momentėlių, nes neprogrameris esu, o milijona kartų editint/seivint/žiūrėt kas nesigavo tai knisa nereliai...

jei yra galimybė palikti šitą tai gal niekur nekeliaujam? kai nebebus ir tokios, tada dafai atsargiai atsargiai migruojam, nes numanau, kad tautos dalis yra ir tokios kur pati nei tų keleto žingsnelių padaryt nesugebės...

aisku cool jei atsiras koks geras dede adminas ir visus kolektyviai numigruos, bet ar tikrai? ar tie kas ten priparine jau savo templeitus su visokiais bandymais-šmandymais saugiai pasieks kitą krantą? heh...

O kaip jus ziurit i b2evolution? Tollzas palaiko multiblogus, turi galingu antispam irankiu, statistikos moduli ir t.t. Jei palauksit max. pora savaiciu, tai bus parasytas exportavimo is MT i b2evo skriptas.

Viskas bus zašibis'. Jei esamu fyčerų poreikis nėra kritinis, tai palaukit ir alternatyvos pačios išlys su laiku ir labai aiškios :)

Gal jau atėjo laikas kiekvienam turėti atskirą blog'ą? Išlieka tik stipriausi ;)

bmw rulezzz!

markiz cool! ;)

I like this site very much!