July 28, 2004

_šiaip_

jei būčiau turėjęs dėžutę, turbūt būčiau įrašęs kąnors apie latviją, bet dabar neberašysiu. tik rašysiu, kad šiaip buvo narmaliaišūdas.
o šiandien manęs klausinėja kodėl tyliu ir aiškina, kad 'šiaip' nebūna. būna dar ir kaip ką? būna daug dalykų šiaip, ypač jei nori. būna estetika irgi šiaip, o ne dėl kažko. būna kad tyliu, verkiu ar rėkiu irgi šiaip. o ne dėl tavęsmanęsjųvisų.

ir aš ŠIAIP prisimenu ir mėgstu tokį vaizdą: mano burnoj tirpsta stipri kava su daug cukraus, akys tirpsta [kavos]sugėrovo akyse, o mano akyse tirpsta dvi iš niekur [rimtai] atsiradusios figūros, kurios iš niekur ir dar ŠIAIP šoka susikibusios už rankų. iš gašlių drabužių sprendžiu - abi moteriškos lyties. bet taip gražu. ir juk šiaip. na gal, tas šablonas, vaizdinys apie šokimą iš Catharsis, bet juk tas visas irgi šiaip? nachui:))

o įsijungus šitą dėžutę ir pagaliau patikrinus indymediją kažkiek džiugina naujiena apie Filipinus. ir man pochui jei dėl to kalti irakiečiai, o ne filipiniečiai su juodom kaukėm ir akmenim, juk irakiečiai išties tai padarė non-violent? juk tai taip svarbu ir išgirta. chacha

Posted by vaikas at 01:26 AM | Comments (0)

July 06, 2004

žodžiai prieš mirtį

Friends applaud, the comedy is finished
Ludwig van Beethoven

I am dying. I haven't drunk champagne for a long time
Anton Pavlovich Chekhov

The earth is suffocating . . . Swear to make them cut me open, so that I won't be buried alive
Frederic Chopin

I'm bored with it all
Winston Churchill

That was the best ice-cream soda I ever tasted
Lou Costello

Damn it . . . Don't you dare ask God to help me
Joan Crawford

I'd hate to die twice. It's so boring
Richard Feynman

I know you have come to kill me. Shoot coward, you are only going to kill a man
Ernesto "Che" Guevara

God will pardon me, that's his line of work
Heinrich Heine

I see black light
Victor Hugo

Why not? Yeah
Timothy Leary

Why do you weep. Did you think I was immortal?
Louis XIV

Too late for fruit, too soon for flowers
Walter De La Mare

Let's cool it brothers . . .
Malcolm X

Go on, get out - last words are for fools who haven't said enough
Karl Marx

Nothing matters. Nothing matters
Louis B. Mayer

It's all been very interesting
Lady Mary Wortley Montagu

Here am I, dying of a hundred good symptoms
Alexander Pope

God bless... God damn
James Thurber

Don't let it end like this. Tell them I said something
Pancho Villa

Either that wallpaper goes, or I do
Oscar Wilde

Curtain! Fast music! Light! Ready for the last finale! Great! The show looks good, the show looks good!
Florenz Ziegfeld

_________________________________________________________________

o gal kas turi Marilyn Monroe atsisveikinimo laišką? jei turit, prašau, siųstelkit man, nes nerandu niekur.

Posted by vaikas at 02:26 PM | Comments (0)

July 05, 2004

Percy Bysshe Shelley

man labai gražu

Posted by vaikas at 11:42 PM | Comments (0)

skaityk garsiai ir bus ekspresionizmas

kaip smagu su sese ginčytis dėl amžinų muzikinių vertybių, šiuolaikinės, nešiuolaikinės muzikos, kas yra abstraktu ir konkretu viename.
ji sako, kad didelė dalis XXa. muzikos neišliks taip kaip sakykim baroko ar romantizmo muzika, nes tai yra išsipisinėjimas. o aš tiesiog nihilistiškai viskam prieštarauju. atrodo sutarėm, kad romantizmas, klasicizmas, impresionizmas ir ekspresionizmas yra išlikusios muzikinės vertybės, bet tada aš sakau ne, ir nebesutinku. nes išvis netikiu, kad gali būti amžinos muzikinės vertybės. ir tai nei pankrokas nei impresionizmas. jų tiesiog nėra, o jos yra man ir tau skirtingos. amžinoji tiesa yra ta, kad nėra amžinosios tiesios.
aha, pusė XXa. kompozirotių "revoliucionierių" išsipisinėjo. ji sako, kad futuristų neliko, nes jie nusišnekėjo, o aš sakau, kad futuristai buvo tie patys ekspresionistai tik su visai kitokia ekspresija, jie praėjo, o ekspresionizmas liko, ir aš dabar varau ekspresionizmą kasdien, eidamas gatve, kaukšėdamas batais, nes tada girdžiu melodiją, kartais pavarau ir futurizmą, kai kaukšiu batais ir galvoju apie didelį geležinį namą ir lietuvos prezidentą - robotą 2104m. po kristaus. tai futurizmas miręs? nemanau. kad futuristinternešional pastipo, nereiškia, kad jie numarino ir futurizmą, nes jie nichuja nebuvo jo šeimininkai, kaip ir bretonas nebuvo siurealizmo šeimininkas ir debordas nebuvo situacionizmo ir tzara dadaizmo. nors man asmeniškai futurizmas čiulpia. tau ne? zjb. juk aš neturiu galvoj amžino futurizmo šūdo buvimo ką?
o kaip su kompozitorių išsipisinėjimu ir impresionistų neišsipisinėjimu? manau geriau galvoti apie mėlyną obuolį ar skraidančius dramblius. juk dar vienos amžinosios tiesios nenustatysi ir gerai padarysi. aš randu baltumą Tame, tu randi melodiją ir tau visai nerūpi, ar tai išsipisinėjimas ar iš išsipisinėjimo gimusi gražiausia pasaulyje melodija. tada mes abu nueinam ir išgeriam po puodelį kavos beskambant renesanso muzikai, apie kurią nei aš nei tu dabar nekalbam ir abu džiaugiamės, kad dėl jos net nesirūpinam.
ir į muzikologiją tikrai nestosiu, nes vadovėlio apie šiuolaikinę ar nešiuolaikinę [beje, kur yra riba?] muziką autoriaus nuomonė toli gražu negali būti amžinoji tiesa.

Posted by vaikas at 07:35 PM | Comments (0)

July 04, 2004

ultra-smurtas

kai grįžti namo bloga nuotaika, aišku yra, kas ją sugadins.

KALTAS.

aš nuoširdžiai noriu sumažinti depresovų blogų skaičių.

o tiesiog apie parkes: kai būna parkė, visos negražios dainos tampa negražios, o gražios staiga pasidaro gražios. tas kartais užpisa, bet vieną naktį atsiranda daina, kuri būna graži ir tada, kai negražios dainos būna gražios. tada nesijaudinu, o šiek tiek būnu laimingas.

o aš laukiu, kol kas daugiau papasakos apie jūrą.

Posted by vaikas at 11:37 PM | Comments (2)

July 01, 2004

iagainsttheworld

vienintelis
nuotykis
būtų
laikyti
ginklą
rankoje
po
saulėlydžiu
ir
užsimerkus
šaudyti
į
kiekvieną
formą
judančią
paplūdimiu

Posted by vaikas at 09:53 PM | Comments (0)

XmėnulisX


girtų numirėlių naktį, kai aplinkui nieko nebesimatė, išskyrus girtus numirėlius ir juodą spalvą, pasirodė storas, pilvotas, žvaigždžių priėdęs xmėnulisx, į kurį taip norėjosi sviesti kelis akmenis, bet sviedžiau keliasdešimt. sudužo. taip aš tą naktį nebemačiau mėnulio. girti numirėliai irgi nebematė.
galvojau, jog daugiau niekada jo nebepamatysiu. bet šiandien važiuojant dviračiu jis vėl pasirodė. tada tiesiog norėjosi sakyti SIEG HEIL iškėlus dešinę ranką maždaug storulio kryptimi. bet tik nuleidau rankas ir pasijutau susimovęs, nes visdėlto xmėnulisx stipresnis už akmenį.

Posted by vaikas at 01:53 AM | Comments (1)