« šešių tiltų kelionė | Pirmas | kabelis vemia »

garage DIY benefit

netyčia nuvažiavau ten nes netyčia atsirado vieta pas Kairių...

toks labai mielas širdžiai susibėgimas, primenantis kokį trečią "durnių laivą", kur viskas vyko saulės nušviestoje aktų salėje ant parketo ir tie patys direktoriai/ūkvedžiai/administratoriai nesitikėję išvysti dreduotos/apiplyšusios/skaiuterėtos govėdos "mes manėm čia normalios grupės atvažiuos, o jie va - sėdi ant žolės ir valgo!!!" jei kultūros namai tai še jums, rūpinkitės kultūra bl! Galų gale Deniska pasakojo, kad net merui skambino... ;)

nustebino ir pradžiugino toks neregėtas vaikų kultūringumas - buteliai į dėžę, šiukšles į šiukšledėžę ar į kampą, stiklus surinkt. "kaip vakaruose" (TM) ;)))

koncertą pradėjo "knygų skaitymas" ve su algiu vietomis labai sabot vietomis labai super. tik bosas sypė, todėl man dar teks pamatyti geriausią šios grupės koncertą. bomžė pagavo nulūžusį algio lazdelės galiuką. tiesiai į rankas. sekasi gi žmonėms...

po to bora. kęstelis prieš pasirodymą jau buvo neprastai įbizęs, bet pasirodymas gavosi gražus, su pogo pro langus šviečiant vakaro prieblandai. daliakas pasakojo, kad gavosi tokia pirtelė, jog nuo šlapių trauzų kiaurai prišlapo net persirengti sausi šortai. reikia be trauzų grot ;))

Houba! vo čia tai gražų pankroką pagrojo berniūkai. vo čia tai gražiai susidainavę broliūkai. ir esminius žodžius išmokę - latvija, ačių, cepelinas, alus, utenos. manau ir keiksmažodžių keletą ;)

čekų broliukus keičia tuteišos sesutės. zimbabwe su išnarintu bomžės nykščiu ir beveik tradicišku emo pasiglėbiasčiavimu tarpusavyje tarp dainų. gražiai ir stipriai(?!?!) žiuriu ir galvoju - vat vaikai papuola į vat tokį tūsą, bet gi galėjo ir kitur papult, o čia vat kuria, draugauja, bendrauja. po to pagalvojau, kad kitą kartą į tokį punk tūsą papuola ir pradeda gert/herką varyt, po to pagalvojau, kad nesvarbu kur papuoli, svarbu, kad galvoj košė į vingius sušokusi būtų...
hehe kaip paaiškėjo vėliau, tos komendantės dukros gyvena visai netoli nuo manęs, reikės eit į kiemą kartu žaist ;))

sloppy living pradėjau žiūrėt, bet išėjau pabūt lauke, sori mori, bet nevežė kažkaip. G pirmam gabale nepataikė ir išėjau. ir kada aš juos su dūdom pamatysiu?

echo is your love paurzgė apie "lokal vateva" ir pagrojo tris labai gražias dainas. paklausęs supratau, kad ta jų mergaitė irgi nifiga nepataiko, bent jau gyvai, bet gitaros labai gražios. ir tas frykas su nepagrindine gitara gerai tampėsi ir apskritai, ženkliuką aš jų nusipirkau, nes graži grupė, primena, kad turim visi mylimuosius. kažkodėl.


aaaaa! hero dishonest priminė, kas tas yr pankrokas ir kas tas yr pogo, net ant savo raišos kojos šokinėjau. ir dar pats gerumas, kad tipo viskas jau turėjo baigtis, o grupė dar varo ir prie scenos jauni organizmai stovi ant galvų kaip tik išmano, visiškas beprotnamis. "lokal vateva" dėdės su ūsais tik žiūrėjo ir šypsojosi, suprato, kad nesustabdysi, turi patys pabaigt.


Komentarai

Pasakykit man gerbiamieji - kas tas pogo?