« Naujovės. | Main | Šeima. »

Čempionas.

Tokiu jaučiuosi. Per turą kažkas (gal Kempius ar Guzas) kalbėjo apie čempionų pusryčius. Maždaug: imi grikių, per naktį juos išbrinkini vandeny, ryte sutarkuoji morką ir kepi ją su grikiais keptuvėj. Tipo zajabys. Na, aš kadangi nepasitikiu receptais ir viską darau savaip, tai mano modifikacija.


UBER ČEMPIONO CHAVČIKAS "PO TRIJŲ".

Reiks:

grikių (primesk "iš akies", kiem maždaug esi alkanas/-a, ir kiek surysi, ir tai padalink iš dviejų)
morkos ("iš akies" bet geriau daugiau šiek tiek)
svogūno (tas pats).

Kadangi noriu ėst dabar ir ne ryte, tai viską reik pagreitint su dalelių greitintuvu, arba tiesiog užvirint vandens iki virimo, užpilt grikius ir taip juos palaikyt kelias minutes, vis išmaišant. Kaip matote, vandens sumažėjo, o grikių padaugėjo. Buvau tai pamiršęs, todėl prisidariau ir UBER ČEMIONO CHAVČIKO "PASKUTINĖ VAKARIENĖ" ir galbūt netgi UBER ČEMPIONO CHAVČIKO "PUSRYČIAI RYTOJ APIE DVYLIKTĄ". Grįžtam. Supjaustyk smulkiai svogūno pusę didelės galvos. Smulkiau, juk tu tai sugebi. Sutarkuok morką su smulkia tarka. Smulkia. Dedi morkas ir cibulius į keptuvę, šiek tiek aliejuko, ir pakepini. Ant viršaus suberi grikius ir maišai po truputį. Įpisi vegetos, kario ir persilado (arba bet kokių kitų prieskonių pagal dj šufl). Maišai, kai manai kad užteks kept - sustok. Išimk viską iš keptuvės į dubenėlį ir ryk. Nepamiršk išplauti indų, kuriuos naudojai, bo tavo sugyventinius gali užpist tai, kad tu netvarkingas/-a.

Skanaus.

Comments (6)

ve:

puikus receptas. rašyk dar, juk tu tai sugebi ;)

Ve - Jei bus ką rašyt tai rašysiu. Norėjau aprašyt apie vakar dienos sojos kotletus, bet kad šūdas visiškas gavos, tai gal apsieisim ir be to.

adomas:

:) o jo man irgi sesė iš namų grikių parvežė tai irgi visokias panašias modifikacijas gaminam... ir beto atradimas buvo su mocarella... mergoms ko tai ji patinka o man tai beskonė bybė... ir dedi jos visur (mergos sako nes visur tinka) o dedi dėl to kad niekur ji netinka ir vieną ėst šūdas tai tada paskęsta ji aktyviojoje protoplaznoje ir pasirodo nebent lydyto sūrio tąsių snarglių pavidalu :)

Adomas - nemėgstu mocarelos :(

vente:

tik jei dar nedėtum vegetos į maistą, druska duoda tokį pat efektą ir muilo prieskonio nesuteikia.

Bekeri, na čia jau kaip kam...

About

This page contains a single entry from the blog posted on May 13, 2008 3:37 PM.

The previous post in this blog was Naujovės..

The next post in this blog is Šeima..

Many more can be found on the main index page or by looking through the archives.

Powered by
Movable Type 3.35