« Beginėju apie "Strekaza, ble" | Main | Impersonal »

Laiškas, nx.

Laba diena, Undinė Radzevičiūtė,

-Alio, čia vienatvė?
-Kažko norėjote?
-Ne, šeip vartau telefonų knygą...

Kodėl mizantropija? Kam rimbas? Ar psichiatrui, ar sau? Taip, tikrai suprantu, kad rašau ne Jums! Rašau tai Jums iš knygos. Buvau su Jumis, kai reikėjo lipti per vartus - jūs nelipote. Girdėjau kai moteris Jums šaukė gatvėjė – jūs tik klausėtės. Skaičiau su Jumis knygos viršelį Londone – kodėl nepradėjote gyventi kitaip?
Aš noriu skaityti Jus-gyvenančią. Nenoriu, kad lauktumėte oceredno(й) kr(ы)shki. Taip, aš užjaučiu „bezischodnost(ь)“, bet ir suprantu, nes galbūt jau esu vyras, - tikriausia noriu priversti visą pasaulį „pogloscat(ь) zizn(ь) so vsemi ejo semenami“. Burn! Aš noriu Jūsų ir JO, degančių laimėje, kaip norėjo Taileris Durdenas. Aš rėksiu Jums iš šalies, kad gyventute.

-Kas tas Taileris Durdenas?
-Koks skirtumas.

Sukrėtimas – baisu, liūdna, keista. Ne, jūs ne kankinate vyrų! Vieną išgelbėjote, o „bendradarbis Apalono galva“ tegul pramoksta „Mciri“. Deja, išgelbėto netekote, bet negailėkite savęs! Galima nelaukti MIRTIES ir atiduoti MEILĘ, bet Jums vis dovanojamas LAIKAS. Juk pradėjote statyti „akmenų sodą“ ir jau paslėpėte vieną akmenį; ieškojote dovanos; galėjote atidaryti kedro dėžutę. Jūs graži! Išmeskite laikrodį – asteroidas skris, kačių po slyva daugės, CocaCola dūsta, bet jūs galite dar mylėti, pasakoti istorijas, baigti sodą.

Žmogui su nuodais varde, manau, Jūs buvote labai reikalinga, kaip ir jis Jums, jei pasimokysite. Jūs palaikėte jį, padovanojote meilę ir mirtį, padėjote pamatyti slyvą. „Pzdc“. Suprantu, kaip buvo sunku po to gyventi „žudikiškai, vertikaliai“-besižudant, bet jei dar gyvenate – dekite.

Strekoze prishla zima, ble,
Solnce samij dorogoj drug, ble,
Kogda-to v sneznoj pustine,
Esli zahotel(ь) pridet vesna.

Įjungiu televizoriu – rodo žmonių iš po ledo traukiamą gyvą senutę. A, čia Dievui.

I wish you to spend the rest of your life everywhere, with everyone, one to one, always, forever, now... It is your duty to strike for a happiness with your pen, attack womb or illegal bowel distruptor.

Ačiū, už gera knyga, Maksim (http://blog.hardcore.lt/loading/).

Dar keletas žmonių jums rašiusių: ve (http://blog.hardcore.lt/ve/archives/000492.html), pukomuko (http://pukomuko.esu.lt/?page=index&item=newsitem&news=161#comments)

//kas nepatinka komentuokite.
// čia yra antra versija - recenzuota mokytojos Lilijos 2004.02.02

Comments

geras!!! labai gražu. ai. galima komentuoti jei patiko?

Durdėnas. labai fainai sulietuvinta ;)