« The news will not cover the war | Main | jie dar juokauja. gerai! »

antikarinė demo

taigi, internetas paskelbė antikarinę akciją šį šeštadienį. iškart sakau, netikiu demonstracijiniu protestu. netikiu. opozicija tik sustiprina pozicijos egzistavimą, suteikia jam prasmę. tai tik ženklo parodymas. ir tik taip tą matys televizoriaus žiūrėtojai, radijos klausytojai ir žinių skaitytojai. kaip kažkokį, mažokai reikšmingą, ženklą.

na ir kas?! užtai aš tikiu savim. ir tikiu, kad karas -- niekam tikęs sprendimas. ir esu solidarus su tais, ant kurių krenta bomba, ir tais, kurie kitur ant svieto taip pat išeina į gatves.

tokia tai motyvacija. ir kas gavosi? gavosi šaunus pasivaikščiojimas vilniaus gatvėse. self organized swarm of young people. chaotiškai ir kiek komiškai, tačiau visi nuėjome visur kur norėjome (rotušė -- jav ambasada -- kam -- prezidentūra), išrėkėme, ką manome ir pamojavome, ką atsinešę. tixlas nėra patekti į televizorių (nors jei tai įvyx, ir kažkas dar pagalvos apie Irako karą -- irgi šaunu), tixlas -- pasakyti savo nuomonę. už dyką, kas šiais laikais vis labiau nepriimtina. ir mums pavyko!

Comments

būtent!gal tokio pobudžio akcijos nieko ir nepakeis,o tixliau net suveix kaip naudinga atsvara tam tikroms politinėms jėgoms.
VIP=VDP
visuotinio DEZinformavimo priemonės-tikrai nesvarbiausią.
svarbu kad neliekam nuošaly,kaip daugėlis"pritariančiųjų".
nes dauguma žoniu pritaria mūsų nuomonei.bet,dėja,netiki nei demonstraciniais protestais,nei komiškais chaotiškais pasivaikščiojimais...