Apie

Kolektyvinė mokslo, technologijos bei socio naujienų kaupimo vieta ir smagumai pertraukoms.
Kon[tra]cepcijos nera.

Skyriai

« August 2006 | pirmas puslapis | October 2006 »

September 2006 archyvas

September 8, 2006

overclocking yourself

prasidėjus mokslams, darbams ir visapusiškam lakstymui tarp staklių ir ariamų vagų, grįžta Dalykų Padarymo ir Dalykų Padarymo Geriau (Greičiau, Efektyviau, Maloniau) manija.


  • piatiminutkų išnaudojimas. ką daryti, kai dienos tvarkaraštis stuminėjasi pirmyn-atgal, kompiuteris tuoj tuoj baigs kompiliuoti (parsisiųsti, atprinti tuos 100 psl ar dar ką nors), o banko eilė sako, kad jai nesvarbu, kur tu vėluoji: Harnessing your interstitial time.

  • prokrastinacija yra tas amžinas atidėliojimas, sėdėjimas prie balto lango ir galvos daužymas į sieną su riksmu "negaliu!". kitaip tariant paskutinės nakties sindromas. vienas iš būdų įveikti: Kick procrastination's ass

  • mažėjant miegui, didėja organizmo poreikis kofeinui ir kitoms batareikų tipo medžiagoms. nuodugnaus testavimo rezultatai: Overclocking yourself

  • na ir pagaliau, tiems, kas dar eina į mokyklą: konspektų pagerinimo tipsai


tegyvuoja žiurkės bėgimo ratukuose.

September 11, 2006

Šiukšlių elektrinė

USATODAY.com - Florida county plans to vaporize landfill trash -- naujoviška technologija deginamos šiukšlės virs elektra, asfaltu ir garais :)

man, kaip inžinieriui, patinka techninis sumanymas, o kaip vadybininkui -- visiškas iš šiukšlių gautų daiktų pardavimas.

[via /.]


September 18, 2006

Vyras atsisako persodintos varpos

Po pirmos medicininos praktikoje sėkmingai atliktos varpos persodinimo operacijos naujas savininkas atsisako prigijusios kūno dalies "dėl psichologinių problemų".
Tai jau ne pirmas kartas, kai žmonės nusprendžia atsikratyti svetimų kūno dalių.

via Guardian

September 20, 2006

Daktaras nužudytas paciento

Baisi istorija čia.

Via mindhacks.

September 21, 2006

fotoapgavystės

atsimenu, kai dvyliktoj klasėj darydavom fizikos laborus, egzistavo krūva būdų kompensuoti rankų kreivumą ir gauti gražesnius skaičius (taip taip, krušmatos ir Čapajevo konstanta).
žinia, yra žmonių kurie tampa Suaugę, Rimti ir Svarbūs, bet neišauga iš noro pagražinti tikrovę (nors pažymių, berods, niekas seniai neberašo). pavyzdžiui, Reuters fotografai.
Išsamus ir iliustruotas pasakojimas apie keturis būdus manipuliuoti reportažinėmis fotografijomis, kuriais naudojasi ne tik Reuters bet ir AP arba New York times, su pateoretizavimu apie galimus motyvus.
kaži, musiškė žiniasklaida irgi taip, ar dar nesugalvojo?