" /> loading: March 2004 Archives

« February 2004 | Main | April 2004 »

March 31, 2004

Глобализм и война

охрененное состояние "полный пиздец"

imho visos tos NATO, JAV, CCCP karai yra žiauri globalizacija - ji neša daug gėrio, bet kaip jinai yra vykdoma mes jau piktinamės.

Jeigu minutei užmiršti teroristų ryšį su valstybėmis ir finansais (iš tiesų, kaip didėlė korporacija gali normaliai funkcionoti imho), paliktume tik žmones, tai visuomet tas kurės valgyti ieškos būdu valgio gauti. Palyginus su mumis pusė pasaulio vargšai, su amerikonais išvis badauja. Iš kur ir kaip gauti valgio žmogui išaugusiam vykstant karinėms konfliktams? Imho užaugti stipriam ir žudyti ir atimti. +etninės neapikantos, "meilė" visiems tiems kurie susiję su bombom krentančiom ant galvos, kalama į galva ideologija. Dabar visi vakarietiško pasaulio žmonės (ir Japonija, ir Rusija, ir visi likusieji) gyvena geriau už skurstančias, kariaujančias valstybes. Jei dabar turime (vakarietiško pasaulio žmonės "mes" kaip graugu bebūtų) priešus musulnomus, imho greit prisidės dar afrika.

Jeigu nagrinėtume valstybės, tai visos kaip pikti savanaudžaia žmogėnai nori geriau gyventi (juk, dėl to kad JAV išmeta savo sena amunicija ant Irako, uždirba ne tik generolai, ane?). Vat tokia shema: užkariavo didžioji agresorė šalį, kurioje yra naftos. pasitelkė naftos. žiūri, oba yra ir 5 milijonai potencialių vartotojų... reikia sukurti infraktruktura kad galėtų pirkti.... blin įdomu ar nafta už 20-30metų atneš tiek pelno, kaip ~5milijonai besidaugančių vartotojų agresorės rinkai? reikia investuoti... Imho žmonės-vartotojai vertingesni už bet kokį resursą.

Imho ES daro tą pati kaip ir šalis agresorė, tik taikiai, atsargiai... bet kaip į ES galėtų įstoti Irakas - neideologiška, ir pavaojinga.

Klausimas toks, kaip globalizuotis/globalizuoti 3 pasaulio valstybes taikiai??? :(((
Kaip numalšinti 3 valstybių piktį, kai jų vaikai miršta nes nėra ten vaistų, o bezdalius iš lietuvos geria maisto papildus, kurių vertė ~ išgelbijimo kainai?
(patikslinimas: 3 pasaulio valstybė - valstybė, kurios gyventojai gyvena minimum 3 kartus skurdžiau už tave).

šuds. kaip globalizuoti kitaip nei ginklu, jei didžioji USA vos neįslinko į ekonomikos krizę pusiaukely, ~ ne pabandžiusi statti vakarietišką infrostruktūra.

Ne globalizuoti? pavyzdis, 3 ar 5 (neprisimenu) palikta sau Čėčenija (blogai gyveno po karo, griuv4siuose... kas kaltas? kur yra maisto? o jei už tai dar ir sumokės? davai, puolam! )

March 30, 2004

www.kam.lt

Warning: Too many connections in /usr/local/ftp/www/users/k/kam/EasyAdmin/sys/dblib.php on line 19
ir taip toliau, ir ilgai

Tikriausia ten visi jau švenčia:)

March 27, 2004

Filosofija

#php
"blet, kas tau nx yra? ozkuti tu jebanas... Loading varyk savo filosofijas vietose, kur labiau to reikia...."
nervuoju žmonės ;)

O ar jie žino kaip sunku kažkiek disciplinuoti mintis, kaip sunku nemanyti taip kaip manai esant kvailą ar nereikalingą... Kam tai man reikalinga? noriu būti teisus, nenoriu klaidų, nenoriu nereikalingų judesių, nenoriu kad kažkas pasakyti kad švaistau savo laika. Kiek tevai sukiša į savo vaikus? Tikriausia dažnas apie tai net negalvoja. O aš bandau tiek atiduoti. ir dar kiek gal4siu pasauliui.
Susikiškit visus savo

Todėl viską ką darau noriu padaryti kuo geriau... taip, aš tinginis, bet ir tai įveiksiu.
sušikti НадМозгай. Manykite, ką norite, jei pulsitės - ginsiuos, jei ginčisities, bandysiu suprasti jūs. Tai ne kovos menas, tai mano gyvenimas (gerai skamba, bet paliksiu dėl to kad tokį planą vykdau).

Jei leidžiate sau nusistatymą, jei mąstote apie save nekritiškai, jeigu elgiatės emocingai - gali būti, kad kada nors paslįsite - aš sau nenoriu to leisti.

O klausimas ar tu protingas? arba teiginis "tu protingas" yra kvailiausias dalykas kokį tik girdėjau.

Filosofija yra taikoma, jei nepatinka mano sakyniai ir mintys - ginčikitės.

March 25, 2004

Личное

Осталось чуть больше недели до олимпеады - уже неделю практикуюсь и меня уже плющит. Ув. Тезка Иванов на предэкзаминационной снова меня обогнал, сука нах. Может быть получится у дилеров в Каунасе закупиться саженцами роз и заполниить ванну. Настроил ftpd, почти подчинил Апача2 - вдвойне плющит. Плохо сплю - хочу на трешу. Не знаю как поступить с деньгами от страховки: а вдруг не поступлю на бесплатное, а, вроде, ремонт намечается и неплохо бы деньги родителям "отдать", а как новый Пень с ГиперПоточностью хочется, а как я сру насчот олимпеады...

Kas čia darbuojasi?

Žiūrėkite kalendorių
Iš pradžiu pamaniau, kad tai slaptas gerbėjas, bet Bizzar3 ne prisipažįsta...sako hackerių darbas:))

March 16, 2004

Japonas apie popierių

Popierius nebrangus materialas, todėl nelengva iš jo išgauti dailias ir gražias formas.

Tikriausia vertimo vertimas, bet vistiek kažkas jaučiama.

March 11, 2004

Mano Debian woody

po 2 ar 3 instalicijų pagaliau normaliai dirba x wndows, mozilla ir xchat. deja lietuviškos raidės matomos tik mozilloje. Kaip norėtųsid dar rusiškų raidžių ir operos, kokio MSN IRC ICQ kliento, teksto redaktoriaus ir 'explorero'. tiek to po kokio mėnesio bus. Dar kažkodėl tai negaliu prijungti apt-get prie kitų nei ameba...ktu.lt, ...balt.net, ir security.debian.org - tikriausia rankos kreivos:) x-windows lūžta, kai tik įjungių xtt modulį:( ką dar pasakyti? a. didelis ačiū http://h2o.sky.lt/debian-diar ir žinoma debian.home.lt.
geriausia kad be mozillos niekas nestabdo:)

hm. labai įdomiai gyvenimas vyksta - dažnai galvojų kaip bloginsiu ir užmirštų net api ką galvojau. kažin ar sveikas toks įpratimas žiūrėti į save iš šalies...
vakar beeidamas gedimino prospektu iš treniruotės pratesimo darbų sutikau micių:) šaunu:) tik galila kad į vitrinas užsižiopsojau ir vėlai pamačiau - kovos menas, kovos menas...:) nė velnio!

March 8, 2004

8 марта

молодец Олег

March 6, 2004

Tudi siudi

Rytas prasidėjo nuo puikaus laiško iš Busted Wonder.
"Please trust I
am only gone for a while so that I can make more and better drawings. I'll
float you an email when i am back to the internet.

Please feel free to use the drawing and saying for your school project. I
hope it goes well."
Po trumpam buvau pas Tosia, pirkau kioskelyje equipmentą, ir nulėkiau į Viešnamį prie upės į Konkursą. Susitikau su Kostia (ze great african spy also known as Jagga Jagga:), Julia (громоотвод), Maksimu-fiziku, Чеченковым и Красовцом старшими ir Katia.

Užduotis ant lentos, Meditacija, mat. transas....
gerai eina, pradedu skubeti, eina, lenda, stabdo laikas. 3 padarytos užduotis. 3 teisingos. Kaip pas jūs? 1, 2 :(
einu namo, šalta, pamąstymai apie perspektyvas, pro šali eina skirtingi žmonės, žmonės. bac.

"Labas" - atsibūstu iš transo;) hei...
Kalbos, šaunios kalbos... Pamatome laimingus sušaulius policininkus valgančius ant mašinos kapoto, ir klausančius apie garuojantį alų. skiriamės.
мнн... какое мясо.... аааб пирог! ПИРОГ! хех. киздец - нет пирога. Время идти в драм. театр к Тохе (orbital) i Игорю Fish'ууу...
крошфки, как я людлю крошфки..
UPDATED: офигеннный День Рождения:
Празновали вместе Антон, Игорь и Эдик. Такое не надоедливое застолье - немного пива, еды. я хлебал вкусный дыневый сок.