« Rehab is routine. | Main | slėptuvė, esanti po erudicijos kalnu. »

god please fuck my mind for good.

Tolerancija yra toks dalykas, kai tavo tėtė su mama vagia iš kaimyno, bet tu leidi jiems ir sau tai vadinti taupymu, nes tau reikia naujų batukų.
Žmogus bijo susidurti pats su savimi, nes tokiu atveju reikia viską pergalvoti vėl, o naujų batukų tai norisi dabar. Paskui prireikia ir kitos spalvos batukų, tada reikia ir naujų kaubojiškų džinsų, nes visi vietiniai kaubojai tokius turi.
Visada maloniau matyti žmones, kurie mala šūdą ir pripažįsta, kad mala šūdą, nei tuos, kurie mala šūdą, bet tai pavadina alternatyva. Aš irgi mėgstu susireikšminti, kaip ir kiekvienas kitas pavėlavęs hipsteris, gyvenantis miesto centre, ėdantis šimtą kartų permaltą veganišką šūdą mažame restoranėlyje, kuriame dirba amžinai besišypsančų žmogeliukų gvardija. Svarbiausia, kad būtų rytietiškų smilkalų kvapas ir raminanti muzika. Tada tai jau gali rėžti draugeliui, kad va dabar tavo gyvenimas yra pilnavertis. Lyg tai kažkam rūpėtų. Gerai, kad turiu veidrodį namie, tai galiu pažvengti iš itin rimto ir prasmingą gyvenimą gyvenančio teisuolio minos, kuri labiau primena su viskuo susitaikiusio nevykėlio rožą.

Viskas, ką kartais bandau sudėtingai paaiškinti sau ir kitiems, yra papasakojama paprasta istorija. Papasakosiu.
Senis sisioja į upę ir galvoja, kad jo niekas nemato. Jei pažvelgtum palei upę - pamatytum daug tokių senių. Visi jie galvoja, kad niekas to nemato. Seniai baikštūs tik tol, kol sisioja, nes žino, kad gali būti užklupti. Todėl jie vaidina, kad vienas kito nemato. Taip malonus upės vandens čiurlenimas po truputį tampa maloniu myžalų upės čiurlenimu. O ši upė įteka į jūrą ir jūra po truputį tampa myžalų jūra. Tai reiškia, kad jūros karalius yra myžalų karalius, o tai reiškia, kad mes esam myžalai. Nes karaliumi juk niekas nenori būti, nes taip būtų nebe alternatyvu. Bet ne tame esmė. Esmė, kad visi mes myžam į tą upę.

Su meile,

perdaug galvojantis myžalas.

.

Comments (1)

h.:

kaip aš tavęs pasiilgau...

Post a comment

About

This page contains a single entry from the blog posted on October 15, 2015 8:41 PM.

The previous post in this blog was Rehab is routine..

The next post in this blog is slėptuvė, esanti po erudicijos kalnu..

Many more can be found on the main index page or by looking through the archives.

Powered by
Movable Type 3.35