« Get some nuts! | Main | special for... »

Atgal į virtuvę!

Smagu nebesijausti vieniša reklamų stebėtoja, kai viešus komentarus tam tikroms reklaminėms kampanijoms skelbia vis daugiau (ir vis žinomesnių) žmonių, o kai kurie marazmai sukelia ir didesnę bei smagesnę visuomenės reakciją (ėhėė, vilties yra!).

Aišku, reklamčikams šitie pokyčiai negalioja. Nu nes kam vargintis ir galvoti idėją reklamai, jei visada galima mesti seną gerą seksizmo kortą. I have some news. Tai nebeveikia. Atsibodę, erzina ir artėja iki ignoravimo lygmens. Plius, kokie neoriginalūs turi būti tokio pobūdžio reklamų kūrėjai, misdami iš vienintelės ir prastos mintelės?

Tebūnie, tarkim, kad seksas parduoda. Bet seksizmas nebeparduoda nuo kokio 8-9 dešimtmečio. Ir tik pas mus gali ir toliau dygti tokios reklamos:

Atvaizd016.jpg

Moteris patirianti euforiją dėl to, jog iškepė pyragą. Na, nebent ten kiek „žolytės“ įbarstė, tada nesiginčysiu. Kitap - buka, nuobodu, ir išvis, kiek galima? Nes net ir Maxima, kad ir kiek man ji nepatiktų, juda į priekį su tokiu prekių katalogo viršeliu:

Nuotrauka%202012-08-25%2020%3A00%3A58.png

Bravo Maxima, būūūū Vilniaus maratonui.

P. S. ką pridegęs pyragas turi bendro su euforija ir maratonu?..

Comments (2)

čia bus susiję su "nors ir nelaimėjai (t.y. sudegė pyragas), svarbu buvo dalyvauti!".

zhala:

man tai atrodo jau perdetas tavo bitchinimas, vos tik bet kokioj reklamoj moteri pamatai.
ka turi bendro euforija ir pyragas..? use your imagination!(:
o tetis visrtuveje man labiau seksistiskiau atrodo, nes gali pagalvot, kad cia nu ok ok as geras ir daviau savo zmonai viena day off'a per paskutinius 5 metus. Kad pagaliau galetu neueit kokia plauku pesiojimo procedura pasidaryt.

Post a comment

(If you haven't left a comment here before, you may need to be approved by the site owner before your comment will appear. Until then, it won't appear on the entry. Thanks for waiting.)

About

This page contains a single entry from the blog posted on August 25, 2012 9:50 PM.

The previous post in this blog was Get some nuts!.

The next post in this blog is special for....

Many more can be found on the main index page or by looking through the archives.

Powered by
Movable Type 3.35