Recent Comments

« Sekmadienis su dievu: kas yra religija? | Main | Vyrų vaidmens krizė »

Dvasinė tryda

Traukiu dar vieną archyvinį postą (o jie greitu metu ir nesibaigs), nes kad ir prieš kiek laiko jis būtų rašytas, dvasinis nėštumas visada aktualus.

atviras galas toliau supažindina visus(-as) su nepripažintais genijais. Ne tas žodis, kaip susidomėjau, kas yra dvasinis nėštumas. Aktualiausias klausimas – ar galima dvasinio nėštumo atveju pasiimti nėštumo (gimdymo) atostogas. Jei taip, aš esu garantuotai dvasiškai nėščia. Žinoma, jeigu už dvasinio nėštumo dvasines atostogas SoDra mokės tikrais, o ne dvasiniais pinigais. Kiti ne mažiau svarbūs klausimai: ar dvasinio nėštumo metu patiriamas dvasinis venų išsiplėtimas, dvasinės strijos, padažnėjęs dvasinis šlapinimasis ir dvasinis hemorojus? Ar galima nepageidaujamo neplanuoto dvasinio nėštumo atveju atlikti dvasinį abortą?

Norėdama daugiau sužinoti apie šį svarbų, mokslininkų pripažįstamą reiškinį, nusprendžiau pagooglinti. Buvau šventai įsitikinus, kad nieko nerasiu, bet aš labai klydau. Panašu, kad per gerai galvoju apie žmones.
Aleksandras Žarskus IŠ DANGAUS NUSILEIDAU (daugiau paskaičiaus, sakyčiau, kad iš medžio iškrito, bet ką jau čia) (nebėra linko, bet panašu, kad ir čia galima rasti tą pačią naudingą informaciją):

Galima sakyti, kad būsimo žmogaus sielos dvasinės struktūros prieš pradėjimą yra prisijungusios prie savo tėvų energetinių – informacinių laukų ir „persirašinėja” iš savo būsimųjų tėvų bei mokosi to, kuo jie gyvena. Tai labai sena išmintis, kurią iš naujo atranda modernusis mokslas.

Mano amžiaus pagyvenęs jaunimas, atsimenat „Matricą“? Kur visi tie žmogai buvo prie maitinimo šlangų prijungti? Man ta pastraipa tai priminė.
Štai kodėl į klausimą, kada reikia pradėti auklėti vaiką, vienas žymus pedagogas atsako, jog tai daryti reikia devynis mėnesius prieš gimstant jo motinai.(…)
Vydūnas apsakyme „Pirmieji jaunavedžių gyvenimo metai” aprašo, kaip jaunieji, daugiausia nuotakos, jautusios, kad yra dar nepasiruošusi priimti naują gyvybę, pastangomis, metus susilaiko nuo sueities.(…)
Musulmonų kraštuose tvirtai tikima į ragadą arba į miegantį vaisių. Ragadas — tai pradėtas, bet užmigęs įsčiose vaisius, kuris gali miegoti net iki septynerių metų. Šis tikėjimas toks stiprus, kad kartais apsaugo moterį nuo bausmės už neištikimybę ar sanguliavimą, už ką musulmonai baudžia labai griežtai. Pvz., moteris, kuri pastojo po skyrybų, gali teigti, kad ji dabar nešioja vedybinio gyvenimo metu pradėtą vaiką, kuris iki šiol miegojo.

Taigi, tėvas gali daryti, ką nori. Kad kūdikis nepatirtų traumos, atsakinga tik moteris, ji turi susilaikyti nuo sekso, ją reikia auklėti kaip motiną dar prieš jai gimstant. Vyrų kažkodėl auklėti nereikia. Na, žinoma, jeigu nėštumas dvasinis, tai vyrai tam tikrai nereikalingi. Ir kodėl dvasiškai nėščios tik moterys? Kodėl vyrai nejaučia būsimojo kūdikio? Jie ne tokie dvasingi?

Autoriui teko išklausyti pasakojimą moters, kuri labai gerai žino pati ir turi svarių įrodymų, kad jos antrasis vaikas turi du tėvus — dvasinį ir kūniškąjį. Tokie atvejai nėra labai reti, tik mes esame per mažai tam atidūs. Taip gali atsitikti, pavyzdžiui, kai mergina ilgai draugauja ar slapčia myli vieną vaikiną, o išteka už kito. Arba kuomet ištekėjusi moteris, vedybinį gyvenimą gyvenanti su savo vyru, dvasiškai žavisi ar bendrauja su kitu žmogumi. Kaip ten bebūtų, kiekvieno kūdikio pradėjimas yra dvigubas. Dvasinis — kai siela įeina į pasirinkto tėvo dvasinį lauką, ir kūniškas — kai gyvybė pradedama motinos įsčiose.

Gal autorius galėtų pateikti tuos svarius įrodymus? Nes kol kas tie svarūs įrodymai atrodo įsivaizduojami. Ar svarūs įrodymai taip pat dvasiniai, kaip ir nėštumas? Tai taip ir nesupratau, dvasinis nėštumas būna tada, kai tėvas tampa nėščias su kūdikio dvasia ir kai motina sapnuoja kūdikį? Matyt, esu dvasiškai nėščia, todėl dvasiniai hormonai trukdo man logiškai mąstyti.
O čia – Dvasios ir patologinis klimaksas:
P. Gariajevo ir kitų eksperimentai paaiškino ir gilesnę poabortinių pasekmių priežastį. Kai vakuminis siurblys, sako P. Gariajevas, plėšo į dalis vaisiaus kūnelį, susidaro jo mirties fantomas, kuris lieka moters įsčiose. Jo biologinis aktyvumas toks stiprus, kad jis išderina moters genetinį aparatą. Ir ne tik jos, bet ir vyro, kuris su ta moterimi turės intymius santykius.

Vyro, kuris moterį privertė darytis abortą, nei išsiderinęs genetinis aparatas, nei kita baisi karminė bausmė nelaukia. O štai niekuo dėtam bičeliui, kuris nieko nežinodamas užsiraus ant moteriškės su išderintu genetiniu aparatu, gali ir nenuskilti. Norėčiau surengti gatvėje vyrų apklausą “Ar jūsų genetinis aparatas neišsiderinęs?” ir stebėti reakciją. Jeigu teisingai supratau, vyrai sėkmingai gali dulkintis su kitais vyrais – panašu, kad genetinio aparato išsiderinamumas perduodamas lytiniu keliu tik iš moterų. Panašu, kad moterys kitoms moterims jo irgi negali perduoti. Sakyčiau, geriau nei sifilis. Nors kita vertus, nuo sifilio bent prezikai gali apsaugoti.
phantom
Atsargiai! Jis išderins jūsų genetinį aparatą!

O štai šitas gali atgrasinti nuo sekso ilgam:

Juk po mirties fantomo banginiam karkasui suirus, išlieka jo subtilieji apvalkalai. Nužudytojo kūdikio fantomas visą gyvenimą “skųsis” motinai dėl savo likimo, — sako Gariajevas, — jis pasakos apie savo likimą jaunesniems broliams ir seserims, tėvui ir kitiems vyrams, kurie turės su šia moterimi intymius santykius.

Retai kam norisi kruštis, jei jiems(-oms) tuo metu skundžiasi kūdikis.
Baltaodė moteris, kuri kartą permiegojo su negru, po keliolikos metų nuo savo vyro pagimdo… juodą kūdikį. Tradicinis mokslas to nepaaiškina, o banginė genetika sako, kad moters lauke liko jos pirmojo seksualinio partnerio banginis paveldimumo fantomas.

Galiu pasiūlyti mokslui arba, tiksliau, svaičiojimams, kuriuos kažkas laiko mokslu, paprastą sprendimą – DNR tyrimai. Turėtų padėt atsakyti į klausimą, kodėl baltajai moteriai gimė mišrios rasės kūdikis. Užuomina – su dvasiniu nėštumu tai neturi nieko bendra.
Pradėjimo metu tėvo, motinos ir vaiko likimai susijungia į vieną visumą. Jie tampa tarsi vienu organizmu. Taigi nėštumas galimas tik esant trims.

Kodėl tik trims? O jei dvynukai? O jeigu orgija? O jei dirbtinis apvaisinimas? Vaikas bus panašus į gydytoją? Visą klinikos personalą?
Pradėjimo metu iš tėvo biolauko nutįsta energetinis srautas, kuris tarsi globojanti ranka saugo ir kūdikį, ir motiną.

Seniai skaičiau tokią gerą pornuchą. Pasakyčiau, koks ten “energetinis srautas” nutįsta iš tėvo. Nuo to išsiveržusio energetinio srauto siūlau apsisaugoti prezervatyvu. Po viso reikalo sargį su visu energetiniu srautu galima utilizuoti. Kitu atveju kažkam teks miegoti ant šlapios paklodės.
Anksčiau moterys buvo žymiai jautresnės tiems dalykams ir dažnai tarpusavyje kalbėdamos sakydavo, kad ta ar kita ne laukiasi, bet greitai lauksis.

Aš irgi galiu papranašauti: kai tik moteris su kuo nors dulkinasi, jai neprieinama kontracepcija ir abortai, irgi didelė tikimybė, kad artimiausiu metu bus matomai nėščia.
Mūsų egoistinė baimė dėl savęs, kad ateinanti gyvybė atims iš mūsų patogumus ir duonos kąsnį, yra visiškai nepagrįsta. Kiekvienas gimstantis kūdikis atsineša ne tik savo dalią, bet ir sąlygas. O priimančios naują gyvybę motinos sveikata, tiek fizinė, tiek dvasinė, tik pasitaiso.

Žinoma, tai, kad tą kūdikį reikės išlaikyti, yra mažytė nereikšminga smulkmena. Tiems(-oms), kam šviečiasi, kad gimdymas pagerina sveikatą (nieko naujo, kad tokias nesąmones paisto tas, kam niekad nei dvasinis, nei koks kitoks nėštumas negresia), siūlau apsilankyti http://www.birthtraumaassociation.org.uk/. Galima paskaityti nemažai istorijų, kaip “pataisė” sveikatą nėštumas ir gimdymas, jeigu elementari logika to nepadeda suvokti.

Linksmasis mokslas:

Motinos.Gyvuliai kitaip žiūri į pateles negu žmonės; patelė jiems yra gaminanti būtybė.

Smagu. Esu žmogaus patelė.
Tėvo meilės gyvulių pasaulyje nėra, bet esama kažko panašaus į meilę savo mylimosios vaikams ir pripratimo prie jų.

Koks puikus pasiteisinimas tėvams, vengiantiems atsakomybės.
O patelės per vaikus patenkina savo valdžios troškimą, įgyja nuosavybę, užsiėmimą, joms visiškai suprantamą dalyką, kur galima duoti valdžią liežuviui: visa tai drauge ir sudaro motinos meilę, kurią galima palyginti su menininko meile savo kūriniui.

Jomajo, taigi motinystė yra moters pašaukimas. Taigi moterys, visai kaip patelės, “instinktyviai” nori būt motinom. Prie ko čia valdžios troškimas?
Nėštumas moteris padarė švelnesnes, kantresnes, baikštesnes, paklusnesnes; lygiai taip pat ir dvasinis nėštumas kuria kontempliatyvų charakterį, giminingą moteriškajam: tai vyrai-motinos.

O ko daugiau gali reikėti patinui, apie kurį sukasi visas pasaulis?
Vienžo, kas yra tas dvasinis nėštumas, taip ir nesupratau. Jis būna tada, kai kūdikio siela prisisiurbia prie motinos, nes tik moterys būna dvasiškai nėščios, bet prasideda tada, kai kūdikio siela apnėština tėvo sielą, o iš tėvo lauko išsiveržia energetinis srautas, o labiausiai pasireiškia tada, kai naujagimis kažkodėl labai panašus į kaimyną. Ir taip būna dėl fantomų.
Prieš pradėdama rašyti buvau įsitikinusi, kad žymusis nėštumo specialistas Aleksandras Žarskus bei kiti(-os) į jį panašūs(-ios) lopai(-ės) patys(-čios) kenčia nuo sunkaus dvasinio nėštumo. Bet dabar suprantu, kad tai tik chroniška dvasinė tryda. Galiu pasiūlyti savo nuoširdžią užuojautą ir nuraminti – jūs ne vienas. Kiti(-os) garbūs(-ios) Lietuvos piliečiai(-tės), kenčiantys(-čios) nuo šios sunkios nepagydomos (deja, nemirtinos) ligos – V. Tomaševskis, D. Tarailienė, P. Gražulis ir daug kitų.
O dabar noriu nuoširdžiai pasipiktinti. Mano palinkinti straipsniai akivaizdžiai pažeidžia Nepilnamečių apsaugos nuo neigiamos informacijos įstatymo 4.13 punktą: kai demonstruojami paranormalūs reiškiniai, sudarant šių reiškinių tikrumo įspūdį. Kodėl nėra atitinkamo įspėjimo?!

Comments (4)

Šviesa:

Reikės su dvasinio nėštumo specialistais pasikonsultuoti ar turiu galimybių pagimdyti vaiką nuo mylimos moters pasinaudodama vyro sėkla.

Tiesą sakant mano mokykloj apie genetinį foną, ar kaip tas daiktas, kur baltaodei gimsta juodaodis vaikas, buvo apie tai labai daug pasakojama per darbų pamokas. O kada gi geriau pasiekti atviras tokiam mėšlui mergaites, jei ne per darbus, kur ir taip jau kišama, kaip joms pridera gyvenime elgtis... Nemaišykit metaliniais šaukštais, nes visiems skambės jūsų puodai, siūkit sijonus, nes kiekviena mergaitė privalo tai mokėti, nesimylėkit su juodaodžiais, nes jums gims negriukai ir pan. Įdomu ar tai buvo tik mokytojos savanoriškumu pagrįsta erezija, r vis gi buvo kažkokiu mistiniu būdu įtraukta į darbų programą :D Gaila nepasilikau to lankstinuko...

"Retai kam norisi kruštis, jei jiems(-oms) tuo metu skundžiasi kūdikis."

Kaip prisižvengiau iš šito komentaro :D

nemezgu:

"Reikės su dvasinio nėštumo specialistais pasikonsultuoti ar turiu galimybių pagimdyti vaiką nuo mylimos moters pasinaudodama vyro sėkla."

Šviesa, aš tai baisingai sunerimau. O jei tai nutiko ir be vyro sėklos, nes aš juk nesisaugojau!! Teks pranešt draugei, kad ruoštųsi alimentų mokėjimui po kelerių metų. Kai vaikelis pabus.

Šviesa:

Ha ha ha :D jeigu ką ruoškis dvasinį advokatą, jeigu draugė norės dvasinį kūdikį prisiteist :D

ieva:

labai vulgarūs ir bjaurūs komentarai. matosi, kad tamstos tėvams buvo dvasinis vidurių užkietėjimas.

Post a comment

About

This page contains a single entry from the blog posted on November 1, 2010 10:45 AM.

The previous post in this blog was Sekmadienis su dievu: kas yra religija?.

The next post in this blog is Vyrų vaidmens krizė.

Many more can be found on the main index page or by looking through the archives.

Powered by
Movable Type 3.35