« ubuntu mysql 5.0 -> 4.1 (4.0 compatible) downgrade | Main | Письмо про толерантность »

Laikinas manifestas

Iš tiesų, neturi apie ką rašyti - rašyk apie bloginimą.

Kodėl nebloginau?
Kurį laiką rašiau aptiktus "sąmojus" ir pagimdytas širtgeilas į lj.
Kuri laiką nemačiau prasmės.
Kartais norėjau kad šis blogas taptų reprezentatyviu. Juk, "buvo pasakyta" : "rašyk taip, kad atėjęs į darbo interviu, nesigailėtum, kad iš googlės galima rasti tavo blogą".
Buvo periodas kai manyje vyrė tokios materijos, apie kurias nerašiau dėl prarasto anonimiškumo. Žmonių santykiams nereikia žinoti visą žmogaus vidų (nors taip to trokštu iš kiekvieno žmogaus), o ypač perskaitant dušią internete.
Paskutinis barjeras buvo webbažnyčios suvokimas. Manau, esas pakankamai tvirtas garsiai neverkti:) ir įsitikinęs, kad moralės pagrindu reikia ieškoti savo patirime, ar bent jau vertinant kažkokius pasiūlytus principus, bet ne per skaitytojų įvertinimus.

Taigi baigėsi:)

Todėl kad rašymas, geriausias būdas sudėliuoti viską į vietas ir sau pagrįsti. Skelbti viešai, nes reikia ne tik pasyviai imti, bet ir atiduoti, ir pasipelnyti iš bendro gerėjimo; nes, daug akių mato daug spragų.

Rašysiu apie panašius dalykus, kuriuos kažkada aptikau sakydamas "познаю мир". Noriu mėsinėti savo aktualiausias temas, kasdieniškiausius reiškinius, kad nors laikinai padėčiau tašką.

Ar reguliariai? Aga, "pažadu".

Dabar mąsčiau, apie "verslumą ir pinigų reikšmę visuomenėje", "poreikių tenkinimą: žvėriškumą ir emocijas; gurmanus ir valgytojus", "studijavimo ar mokymosi stilius". Nežinau ar parašysiu, bet tikiuosi.
Kol kas įvykdysiu sau duotą pažadą.

Vaizdinys? Tebūnie naujas moto "Всяческие мастурбации".

Comments

sako nuo to plaukai ant delnų augt pradeda.

Adomai:) Korane parašyta :"nesitenkink nei ranka, nei koja". Reiškia ne tik ant delnų. Ar tavo kojos plaukotos?

laukiam. visada idomu paskaityt/pakalbet.