« kai gyvenimas per geras | Main | padrikai »

aviziniai*mokslai

praeita savaite po paskaitos priejau prie profesoriaus ir issakiau savo pastabas apie paskaita. kaip zinia man ta paskaita baisiai patinka , ir as joj aktyviai dalyvauju bet pradejau jaust kad as vienas is keliu ten kalbu ir veliouosi i diskusijas. tai as jam ir sakau , butu gerai jeigu kokiu nors budu butu galima itraukt visus ir leist pasireikst visiems, pazint biski vieni kitus. nes kad ir kokios radikalios idejos, kokios bebutu naujienos, kaip beverstu viskuo abejot ir naujau paziuret I dalykus , bet jei nebus diskusijos tai gal daug kam jausis kaip televizoriaus ziurejimas ta paskaita. kai pats dalyvauji, issakai savo nuomone, apgalvoji, viskas daug rimciau virskinasi. zodziu snekejom snekejom ir siandien ateinu I paskaita ir jis paskelbia kad nuo siol paskaitos bus kitokios. issiskaiciavom, pasidalinom I grupes po sesis zmones , turejom susigalvot pavadinima savo grupes, susipazint , pasikeist emailais, ir nuo siol ateit I savo grupe, sedet ratu , padet vieni kitiems ir t.t.
bus matyt kaip viskas ten vyks, bet kazkaip idomu. idomus rinkinys zmoniu mano grupej - buves kareivis, bet karo priesininkas, toks proud working class tipas, patriotas ir macho, bet linksmas ir gan kritiskas. tokia manekieniska cheerleader mokyklos grazuole , kuri primena blogas amerikietiskas komedijas, kuri atvaziuoja I mokykla su dideliu ir nauju dzipu, ant kurio galo uzrasyta princess. 30+mete mama. atrodo baisiai nuobodziaujantis , vis dar paauglys su suluzusia ranka. mergina nuo kurios spejau gaut emaila ir kuri labai nustebus ir susidomejus hardcore.lt ir kurios emaile yra keletas X, tai gal suprast reikia sXe.. kuriai pasiuliau susitikima, pries ar po paskaitos padiskutuot lietuvisko-amerikietisko undergroundo temom.
cia as pabandziau labai is pirmo zvilgsnio apibudint, zinau kad daug kas greitai pasikeis. visada pasikeicia. sakoma kad nereikia sprest apie knyga pagal virseli. stengiuosi nesprest.

vakar darem vakariene 20 zmoniu. skvotersikus avizinius kotletelius, darzoviu mases padazu ir ryziais. mesos valgytojai ir darzoviniu kotletu skeptikai laizesi pirstus. tai gera paliko. bet taip nostalgiska truputi. poison girls ir daug valgio beskubant, visai kaip green klubo valgykloj. tik va troikes ant silumos nebuvo ir barzdociu vyru , ir hales turgaus morku pardavejos sypsenos.

Comments (1)

turandot:

ka tik baigesi pirmasis sociokulturos seminaras vu if kia.

tema:pagonybe
baigem:finansiniu korporaciju valdymu,pasaulio sulobizminavimu.

siaip labai zjb.
tiesiog neleidau destytojai mykcioti isikisus nosi i savo straipsni,o pasakiau garsiai:o davai,pamastom?visi?kaip ten buvo,kodel pagonys atsirado,kodel kitaip negalejo buti,kodel zmones nusilenkdavo pries gamtos stichijas,kodel baltai vertino gintara ir zalvari,o ne auksa ir almazus,kaip egiptieciai,pvz;kodel visame pasaulyje pirmykstis mastymas buvo panasus,kodel paskui pasikeite,kodel butent taip pasikeite,kas tai leme...?ir t.t.
isejo idomi diskusija,vis tiek uzduotu knygu per diena(o uzvakar tik uzdave)nieks neskaite.
o vat ir kodel turim sutikti su gudavicium,ar beresnevicium?tik del to,kad jie-pripazinti mokslininkai?o tai kam mums musu galvos?
o kodel negalim kelti ir gristi savo teoriju?
galim!:)
ir visi isitrauke ir visi isejo labai patenkinti ir kursioke priejo paklause:o gal nori parasyt straipsni mastanciu zmoniu puslapiui(o as jau galvojau esanti outsaidere).
ir netiesa,kad jeigu zmones nera antiglobalistai,ar anarchistai,ar neisitrauke i koki judejima ir spec.nesidomi,kad zmones nemasto!
visi zmones masto.tai yra zmoniu atskyriamasis bruozas.
dauguma,gyvenanciu pagal dpm sistema,nera ja patenkinti ir suvokia,kad taip gyventi negalima.bet jie nezino arba nesugeba ismastyt patys alternatyvas.
bet duok zmogui galimybe-ir jis pareiks SAVO NUOMONE.
juk jas visi turim.del to ir kyla revoliucijos.
pradekime nuo mazu?;)

About

This page contains a single entry from the blog posted on February 10, 2004 9:22 AM.

The previous post in this blog was kai gyvenimas per geras.

The next post in this blog is padrikai.

Many more can be found on the main index page or by looking through the archives.

Powered by
Movable Type 3.35