" /> Martynas.: November 2004 Archives

« October 2004 | Main | December 2004 »

November 30, 2004

Paišalas-Šmaišalas.

Žiūrėjau Viasat History kanalu laidą apie dailę ir rodė tokį dėdę, atrodo, pop-arto pradininką, tokį su akiniais. Labai patiko man jo tie paveikslėliai iš nuotraukų, kur tik fonas ir siluetas. O, žiūriu, ir Movable Type'as spalvingesnis patapo, visokių blacklistų atsirado. Jėga, jėga.


DS12.JPG

November 22, 2004

S is for SKA and Sunday.

Vakar grojom visaip Green klube su Captain Everything. Labai smagybė didelė buvo, niekas nedaužė per mikrofonų stovus, dūdoriai liko sveiki ir stygos netrūko. Stalo futbolas, vynelis, kasetė iš kromelio. Toks, galima sakyt, tobulas sekmadienio vakaras. Ir dar anglai priėję pasakė 'Great show'. Baisiai malonu. Ir šiaip tikėjausi iš jų kažko blogiau, bet buvo labai gerai. Ir linksmai, ir greitai.
Ačiū: nepavargastantiems skankintojams, Ve už garso reguliavimą (viskas maloniai girdėjosi), mergaitei, kuri priėjo ir pasakė, kad dūdos nedera:).
Tikiuosi, kad ne paskutinis kartas.

November 20, 2004

Ska ir taip toliau.

Grupė Lagamino Turinys šįkart nuvyko į Vilniaus Licėjų.
45 truputį vėlavo, vos 12 minučių. Bet nieko. Atėjęs nusileidau žemyn ir netikėtai pamačiau rūsį. Nemažas rūsys. Scena, didelis mikšeris, grupė Made In April, grojanti profesionalų roką. Šiek tiek paklausau. Gerai.
Po visokių roko grupės Made In April soliakų ir panašiai, lipam ant scenos. Pasiderinam, pasižiūrim garsą. Saksofonas netikėtai pagarsintas, net nustembu, nes retokai taip būna. Grojam. Per antrą gabalą kažkas įsismarkavęs trenkiasi į mikrafo stovą, mikrofonas kala trimitininkui į dantis. Lūpa praskelta. Nežymiai, bet praskelta. Jau nebepirmą kartą įsitikinu, kad pusžemės scenos yra šūdas, bet iš kitos pusės smagu, kad žmonės arčiau. Tyliai keikiamės, bet grojam toliau. Visai gerai. Žmonės labai juda visaip, šokinėja nuo scenos. O ką jau kalbėt apie penkiametį strakalį-makalį-jaunąjį-rudebojų Petriuką:). Malonu.
Baigiam. Bisas.
Baigiam.
Paskui jau buvo stalo tenisas, skardinė, mandras autobusas ir miego norėjimas.
Gerai.

November 6, 2004

Apie koncertą IV.

Dar vienas. 17.30 ateinu į netikėtai padidėjusį Intro. Sutinku bičiulius iš grupės. Darom soundčeką. Daug aparatūros, daug visokių monitorių ir taip toliau. Pasigrojam, pasigrojam. Viską pasidedam į didžiūūūūlį beksteidžą. Čekinasi grupė Sportas. Sulaukiu kitos grupės. Čekinamės. Prie būgnų nelabai ką girdžiu iš tų monitorių, bet sueina. Trūksta savojo solinuko. Paskui prasideda laukimas. Pravedu žmogų. Sužinau, kad grojam pirmi. 21.00 pradedam dėtis lėkštes, kaišiot laidus į kubus ir visa kita. 21.20 pristato mus. Pradedam. Vienas, du, trys. Eina gabalai. Tas, kitas, anas. Sugrojam. Vokalistas užkimęs. Bisas. Kartojam. Pakartojam. Papaloja, padėkoja. Malonu. Lipa grupė Sportas. Pamačiusios gitaristus (naujus), mergaitės spiegia neįtikėtinai garsiai. Grojami senieji šlageriai, kai kurie įgavę naują išvaizdą. Einam išsikeičiam alaus kuponus. Geriam. Su keliais bičiuliais bandom pajudėt, bet esam nuraminami barzdoto dėdės. Išlaukiam. Eianm į beksteidžą prasipūtinėjam. Dūdos šaltos ir aprasoję. Lipam ant scenos, ten vyksta kažkoks žaidimas su putoplastu. Daug baltų rutuliukų. Prožektoriai kaitina galvą. Vienas, du, trys --- skaaa. Grojam. Nutrūksta styga. Pakeičiama gitara. Toliau. Bisas, kartojam Nusipirk. Smagiai baigiam. Geras koncertas. Toliau išsikeičiam alaus. Žiūrim fanirot grojimą. Nežavi. Kažkoks televizorius. Paskui jau SC. Išsitaršę plaukai, prarėktas balsas, repas, screamai, birbynės ir visa kita gera. Achujenai. Leidžiamės žemyn. Groja Mountainside, apie kuriuos kažkodėl buvau geresnės nuomonės. Nepatiko man. Paskui lipo Bitės, kurios irgi kažkaip nevežė. Gal dėl nuovargio, nežinau. 02.40 parsirandu namo, skaitau Savickį. Po keturių valandų miego visas skaudantis traukiu į mokyklą. Reziumuoju: buvo zjbs. Tik širdį skauda, kad nemačiau Gameness.

November 1, 2004

2.

Sėdžiu. John Lee Hookeris varo savo pavargusius, o kartais ir visai smagius, bliuzus. Ir baisiai malonumas didelis. Ir norisi į kokį prirūkytą bliuzo kabaką, kur tamsios odos žmonės rauda apie savo gyvenimą ir plėšo gitaras. Faking gud. Sekmadieniais visada kažkaip būna gerai. Tuščia, nyku, šalta ir tuo pačiu gerai. Šlapios gatvės ir visa kita. Tokiom akimirkom labai džiaugiuosi, kad gyvenu. Va ir bliuzai. Va ir gerai.