« format | more | Pirmas | random visuals »

irako simuliacija

amerikonai taktikas atidirbineja simuliuotame bagdade

gameshots_screen004.jpg

via slashdot

Komentarai

o Wolfenstein tai jau humaniskas zaidimas?

O tu nezinojai? Jei ypas rimtos operacijos Kaip IRQ freedom, tai pries operacijas net pastatomi miestai - maketai. :)

naciai gi pries visa likusia "neariju" chebra ejo,
cia siaip replika...
ir visai trpt offtopic:

kada pagaliau subresime iki supratimo, jog nekaltos karo aukos ir karine strategija nera dalykai, kuriuos galima vertinti atskirai?

Kuria prasme mes tai darome?
vel gi tas pats nevykes mastymas Taip ir Ne kategorijomis: 1. As ginu karo aukas, todel as pries smurtine kova su terorizmu. 2.As kovoju su pasauliniu terorizmu, todel atmetu gyvybes vertybe ir nepaisau civiliu auku. Ne velnio. Cia konfliktas tarp dvieju prioritetiniu vertybiu: gyvybes kaip tokios ir saugumo (gyvybes issaugojimo). (Matome, is esmes, netgi viena ta pacia vertybe.) Tokiu atveju prioritetu rikiavimas negali buti daromas aukstesnes vertybes naudai. sios vertybes nera sulyginamos. Ar yra fizinio smurto, moralines zalos kiekybiniai ivertinimo ekvivalentai? mane ikando uodas, as ji uzmusu; as isgasdinu meskos vaika, meska uzmusa mane..kai politikoje prienama naturalios bukles, "prigimtines teises" ginamos visais imanomais metodais..o tada viskas pagal pazistama plana: pradzioje stipriausiais diktuoja zaidimo taisykles, nes gali daugiau, paskui jeigu silpnesnis fiziskai geriau prisitaikes prie aplinkos, jis perima iniciatyva ir sukis, sukis karusele..
blogiausias dalykas: jog kai turime kelias konfliktu poras grebiame itikinamiausi ir juo bandome paneigti ar pagristi kitus nesivargindami pamatyti visumos. 1.Vienam cia karas del naftos ir itakos sferu. 2. Kitam kerstas uz 9/11 aukas. 3. Del Busho ir jo administracijos spargu tarptautiniu santykiu ir lyginamosios politikos ziniose. 4.Karas su terorizmu. 5. Kitam statu imperialistinis priepuolis 6. kazkam as esu sovinistine kiaule ir taip toliau, bet nei vienam visa tai kartu, nors jis gal ir pripazista, kad kitos nuomones taip pat teisingos, bet ego libimogo tikrai teisingiausios ir svarbiausios.

heh, o Marine Corps naudoja Operation Flashpoint mašinka.

MG: jei dar čia paskaitysi, o LT kariuomenė tokiais daiktais kiek nors užsiima? grupės sąveikos ar vado mąstymo ugdymui, ar dar kaip nors? o kaip?

irgi offtopic
11Y4: dar galima pasvarstyti ar teisingas (nzn. kaip kitaip pasakyti) toks elgesys valstybių kaip gyvulių... kiekvienas nusprendžia sau (kada nors) kaip elgtis, jei puls; kaip elgtis, jei įžeis, įneš žalos.
kažkam (ir man) nepatinka tokie agresyvus elgesiai... t.y. ne manau, kad galima keršyti arba skaudinti kitus, dėl savo užgaidų (gal mano manymu teisėtų ar moralių).
Kiek žinau (mane apdorojo katiba savo postų iš indimedia.org) amerikėčiai apšaudo civilių demonstracijas ir uždaro ligonines. /me nelabai girdėjo kas daroma su tais afganečiais amerikonų kalėjime. viskas ką aš žinau.
Dar, manau, Dabar negalima pasitraukti iš Irako, nes nežinia kas bus ten po pasitraukimo. Dabar ten skerdynės. Atrodo taip lyg amerikonai turėdami savo ambicijas (išsaugoti save pvz. ar kitas) išsiveržė į svetimą šalį ir nesiskaito su vietinių žmonių teisėmis (nors teisėmis, nekalbu apie pagarbą ar žmoniškus jausmus).
Šis karas yra blogai, net jei juo kažkas kažką gina. Kovai prieš terorizmą galima taikyti kitus metodus (finansinę pagalbą, smegenų plovimą, didesnę vidinę apsaugą, karą su ginklų/narkotikų mafiją), tačiau jie reikalauja daugiau lėšų, pastangų ir laiko. IMHO karas pats lengviusias.

reikalauja ir savo piliečių žūčių, kurių skaičius IMHO būtų mažesnis už abipusį karo aukkų skaičių

sam govorish': "mane apdorojo katiba ", "amerikeciai apsaudo" ir pan.
dabar paziurek 9/11 nuotraukas, kuris gelezbetonas su mesa ir pasakyk:
jie to nusipelne, uz tai ka daro dabar, vietnama,
hirosima ir nagasaki it t.t.

As nekalbejau apie konkrecia pozicija, kuria pasirenki tu, as, katiba arba indymedia,
bet apie tai KAIP mes pasirenkame.
Terorizmas yra blogai. Karas yra blogai. Piletiniu ir kitu teisiu nepaisymas yra blogai.
ka pasirenki?
NO GUNS? Veni Vidi Vici? Pavlovo lemputes ir issiukio-atsako principa?
pasirinkimas nebe toks svarbus, del jo tik tu pats gali jaustis geras ir ramus, pasipyktines ir veiklus... ypatingai, kai nesi suinteresuotas asmuo (tiesiogiai nedalyvauji), o vien ivykius simuliuojantis kartu su mass media dalyvis..

ir is viso, kokiu pagrindu nekaltu zmoniu zudymas yra blogiau, nei tarkime kaltu?
del to kad tavo vertybes taip sako...
nieko universalaus nera, vienos bendra tiesa tai senai apipelijusi humanizmo legenda arba neseniai surudijes scientistinis mitas...
kas labiausiai nervina - tai ne aukos: ju tiesiog gaila tarsi saves, nes mane taip isauklejo plius dedes is nazareto morales itaka, agape ir dar koks velnias. Bet bukumas: kiekvieno konteksto unikalumo, nekalbant jau apie kulturines ivairoves, nepripazinimas. Vis norim viska savaip suprasti, suvalgyti ir iskakoti, o paskui visiems rodyti, jog meslas yra homogeniskas misinys ir beveik visada vienodai smirda.
tarkime, as nemanau, kad kada nors sugebesiu suprasti, kaip galima gyventi su keliomis zmonomis arba zudyti vardan Allah ir galbut tik galiu suprasti,jog Afganistane ar Irake imanoma tik tai priverstine "demokratijos" terapija, nors iki galo nesuprantu kas vyksta stotyje prie kioskeliu..Na, ir kas? Simuliuoja. Na, ir kas?

neturiu ko atsakyti...
+http://blog.hardcore.lt/ninja/archives/002209.html

tikriausiai masmedia pradoksas kad neturėdami tiesioginio sąlyčio mes remiamės šaltiniais ir harizmomis.

nėra jokio unikalumo, prieš besišikantį, įtikintą individą:) nebučiau nekada pagalvojęs apie amerikonų kultūra:)

as taip pat, bet teko pamatyti..niekoks vaizdelis..
gerai,basta..turim savo blogus, kad nesamones rasynet:)

plia, durniai, giliai kasat :)