apie stebuklus | 0
stebuklas įvyko!
draugas išgelbėjo draugą!
paxmelas padarytas!

(c) rapolas

p.s. maniškis tai ne toks gražus. sorry, kam pakliuvo :]
glitch | 0

reikalas prispyrė parašyt referatą informacijos tema. tai taip pagalvojau, kad glitch bus tai, ko man reikia. šioj srity esu totalus diletantas, tad reiks daryt daugiau copy paste translate, nei pačiam kažką mąstyt. kol kas radau:

pasaka apie rss feed'ą | 4

kai dar buvau jaunas ir kvailas, t.y. prieš kokius du metus, galvojau, kad googlas yra labai baltas ir negražus, o geriausias meilo klientas - one.lt. ir internetą turėjau minutinį-telekominį, tad toks dalykas kaip naršymas buvo labai brangus malonumas. tuo metu lyg per nktv įdomių svetainių pristatyma pamačiau art.scene.lt. dar praėjo savaitė ar mėnuo kol ten pats užklydau. užkabliavo idėja, balsavimas: tam +5, tam +4, kas nepatiko - susilaikai. žodžiu - jėgelė. kelios dienos, savaitė - sistema perprasta, tik vat linkas: rss feed, nedavė ramybės. googlas į pagalbą - googlas sako: "labai geras daiktas - sindikuoji ir vargo nematai". toliau sekė lietuviškų svetainių su rss feed'ais paieškos, kas atvedė prie http://dzhibas.php.lt/blogs/. o blogų ten visokių visokiausių. tik skaitom skaitom - patinka. mintis kirba kažką savo daryt. bandau - nesigauna. nemoku nei php, nei su duombazėm dirbti. po kelių nesėkmingų bandymų užsinietiškuose bloginimo saituose apsistoju hc.lt. taip galiausiai ir aš galiu būt labai lengvai susindikuotas. aišku, mane susindikavus naudos mažai, bet vat keletas feed'ų su kuriais pradedu dieną:


čia paranoiškai seku, ką žmonės mano apie mano blogo dizainą:


dar turiu keletą feed'ų, kuriuos negaliu prisiverst paspaust:

taupumas | 6

kai pagalvoji, blogai, kai neturi pinigų. bet kai turi ir nemoki leisti - dar blogiau. kalbu ne apie beprasmį pinigų lidimą. kalbu apie perdėtą taupumą.
viskas prasideda dar jaunoje vaikystėje, kai tėvai duda litą ir griežtai pirčiuku sudrausmina, sakydami 'nepirk niekniekių'. tai ką tada pirkti, ir išvis - kam tada duoti? adekvati reakcija - kaupimas, taupymas, bet kai ateina laikas kažkur santaupas išleisti, prasideda parkės - išleisiu ir nebeturėsiu.

moralas:
jei pastebi, kad baigęs žaiti kokią šaudyklę, dar turi sukauptą ir neišnaudotą ginklų arsenalą, pirmas požymis, kad ir gyvenime, esi linkęs materialas santaupas laikyti iki galo.

[...]
boombox