« Čempionas. | Main | Lygiai. »

Šeima.

Na jo, dar vienas apie tai.

Atsikėlę nuėjom iki seimo. Galvojau, kad žmonių bus mažiau. Nustebino. Buvo toks nei daug nei mažai. Gaila, kad nepataikėm į pačią pradžią.

Ten juokinga šeimyna iš Kauno buvo, su trispalve ir plakatu ir matugalniku ir kūdikiu ir pakatu. Na, tiesiog šeimos etalonas. Ai dar ir dūdą turėjo. Bandė atkreipt į save dėmesį, šūkaliojo tą patį per tą patį. Paskui internete paskaičiau, kad to diedo neįleido į seimą, tai jis prie seimo vienas šūkaliojo kažką.

Dar buvo kažkoks diedas-provokatorius. Šoko ant Martyno Brutus'o, kumščiais pradėjo mosuotis. O mentam ir seimo apsaugai, kuri viską stebi per šimtą ir vieną kamerą, pochui. Šaunu. Jei būtų davęs diedui į akį, tai iškart pabustų visi "tvarkos" organai.

Tai va, dabar jau kaip ir aišku. Jei kada turėsiu vaiką nesusituokęs, tai valstybė nuo manes nusigręš. Tiek vaikas, tiek aš, būsim palikti likimo valiai. O valdžia toliau suks galvas, kodėl gi tiek daug badaujančių vaikų, kodėl gi skurdas toks čia pas mumi? Kas čia yra? Mes juk viską gerai darėm/-om/-ysim. O taip... Ir šiaip tada aš ir vaikas, matyt, nebūsim šeima. Tipo jo. Na ką, šaunu. Gera toj lietuvoj, kai pagalvoji.

Comments (1)

d.:

Šūdas kvadratu čia. Seimo darbas pastaruoju metu yra pisti protą, kištis į asmeninį gyvenimą, drausti viską, ką įmanoma ir sudėliot kažkokias tiems nedakištiems seniams priimtinas normas, kurių privalu laikytis. Ai, ir dar babkių pasidaryt pačiais skaidriausiais istorijoje projektais, bet čia tik tarp kitko.

About

This page contains a single entry from the blog posted on May 15, 2008 3:59 PM.

The previous post in this blog was Čempionas..

The next post in this blog is Lygiai..

Many more can be found on the main index page or by looking through the archives.

Powered by
Movable Type 3.35