Main

Kelionės Archives

March 12, 2009

Vienas laimingas Audrelis.

+ border (?) police
+ bremen airport sleeping
+ one step forward (hitchhike dub version)
+ napoleonas už aštuonis. šypsena nedingo nuo spuoguoto feiso...
+ bike rent @ frederic. classy bikes - good stuff.
+ Homegrown Fantasy, Amnesia, Rick's Cafe, 4.20.
+ knygos skaitymas anglų kalba ir sausainukai prie kavos.
+ BIKE BIKE BIKE BIKE BIKE BIKE BIKE BIKE
+ Pavasarinis išsišiepimas nuo saulutės ir dviračio, BIKE BIKE BIKE BIKE BIKE BIKE BIKE BIKE
+ raga jungle drum and bass dubstep tūsas be dubstepo.
+ į kurį, beje, ir ėjau, bet šiaip ar taip buvo gerai :)
+ central library ir kind-of-anarcho library
+ couchsurfing boardgames featuring nice people (inna dub style)
+ engrish improvement?
+ rembrandt parko žaidimų aikštelė
+ 22 hrs (wanking dutch version)
+ home ride bremen-vilnius (scab edition)

(ir vokiško techno radijo stotis matyt yra tik mitas, dviratis pakelia ūpą, tripas į kaimą)

March 13, 2009

Photo cloud

mačiau stogų mačiau kaminų tekstūrų kreivų namų gatvių iš vandens ir šiukšlių pieno stiklinės su medžiu/stiklinės su mintim (o ką jūs matot? kaip ten tas vokietis?) Amsterdam noord kanalą su vežimėliu walrus be bukkit rašo: "Glowing smoke. The sun shines through the smoke of a joss stick. The whirling smoke created such amazing shapes that I wondered why I'd never noticed them before" Creba Jekkei. raideris #1 raideris #2 gazelė kažkoks nuobodus užsistouninęs bičas
kasdienis kelias pavasaris lolcat on salvia again paskutinis vakaras amsterdame
kitas lolcat lenda į juodą skylę, bet čia padaryta, kad katė eitų tiesiai galva į sieną ir praeitu, o ji krapšto į save. nusprendžiau, kad savanaudė. o ja. čia telefono efektas panaudotas kai fotografuota. yting ma hed, nom nom flashback: čia mum su Jaru aidavė senis penkiasdešimt oirų prieš tris(?) metus padaryta vieta autostopininkam. mašinos važiuoja gan lėtai, nes prieš šią vietą yra sankryža. mašinų daug, gera vieta. tik ne man. už 200m yra degalinė BP.
sHELL laimingas Audrelis juokinga shell degalinė prie amersfoort on foot prie greitkelių junction'o bremene pavaikščiojau dar tekstūrų kas jie?

June 7, 2009

Triperis

Tą nepakartojamą sekmadienio rytą dirstelėjau į švintantį dangų. Tamsa pasitraukia į dešinę ir vos pastebimai švinta.
Jo kontūrai ryškėjo su kiekvienu kylančios saulės spinduliu. Po truputį išryškėjo pailgas veidas, kaulėti skruostai, smaila siaurėjanti nosis ir tuščios siaurėjančios akys. Išryškėjo ir pailgos, viršuje smailėjančios Jo ausys. Pamačiau Jo šypseną. Plačią, juodą skylę po nosimi. Primerkė vieną akį ir pradėjo banguoti danguje. Jis pradėjo keisti spalvą iš šviesiai pilkos į tamsiai pilką, ir vice versa.
Aš stovėjau priešais Jį, susikišęs rankas į moliu apdrapstytų kelnių kišenes ir juokiausi iš Jo. Jis aprimo ir pradėjo trauktis.
Negalėjau į Jį, tokį niekingą žiūrėti.

Nusprendžiau, jog per mažai žiūriu į dangų.

Kas į gamtą?

August 8, 2009

Komandiruotė Klaipėdoje.

Išlekiu į satta outside :) Grįšiu po festivalio, tad arba susitiksim per jį arba po jo, ar prieš jį. Nesvarbu :)

Iki

November 29, 2009

Buy nothing day

pirkau pankroką ir Nr.4. Ai, dar draugei daviau litą penkiasdešimt autobuso bilietui ir taip prisidėjau prie pirkimo. Pats nepirkau.
Tai čia visai nieko manau.

January 18, 2010

Blessed is the man

Šiuo metu.

"No chains around my feet,
But I'm not free, oh-ooh!
I know I am bound here in captivity."

http://www.youtube.com/watch?v=SSg1AxVoG1I

January 30, 2010

Siandien

Namaste!
Ryte teko islipt is vaziuojancio traukinio.
Stotele lyg ne musu, bet pagal laika tai musu.
Traukinys pajuda ir kazkas sako "Varanasi".
Staigiai susirenkam daiktus ir per duris.
Sako, siame mieste yra labiausiai lendantys rickshaw vairuotojai.
Tuo isitikiname iseje is stoties.
Pora ju tenka aprekti, nes regis, jei to nedarysi, vis tiek siulys.
Sostinej vienas beveik verkdamas siule "riksa! riksa!".
Kartais dar islenda kazkoks nesveikas saves kaltinimas, kad va cia jei nepirksiu ar nepasinaudosiu "jo" paslaudom tai as busiu blogas zmogus.
Bet tai yra nesamone.
Miestas, be abejo, mazesnis uz sostine, tad maziau sarsalo/deganciu siuksliu/dvoko/karviu-ozku edanciu plastika.
Nors karva/suna-sudziu gan daug.
Upe Gangas.
Massive siuksliaupe.
Degantys kunai, apkrauti sausomis malkomis.
Pakartas balandis.
Kitas gatvej "ant akiu" apsiko praeiviui ausi.
Daug aitvaru.
Ir mazas ir didelis tampo virveles sulipe ant stogu.
Parkurams ir skeiteriams cia patiktu.
Siaip kreizi pleisas.
Ner kavos, tik tirpus sudas.
Apelsinu ir granatu sulciu stikline gatvej uz 15Rs.
Imu dvi.
Ryt ryte Special Banana Lassi ir out of order pusei dienos :)

Shanti, shanti.

January 18, 2011

Trys dienos - dvi naktys

Seniai galvoj sukosi mintis apie išvyką į gamtą žiemą. Ne, ne tokią, kad su mašina nuvažiuoji į Kernavę ar Trakus, išgeri kažko stipresnio ir sėdi į mašiną atgal. Viliojo variantas be palapinės su nakvyne prie laužo. Tai atrodė ekstremalu, nauja ir nepatirta. Ir štai šį savaitgalį vyko žygis pavadinimu Trys dienos - dvi naktys. Na ir sudalyvavau jame.
Penktadienį vakare susitikome traukinių stoty, nusipirkom bilietus, ir judėjom į pietų pusę. Traukiniu paskutinį sykį važiavau tik pernai Indijoje, o šitoj žemėj tik užpernai. Traukiniai modernizuoti, langai atsidarinėja, o ne su teipu suklijuoti, naujoviškos sėdynės, girti konduktoriai... Taip ir nepatikrino bilieto. Smagiai sedėjom vagone, gal smagiau būt buvę, jei kas būtų matęsi per langą, bet kolegos aplink smagiai bendravo ir nebuvo laiko liūdesiui.
Išlipam Matuizose, ir tada suvokėm kiek mūsų žygeivių yra - devyniolika. Po bendro inventoriaus išsidalinimo kyla klausimas kur eiti. Ilgai nedvejoję einam per miestelį, turbūt į pietų pusę, einam kokį kilometrą asfaltu, kol randam įsukimą į pamiškę. Sukam ten, ir einam atgal link miestelio kilometrą lygiagrečiai asfaltuotam keliui, tik jau per proskyną. Biškį fail, bet svarbiausia kol einam - tol nešalta. Prieinam vandens bokštą - baltąją musmirę ir ugniagesių bokštą. Drasiausi lipa į pastarajį. Palaukiam jų ir tesiam kelionę per miestelio pakraštį jau į vakarų pusę. Išeinam į arimus. Sniegas pasidengęs plutele, kuri kartais išlaiko žygeivį, o kartais pasiunčia jį gilyn į pusnį. Taip prieinam melioracijos griovį, ir ten prasisuka pirma fleškutė. Toliau einam palei melioracijos griovį ir prieinam sodybas. Linksmai įtarinėjam kur pardavinėja kontrabandines cigaretes ir kaukolinį. Padvelkia nemaloniais aromatais ir traukiam į mišką. Praeinam fermą, prieinam sodybą, loja šuo. Lendam į mišką gilyn. Einam einam ir prieinam apsnigtą pelkę. Iš priekio pasigirsta burnojimai dėl vandens. Nusprendžiama greit perbėgti apsnigtą pelkę. Bėgam po vieną. Kai atėjo mano eilė, moviau greit iš už medžio, bet po keleto žingsnių koja įsmigo į pusnį, ir tiesiai galva smigau į sniegą. Juokinga tikrai, bet situacija tokia, kad kojos vandeny, ir reik greičiau pamiršt juoką ir dingt iš čia. Bandau keltis, o kuprinė užvirtus ant galvos, ir sukaupęs jėgų sugebu atsistoti ir pasišalinu į saugią vietelę. Čia supratau, jog gera avalynė yra gera avalynė ne šiaip sau. Pėdos sausos ir nuotaika tik gerėja. Toliau tesiam kelionę per nepramintus miško takus. Skaičiuoju kiek žingsnių atlaiko sniego pluta, kol įlužta su manimi. Suskaičiuoju iki dvidešimt trijų. Einam palei elektros liniją, leidžiamės nuo šlaito per pusnis, kol prieinam miško kelią. Juo ir einam, einam ir einam. Kažkaip atsilikom nuo priekio, sekam pėdom per pusnis ir štai jau matosi pirmoji stovykla. Šalia nuvirtusios pušies, ant šlaito prie merkio. Renkamos malkos, semiamas vanduo, kuriamas laužas, dalijamasi arbata, sumuštiniais ir kitom gėrybėm. Sukasi ratai, keliauja iš rankų į rankas, nuo burnos prie burnos. Kažkada pažvelgiu į puodą su vandeniu. Jo paviršius užšalęs, o palei dugną plaukioja, kaip spėjau, dusia. Užgniaužia kvapą vaizdas ir liūdesys, kad kamuojasi vargšas gyvunėlis, ištrauktas iš vandens, ir organizuoju akciją "išgelbėk dusią 2011". Pasivadinu į pagalbą kolegas žygeivius E. ir R. Leidžiamės prie vandens, išlaisvinam dusią, atšvenčiam tai. R. ta proga įlipa į medį ir sako, jog viskas labai gerai. Ieškom urvo, apie kurį pasakojo V. Dėja nerandam, bet smagiai paklampojam po pusnis tarp švendrių. Grįžtam į stovyklą. Džiovinam batus ir kojines. Maniškės pradega. Kažkada sumažėja žmonių aplink laužą ir mes kuriamės aplink jį savo guolius. Dvigubas kilimėlis, du miegmaišiai ir aš pasiruošęs sutikti šią naktį.
Ryte pramerkęs akis matau kolegą G. kuriantį laužą. Deja nepavyko naktį išlaikyti jo degančio. Rytinė šiluma. Sunkus rytinis socializavimasis, kurį palengvina imbieras su citrina, medumi ir dviem arbatos pakeliais, užpiltas karštu vandeniu. Užpildom termosus šiltais skysčiais, susitvarkom ir judam į priekį. Bet šiandieniniai kilometrai bus su užduotimis. Kiekvienas ištraukia po du lapelius. Viename individuali užduotis, o kitame komandinė. Individuali užduotis man - žygio metu bent vieną valandą tylėti. Be problemų, pagalvojau. O su komandine užduotimi iš pradžių teko pasukti galvą, kaip rasti komandos draugus. Komandose buvo po keturis žmones. Tai šiaip ne taip, supratau komandos draugus. Gavom žiogelių (grafkių), folijos ir modelino. Ir iš to reikėjo padaryti žygio ženklus. Einam. Prisijungiam prie galo ir siunčiam taikos žinutę. Iš pradžių kalbam, paskui vis prisimenu savo užduotį tylėti. Kažkada galvoju "na dabar jau tylėsiu". Einam einam, ir kolegos pradeda klausinėti ar pasakoti dalykus. Tai aš tik linksiu galva arba šypsausi. Kolega B. eina iš galo ir sako "O šita striukė papigiai būna AIC, jo?", o aš atsisuku ir šypsausi ir linksiu galva. Jis nesupranta, sako "ko tyli?", o aš kraipau galvą. Sako "ąąą, negali kalbėti?", o aš linksiu. Supratom vienas kitą. Prieinam ir praeinam gražias vietas. Audros išvartyti medžiai, elektros linija dviem eilėm besitesianti į priekį. Traukiu zenių ir traukiu kadrus. Galiorka atsilieka, aš su ja, ir stojam pailsėti. Chebra užsirūko, aš noriu irgi, bet neturiu, nes vakar viską surūkėm. Bandau pagauti žvilgsnį ir taip gauti cigaretę. Nesigauna. D. tai pamato ir sako "duokit jam cigaretę". Juokinga, bet gaunu ją ir traukiu. Einam ir kažkada prieinam "pirmūnus". Kažkada prieinam medinį lieptą per upę, einam per jį, aš vėl traukiu kadrą. Kitoj liepto pusėj dalina riešutus. Mmmmm. Einam, prieinam gyvenvietę, atpažįstu Pamerkius. Atpažįstu namą kuriame vieną vasarą buvom su draugais. Ėhė, žinau kas bus toliau. Taip, toliau geležinkelio bėgiai. Ten sustojam pailsėti, išgerti arbatos. Viena žygio dalyvė iškeliauja į Vilnių ir palieka cigarečių. Valio ir ačiū! Manau, jog ištylėjau valandą kažkada žygio eigoje, ir pradedu kalbėti. Tesiam žygį toliau, pereinam per Pamerkius, sutinkam senolių porelę, kurie klausia kur einam. Prieinam tiltą per merkį. Toks su trosais. Einam per jį, jis siūbuoja. Einam aukštyn, vėl stojam pailsėti. Kolega B. sako "o gal paeinam bent dvidešimt metrų žąsele". Taip ir padarom. Kre kre kre. Juokinga. Įeinam į mišką, toli neinam ir sukam per pusnis ant šlaito. Čia, apačioje, teka merkys, gražiai vingiuoja tarp medžių. Įsikuriam stovyklą. Vėjuota. Renkam malkas, kolegos stato iglu. Džiovinamės aplink laužą, pasikeičiam kojines ir kolega B. įtikina, jog reikia dar malkų. Einam ir prinešam jų. Toliau smagiai džiūstam. Sukasi vaišės aplink ratu. Pradedam vykdyti komandinę užduotį. Lipdom ženkliukus, tokius kaip "button" style. Bendraujam, prisimenam kas kokias užduotis gavo, ir kaip sekėsi jas atlikti. Kažkada baigiam savo užduotį, ir turim pagaminę devynioliką ženkliukų. Kiekvienam po vieną. Ilgai sėdim prie laužo, pavalgom, atsigeriam. Kažkada pasigirsta, jog kelsimės devintą. Žmonių vis mažėja, kol liekam penkiese prie laužo. Pasėdim dar ir liekam keturi. Kuriamės guolius, pasiruošiam šaltesnei nakčiai, apsikraunam malkom. Tikrai vėsiau nei praeitą naktį.
Atsikeliam vienuoliktą ir vėl pramerkęs akis matau kolegą G. kūrenantį laužą. Pradžioj kiek neramu, kad gal nespėsim į traukinį, bet ramiai atsigeriam, užkandam. Išsidalinam tuos ženkliukus, kuriuos vakar gaminom, ir kažkas pastebi klaidą ant ženkliukų, jog parašyta "3D/2N '10". Dešimti metai, o ne vienuolikti! Et... Susitvarkom ir vėl einam. Atgal į Pamerkius. Einant per tiltą, kolega E. klausia "ar geriau čia nukristi ant ledo ar į vandenį?". Mano atsakymas nuskamba "geriau į vandenį, nes jei nukrisi ant ledo, tai atsitrenkęs į jį vistiek įlūši į vandenį". Pritariam. Einam į stotelę, čia ateinam laiku. Iki traukinio dvilika minučių. Pasiūlau grupinę foto, gal ne itin gražioj vietoj. Bet vis. Stovą surenčiam iš kuprinių, pafokusuoju, užtraukiu laikmatį, ir bėgu į kadrą. Črrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrkštčrrrrrrrrrrrrrrr. Tikriausiai yra. Atvažiuoja traukinys, šokam į jį. Aš patikrinu išvietę. Ten šilta ir jauku. Dar pasidalinam likusiais saldainiais ir suzombėjęs, smarkiai kvepiantis laužu įsitausau patogiau ant suoliuko.
Atrodo, jog kelionė atgal truko trumpiau nei į priekį. Na taip, viena stotele mažiau. Išlipam stoty. Atliekam ritualą su dainele ir išsiskirstom. Grįžtu namo su mintim apie karštą vonią, bet užmiegu ir pabundu tik kitą rytą.
Kaip žygis? Geriau nei tikėjausi. 10/10. Visaip kaip gerai.
Ačiū visiems, kas dalyvavo ir ypač J. kad pasiūlė prisijungti.
Kažkada bus kadrų.
Susitiksim prie laužo :)

About Kelionės

This page contains an archive of all entries posted to Audro in the Kelionės category. They are listed from oldest to newest.

Kasdieniai verkšlenimai is the previous category.

Knygų skaitymas is the next category.

Many more can be found on the main index page or by looking through the archives.

Powered by
Movable Type 3.35