« vakar gėriau | Main | link link link »

matrix iki galo

taigi, ką tik pažiūrėjau The Matrix. Revolutions. viskas. trilogija subaigta. chaotiškos mintys pakeliui į netkafą spausdint 9 A4 lapų.

  • The Matrix žiūrėjau du kartus. žiūrėčiau dar. action movie klasėje tai jau kiek paseno nuo 1999, bet turi kabliuką ir visus kitus reikalus. The Matrix. Reloaded irgi dar pažiūrėčiau, dėl masinio reivo ir tų visų išradingų vietukių, Merovingian, Orakulo draugelis, dar kažkas :). Revolutions -- nežinau. visos muštynės labai gražios, Agentų Smitų minia labai įspūdinga, skrydis į Matricos Tvirtovę (Minas Matrix? :)), traukinys, bet nėra tų apsukų, kurios sumažėjo Reloaded, o čia visi nebeliko. tik gražu. gerai, anyway :)
  • dabar einu skersai pirmo Max Payne, tai tas bullet time tūsas labai atrodė artimas ir logiškas :). buvo pora vietų, kur norėjau pasikraut seivą, bo herojai ten nekaip pavarė.
  • Neo dabar jau baigėsi kaip koks lopas (patch, o ne ta tradicine prasme, bent Vilniaus šnekta :))) ir apgreidas ir matrica po nedidelio BSOD gale dabar jau atrodo, kaip visiškas Windows XP :)
  • broliai Vačiauskai čia pavarė kaip kokis mikrosoftas prieš šimtą metų pažadėjęs diiiidžiūūūlį apgreidą, o gavosi kaip ir nieko doro. et.

bet kaip. tikiuosi, kad šitos skylės printerio draiveris mokės didinti piešinus į tai, ko reikia... :)

UPDATE: slešdotas irgi rašo apie pirmus įspūdžius, traileryje paminėti linkai visi neblogi, komentarų dar neskaičiau..

blip!

Comments

blyn, kas ten tokio gero tose matricose? tron'as ar/ir dark city zymiai geriau ;-)

atsiminiau nerealų komentarą pažiūrėjus matrix reloaded:

„gaidys gavosi wachowskiams, pora metu koxsa pyzdino ir
ant playstation'no kabejo, tai juos tikriaiusiai ir
winzipas dabar tempia, jei kas dar ten eisite
uzsimeskit po pora kaliosu gal pades . . “

(c) eimantas pivoriūnas