maj 31, 2007

george carlin (kam minėjau komikas)

per ktb gimtadienį minėjau tokį komiką, vardu George Carlin. Bičas labai sėkmingai suvarto tokius terminus kaip religija, etc etc. šiaip manau vertas dėmesio, tai jei kam po to bus plačiau įdomu, tai youtube rasite viską .)

maj 1, 2007

experimentinis kepsnys

Parduotuvė > 750 g žalios jautienos > minimumas prieskonių ir indaujos > experimentai su temperatūra. Ir iš viso šito reikalo gavosi nerealus jautienos kepsnys su krauju .) tiesa trūko garnyro, bet finale likau labai savimi patenkinta, tuolab, kad iš įrankių tebuvo keptuvė be dangčio.) O ir kepsnys idealus: paspaudi šakute ir biškiukas kraujo ^_^

Vienas linksmesnių faktų, kad man nereikėjo indų plaut .)) Ačiū Eimi ,)

april 3, 2007

rewired & itopia

Na kągi. Pora dienų offline tiek su pc tiek su mobiliu ryšiu. Kažkokia katastrofa, na bet šnd pagaliau įvedė naują net'ą, teliko dar susitvarkyt su savo mobiliuoju pasiekiamumu. Bet per tas dvi dienas praleidau Itopios paleidimą, liūdna. Na kolkas tik griaučiai ir masė klaidų, bet anksčiau ar vėliau vistiek viskas ištobulės. Taigi dar vienas projektėlis ant sprando. Smagu, kad kažkas žiūri, kažkas skaito. Kaip ir tikėjausi, neapsieita ir be kritikos ir 'najezdų'. Na bet ko ir reikėjo tikėtis. Viskas turėjo jau būti rugsėjo mėnesį, bet užlaginom, todėl kažkam tai atrodo plagiatas. Na tarkim. Vistiek labai džiaugiuos, nes nu tikrai, PAGALIAU.

april 1, 2007

balandžio pirmoji

heh, na ir šventė, sakykim taip. Prasideda nuo vandens stiklinės į veidą mol 'labas rytas, brangioji', o baigiasi tuom, kad grįžtu namo ir surandu tuščią (na beveik) kambarį. Spintos lentynos tuščios, pusė stuff'o neaišku kur, TV ir tas išneštas. Ant stalo sudėta dalis daiktų, kas lygu, kad mano metro pločio stalas ir taip nesugebantis patalpinti visų reikiamų techninių gadget'ų ir trinket'ų, dar turi laikyt visas knygas ir panašius daiktus... maža to dar ir net'ą atjungia... net nebejuokinga..

mars 30, 2007

rytas

rytinis (ankstyvas rytinis) pabėgiojimas pavirto rytine pompa. Keista kaip skirtumas tarp 7h ir 10h ryto gali būt toks didelis. Sėkmingai kirto per ausis ir kvėpavimo takus, bet po truputį tikėkimės įsivažiuosim. Vistik kolega netoli gyvena, ir išsitempt iš ryto bent jau pasivaikščiot nebloga mintis. Vienas must-do punktas vasarai: atgaut fizinę formą..

mars 25, 2007

tortadienis

ajo, savaitgalis ilgas, sunkus, bet tam tikra prasme smagus ir vykęs (išbraukus kelis niuansus). Pavykęs kolegos gimdienis, atgaivintas potraukis piromanijai, plius sekmadieninis family meet'as.

keli ėsminiai sakiniai:
šaunuolė mergaitė, žaisk su degtukais,
popierius kandžiojasi
užuodžiu druską ant liežuvio galo
ir devynmečio bratkio nesveikas juokas kiekvieną kartą pasakius žodį "šikna".

mars 14, 2007

išvados

Ajo, pritariu enc kogero vieninteliai du straipsniai verti kažkiek dėmesio atlikti kolegų. O tai lenkas išvis žiauru, ir jei atvirai, man totaliai nusispjaut kokie ten skaičiai sukasi Lenkijoj. Arba kaip mobilus ryšys užvaldys pasaulį ir visi turės mobilius, tiesiog reikės perplaukt į kitą amazonės upės pusę jų pasikraut. Naivumas, kad hebra naudosis MOBlogais išties juokina, atsižvelgiant į paprasčiausių MMS ir pan kainas (apie 3G net nešneku) Naudingumo kofas pačios konfas sakyčiau mažas, nes išties, kaip ir gerbiamasai pirmininkas šnekėjo, nieko naujo ar nežinomo niekas nepasakė. Visi ir tešnekėjo apie tai, ką senai visi žino, ir kas senai visiems aišku, na dar tiesa, buvo daug lentelių su daug skaičiukų, ant kurių tikrai irgi nusiš***. Taigi finale manau, kad buvo daugiau komercijos nei norėjosi (stipriai), omnis pasidarė sau gerą reklamą (pradedant pakabučiais, baigiant aktyviausiam komentatoriui nokia N70), o pezalai ir tebuvo pezalai. Pripažįstu, buvau naivi tikėdamąsi sužinoti kažką naujo ir naudingo.

P.S. Tiesa dar kadras iš savivaldybės visai linksmai pašnekėjo. Neaišku kiek naudingai, bet vistiek linksmai.)

P.P.S. Persiprašau. Į konfos top tris dar įkalčiau kadrą iš Mtv. Nerealus pranešimas. Iš juoko šonai skauda.)) Sėkmingai suvartė visus terminus kaip, such as reklama, brandas, 2.0 ir pan. Super. Restekpa.))

dar iš konfos

Trys žodeliai: KGB - Kompiuteri Gelbėk Bedarbį. Kažkaip įdomiai nuskambėjo..

aš netyyyyčia

vieta: BlogCon / EVC 31 aukštas

nusidėjau. ir prigavo....

tad atsiprašau. pažadu grįžus išsiskalbt save su spiritu ir melstis, kad iešmutizmas neužkrečiamas.

mars 12, 2007

Manga Studio Ex

Taigi, ryšium su nesenai gautu nauju hardvaru prieš porą dienų dar ir naują softuką susiveikiau. Manga Studio Ex. Iš pradžių tik atsidarius jų puslapį susidarė įspūdis, kad kosminė pinigų suma už neaišku kokio lygio soft'ą. O parsisiuntus trial versiją jau po 10 minučių tupėjau interneto tyruose ir ieškojau pilnos versijos. Keisčiausia, kad su šia programa sugebu išlaužti linijas, kurių paprastai ant popieriaus neišeina (pasiseka gal iš kokio 4-5 karto). Tai susimąsčiau, kad kadangi itopios paleidimas jau sparčiai artėja, tai nemanau, kad spėsiu įvaldyt visas galimybes, bet jau sekančiam projekto upgrade'ui matau naują paišymo stilių .)

Pirmas bandymas papaišyt tiesiogiai su tablet'u, be jokių išankstinių ceckinimųsi ant popieriaus.)

februari 26, 2007

Medicine

Heh, paracetamolio 2 tabletkės + aspirino 4 tabletkės = temperatūros numušimas nuo 40.9 iki 37.4 per pusantros valandos. Hmm, bene 3.5 laipsnio. Sweet..

februari 25, 2007

kaip ir reikėjo tikėtis

Mano žvakę kambary užpūtė. Nebėra sienų, nebėra shelter. Liko tik grindys ir lietus.

kaip aš tikiuos, kad tai tik košmaras, iš kurio pabusiu..

februari 22, 2007

kvailas atsitiktinumas

Keistas vakaras.) Turint omeny, kad daug maž visa diena praleista pakankamai pasyviai, vakarą leidžiant pas kolegą netyčia užklydom ant poros nuotraukų, kur, pasirodo, pamačiau savo senai matytą buvusį klasioką. Tai čia tiek to. Toliau šnekant išaiškėjo, kad tas bičas irgi programeris, ir mes vienam kanale sėdėjom bene metus, bet pasitikslint kas ir kaip nesusiprotėjom.
Na anyway pasiplepėjom apie senus laikus, mokyklas ir panašius nereikšmingus dalykėlius, tai šokiravo faktas, kad senos klasės panos sustojo arba į programavimą, arba į elektroniką... na įdomu įdomu .)

februari 16, 2007

apsipirkinėjam

Heh, šnd gaunasi, kad šopinimosi diena pasitaikė.) Kolega vat nusipirko naują draugą, aš ir pati sau jau nusižiūrėjau, tik reikės dar visas detales išsiaiškint.)
O šiaip tai šnd nusipirkau naują planšetą, nes senojo laidą katinas sėkmingai perkando (pacukas nelaimingas). Mažiukas, bet labai juo patenkinta, nes kokybė iš tikrūjų įspūdinga. Su mano senoliu trust'u nėra nė ko lygint, tuolab kad kartu parėjo ir visai linksmas softukas su kurio pagalba dirbt pasidaro linksmiau.) Nebereikės išsidirbinėt su popieriaus lapais ir skaneriais,)