« Tolerancija | Main | Spalio 13, sugrįštant »

Spalio 13

Tai kvepia neramumais.

O mano ligotas protas mėtosi linkais apie meme ir demonstracijas.

Those who know, dont talk

Comments

Kad tik būtųme išgirsti, bo grįžtame į akmens ažių:}~

o gal turi daugiau ir platesnių linkų? ne apie renginį, o apie pirmą linką.

man tai, tiesa sakant, kvepia studentišku pindražu ir susireikšminimu.

tarptautinių žodžių žodyne nėra žodžiu pindražu?...

susireikšminimas:) xm. kad neprisidedu nieko ir pats nežinau kas ten bus. Tik pučiu muilo burbulą tikėdamasis, kad gausiu info.

frau: deja, ne.

nekeista, čia pankelių slengas ;)
o šiaip manau, kad čia tiesiog studentų organizacijos nori dar daugiau babkių, ir tiek.
fak nemėgstu tų naujųjų studentų, o šįryt ypatingai - tų, kurie nori būti išmokyti ir palinksminti, kad paskui galėtų dar aršiau pistis tam, kad sistemos sraigteliai suktųsi. imho didžioji aukštojo mokslo problema lietuvoje - ne pinigų, o motyvacijos stygius, tos gerosios motyvacijos dėl paties dalyko, dėl to, kad įdomu. rytinis tingėjimas mane žlugdo daug labiau, nei nepakankamas finansavimas :)

Opit, labai smarkiai klysti ir taip gali atrodyti tik iš šalies stovinčiam. Man irgi panašiai atrodė, kol šiemet neįstojau univieran ir nenuėjau studentų atstovybėn (tegu pradžioj bent fakultetinė, visvien svari organizacija). "Nifiga" tų pinigų niekas negauna, toli gražu. Reik maldauti univiero, kad išskirtų bent kažkiek lėšų vienam ar kitam dalykui, ko nors organizavimui, reorganizavimui ir pan. Bapkės ne studentų org. nueina, o visam aukštajam mokslui. Ir čia faktas. Šiemet skirta buvo ~45 proc. VALSTYBĖS PASKAIČIUOTŲ lėšų aukštajam mokslui (kur kiti 55?), o kitais metais planuojama skirti tik 38 paskaičiuotų ir reikalingų. Universitetų, barakų ir valgyklų padėtis apgailėtina. Aišku, vyksta šiokie tokie remontėliai, bet pagrinde jie kosmetiniai, kai labiausiai reikia kapitalinio. Laboratorijose įranga dar nuo tarybinių laikų, kai kurios aparatūros amžius sieka ir 40+ metų. Literatūros beveik nėra. Naujas knygas reikia pirkti, šviesti, arba sėdėt rankas sudėjus, nes rusų kalbos nemoki. Dar vadinasi gimtaja kalba studijuoji... Ech :)