« Žalias Tauro kalnas | Main | Юрий Никитин "Имаго" »

Oras

Pas mus kruša, kokios dar nemačiau - Kurske uraganas - Amerikoje potvinis - Hong Konge viesulas. O tik vakar sake, kad šie metai šilčiausi per 100 metų (net, atrodo, daugiau tik neatsimenu). Mes nekalti?
Palengvink dalią palikuoniams - pasikankink.
Nesenai pastėbėjau tų maišelių maniją - galima apseit be jų ar naudot kelis kartus, kai dauguma nekantrių juos ne atryša, bet plėšo. Kaip tai susiję su atšylimu? Paprastai: kuo daugiau jus imat maišelius iš parduotuvės, tuo daugiau parduotuvė juos užsako (beje, jus už maišeliu ir mokate). Kuo daugiau užsako tuo daugiau gamina - skatinate cheminę pramuone, dėl savo tingumo atryšti maišelį ir panaudot 2 kartą. Ir jei važiojat mašina nebutina imt tų MAXIMA/RIMI/IKI paketų, daugumoje parduotuvių galima kraut viską į poperines dėžes.
Tai paprasta agitacija, bet net jei mes nekalti dėl pokyčių gamtoje kol tiksliai nežinome galima truputi save paspaust .

Comments

dar už maišelius reikia nemokėti pinigų. "čia jūsų maišelis?" "aaaa... jo!"

o po to juos dar galima dėti ir į šiukšlių dėžę vietoj šiukšlių maišo.

puiki tema d.i.y. gidui, kaip kelis kart panaudoti maišiukus..... turi pasakyt, kad kaip ir mic naudoju juos šiukšliadėžei, o kam gi pirkti spec., maišus kai galima šiuos panaudot? o atrišti maišelius man užtenka kantrybė, plešiu ti ekstremaliom situacijo, bet vėlgi darau tai iš savanaudiškų pasakatų, mat praverčia kie sodyboje, įv., daržo gėrybėms sukrauti..;)


o šiaip tai geriausi turėti tokį old school krepšelį iš virvučių