June 30, 2004

stonehotel

balls & chain

a few old girlfriends write to me in prison
it's nice
they all have boyfriends, husbands, children
and good jobs

i have concreteand razor-wire, steel doors
and psychopatic neightbors

but i don't think
i'd trade places with them
because in a few more years
i will be free
and it seems that they
never will be

Reagan Butcher

stone hotel (CrimethInc.)

postnachui: knyga yra laiškai bičo, sėdinčio kalėjime už apiplėšimą. laiškai yra poemos. o poema yra peticija, peticija yra poema

Posted by vaikas at 05:57 PM | Comments (1)

June 24, 2004

quote

One of the few good things about modern times: If you die horribly on television, you will not have died in vain. You will have entertained us.
Kurt Vonnegut, "Cold Turkey", In These Times, May 10, 2004

Posted by vaikas at 06:07 PM | Comments (0)

nx art anyways

mano dėdė skulptorius, parsiduoda bažnyčioms droždamas jėzus.
jis žino, kad kokakolos kultūra yra blogai, žino, kad tikrosios vertybės pakeičiamos prekybos centrais, bet jis Taip Pat žino visas tikrąsias vertybes. ir kai jis užvaldys pasaulį, įves Tikrųjų Vertybių/Amžinųjų Vertybių diktatūrą ir visi žmonės žinos, kad savas nuotykis nėra vertybė, o vertybė yra Šv. Dovydo skulptūra, kurią jis atrestauruos dėl lietuvos. ir žinoma, tam reikia daug gerti. kaip ir kiekvienam m.e.n.i.n.i.n.k.u.i. arba šiaip bohemos sugėrovui.
taip pat jis nekenčia moderniojo meno išsipisinėjimo. tai žinoma nėra vertybė. kaip ir jokia muzika, parašyta XX amžiuje. jis netgi drįso nusikeikti įniršęs ant moderniojo meno prie visų giminiokų. net nedrįsau klausti ar neturi nereliginių skulptūrų albumų.
sakė, kad labai mane pamilo todėl kad išsilupau auskarus. nors man skylės mordoj visdėlto baisios vertybės.

Posted by vaikas at 05:27 PM | Comments (0)

June 18, 2004

žalioji prasmės knygutė

maža žalia knygutė sako, kad joje yra gyvenimo prasmė. matyt čia taip kaip kinijos raudona knygutė, tik kad kiek skaičiau (po truputį abiejų), raudonoji knygutė visdėlto pasirodė išmintingesnė. ir chairmanmao išmintis visdėlto buvo viso labo išmintis knygutėje, o čia prasmė. taip aš gyvenimo prasmės šiandien neradau. jei jie deda prasmę į knygutes, matyt galima rasti internete. dar pasiknisiu, gal gyvenimo prasmės knygutė yra paslaptis [valstybinė/nevalstybinė?], kad būtų įdomiau, hideandseek, kad kai kurie nerastų prasmės ir gertų kavą, o ne rožių arbatą?
beje, žalioji knygutė sakė, kad dėl visų problemų kaltas dievas, nes mes jo nemylim. o jis spėju šypsosi viršuj ir geria kavą, o ne rožių arbatą.

Posted by vaikas at 11:43 PM | Comments (3)

June 17, 2004

animated series

20040617212512.png
20040617212748.png
20040617212914.png
20040617212956.png
20040617213054.png

Posted by vaikas at 10:32 PM | Comments (0)

June 08, 2004

meditation

viena naktis vienai poemai.
ir kam?
kažkam kas atsiranda.
o kartais labai smagu išgyventi metaforas. man atrodo kažkur yra apie juodumą ir apie tai, kaip joje galima pamatyti siluetus.
ant palangės, dešimt sekundžių visiškos juodumos, dešimt sekundžių medžio ir stovėjimo aikštelės siluetų ir dešimt sekundžių tamsių vaizdų apie medį ir stovėjimo aikštelę.
tada nusisukt, atsisukt ir vėl juoduma.
tu tik pagalvok..

Posted by vaikas at 02:18 AM | Comments (0)

June 01, 2004

kąveikt

parpūčiau Chomskio audiobooką The New War On Terrorism: Facts and Fiction. jo komentarai tikrai geriausi. šitas buvo įrašytas dar tada, kai irako karas nebuvo pradėtas, todėl labiau koncentruojamasi į afganistaną. liuks kai kurie faktai, ir labai gera to teroristinio tinklo susikūrimo [su cžv pagalba, rengiant afganistaniečius kovoti prieš pasaulinį komunizmą - sssr, o tų afganistaniečių beveik visą šimtą procentų sudarė islamo fundamentalistai] ir kovos prieš terorizmą pradžios [jav terorizmas nikaragvoje naikinant laimėjusius sukilėlius, kovojusius prieš jav paskirtą sadabiškąjį samozą]. kaip ir beveik visada - Chomskis į pagalbą telkiasi savo istorijos žinias. dar guli kitas - U.S. Attack On The Working People.

kitas daiktas - filmas, kurį parsipūčiau vakar iš www.newsfrombabylon.com [tingiu linkinti]. apie kaunietę Emmą Goldman. dokumentika, su daug gražiai sulipdytų nespalvotų kadrų, kažkiek vis dar per greit judančios video medžiagos. jos gyvenimas tai rimtai nerealus. draugužio berkmano įvykdyta jav prezidento žmogžudystė, paskui jos pačios įvykdyta kito. deportavimas - iš amerikos, iš rusijos, į ameriką, į sssr. rimtas bazaras su pačiu leninu 'eiknachui' tema ir atemlia atgal kažkur kur neaišku. galit pažėt, mielieji.

Posted by vaikas at 12:13 AM | Comments (0)