« Abstrakcijų sūkuryje | Main | Mafijos pamokos »

Mirtino tendemo kronikos

Šis įrašas skirtas vakarinių pliurpologijos seansų draugui.

Taigi, man tikrai patinka vyrai, kurie sugeba paguosti neguosdami. Turbūt tai viena iš tų savybių, kurios tikrai žavi. Jie nestresuoja, kai tu eini iš proto, tiesiog tave išklauso (suvokdami, kad tai tik emocijų proveržis, kurį moterys karts nuo karto patiria) ir nukreipia tavo mintis kitur. Žinoma, jei esi visiškai nesveiko proto moteris, net ir tokie vyrai jau nebepadės. Kaip žinia, sveiko proto trūkumas jau laikomas patologija.

Bet man dar labiau patinka mini cooper'iai.. ech, noriu tokio žaislo:
lrg_article_6491-img_0.jpg

Nors gerai pagalvojus, jei reikėtų apsispręsti ar vyras, ar mini cooper'is gerai pagalvočiau. Bet į savo gyvenimo "to do list'ą" jau įrašiau du naujus įrašus:
Pirma. Vyras (nes kitaip tikrai virsiu pasikėlusia arogantiška kale, todėl šitas reikalas prioritetinis)
Antra. Mini cooper'is (nes kai vyras išves iš kantrybės galėsiu nusišypsoti, pasakyti, kad turiu reikalų ir išeiti pas savo mašiniuką, o nervus išlieti važinėjimu vien dėl važinėjimo)

p.s. kai tu sakai: "Palieki mane?" ir žiūri nuskriausto Šrekiško katino akimis, o tau atsako: "Aš grįšiu pažadu. Pažadu", tai nereiškia, kad šiandien, tai reiškia, kadanors :D

Tuo turbūt man ir patinka gyvenimas: niekada nežinai.

Comments (6)

pliurpologijos seansu draugas:):

man labai patinka sveiko proto moterys ir mini cooperiai:))) tai kas cia dabar gaunasi?:)))

turururu:

aha.

J:

chichi. visiska tiesa.

sveika istojusi i tikru vyru gerbeju gretas ir mini cooperiuku myletojas.... :)

gaila prioritetu saraso as neturiu :D
bet cooperis ten yra gal nuo kokiu 15-kos metu :)

Legalus inamis is komikso:

Ne o taio kada bus skiriami irasai inamiams, kurie ir megsta paskatinti tas isterijas??? :( Mmmmm... Man reikai gailescio. DABAR! :P

Mano juoda galva, Mini Cooperis turi dvi problemas: pirma, ji yra varomas priekiniais ratais. Visiškai ne-fun automobilis, jei norima pasimėgauti vairavimo pojūčiais. Ypač jei perkamas Mini Cooper "S", turintis tikrai smagius parametrus. Ir tai yra problema, kurią SAAB jau suprato. Būtent SAAB ilgai buvo keikiamas už požiūrį prikišti kelis šimtus žvengiančiųjų po kapotu, ir viską pastatyti ant priekinės ašies. Laimei, jau yra SAAB'o konceptas su visais varomais. Tikėkimės, MINI (BMW) žengs tuo pačiu keliu.
Antra. Mini Cooper -- fun, bet neadekvačiai brangi eksploatacija. Žavėjausi jų dizaino sprendimais, išvaizda, veržlumu ir galia, tačiau kai paskaitinėjau forumuose atsiliepimus (forumai ne LT), susidariau vaizdą, kad tai -- prabangus pirkinys: pusę laiko važinėji, pusę laiko remontuoji :-)

Vat tokia asmeninė nuomonė apie kupriukus ;-) Bet tikriems kupriaus mylėtojams -- nekreipkit dėmesio. Pirkit ir važiuokit ;-)

Apie

Galite rasti visus įvestus įrašus nuo October 27, 2007 9:48 PM.

Prieš tai buvęs įrašas Abstrakcijų sūkuryje.

Kitas įrašas Mafijos pamokos.

Daugiau įrašų main index page arba the archives.

Powered by
Movable Type 3.35