« Vakaras | Main | drėbt »

optimistinė minčių redakcija below

Laikas tarp egzų sulenda į vakuuminį rūsį neatnešdamas jokios naudos sielai. Sapnuoju pasaulinius karus, akys mirga nuo konspektų diktanto, rrr, kaip man nebūdinga mokytis. Bet pirmi skaudūs dygsniai, pavojaus signalai pasijuto, taaip, tikrai reik skaityt, bandyt dėtis į galvą.
Tokiais momentais supranti, koks reikšmingas skirtumas tarp to, kai girlfriend nakvoja pas tave, ir kai po to išvyksta pajūrin, o tu lieki akis į akį su tais prakeiktais konspektais ir nuliniu nusiteikimu šert juos žvilgsniu. Bet čia taip jau man būdinga - ruoštis nesinori, nes lauki ne egzų, o kad jie greičiau dingtų iš ten, kur atėjo. Ir tik kai jie palieka studknygėj ne tokį pėdsaką, kokio tikėjais (ypač išlepintas priešmetinio triumfo), tada urzgi, ir pradedi toleruot savo nekaligrafišką rašyseną (o kur bus kaligrafiška, kaip per valanda pridiktuojami 5 lapai).
Bet ateis vasara, viskas tradiciškai nusiplaus, +naujas netradicinis option - vasara džiaugtis dviese. Na, dar savaitė, o po to, neabejotinai kažkas stipriai teigiamo ir ilgalaikio.

Comments

cituoju: "Tokiais momentais supranti, koks reikšmingas skirtumas tarp to, kai girlfriend nakvoja pas tave, ir kai po to išvyksta pajūrin o tu lieki akis į akį su tais prakeiktais konspektais ir nuliniu nusiteikimu šert juos žvilgsniu"
zinai man irgi tokia pat situacija, tik man nera egzu, bet as likau vienas su savim, ir su darbu. liudna.

one step beyond

gal būrelį kokį? tada uždrausti kombinaciją vasara+jūra+draugė-aš.

zhinai.. prisipazhinsiu.. priesh mazhdaug savaite skaichiau ir nelabai supratau (gal ne tiek nesupratau, kiek nebuvo artima) tavo mintis.. apie konspektu skaityma.. o va dabar.. kai beliko one to go.. i am all the way with you. sedzhiu.. saulyte shviechia pro langa.. dangus giedras, giedras.. o tu sedi ir bandai skaityti apie kazhkokius suknistus algoritmus, kuriu nesupranti ir kazhi ar ishvis nori suprasti.. bet zhinai.. jei nesimokysi, neishlaikysi.. jei mokysies per mazhai, gausi mazhai.. cituojant viena pazhistama "it's like you're in the coop".. butent toks jausmas kartais apima.. bet anyway.. jauchiuosi, kad uzhgozhiu tavo bloga.. :) sorry.. :)