« Didieji gyvenimo pokyčiai | Main | Oho koks aparatas »

Sąstatas pirmyn

Praėjo jau trečia savaitė kai esu neapibrėžtos ir keistos kirtėjų kastos dalis, bent darbo pažymėjimas taip teigia. Artėja pirmo atlyginimo diena, ir nors būtu koktu galvot, kad tokio dalyko lauki (atlyginimo), tačiau tenka pripažint, kad bent galėsiu savo planus paverst realybe. Rytoj eisiu išardyti dviračio rėmo, gremžti jį ir valyti. Po to seks visokie ultra-tuning darbai ir galiausiai manau vėl turėsiu nepriklausomą transporto priemonę. Balandžio vidury laukia naujo būsto ieškojimai. O poryt laukia Velykos. Ties tuo galima paminėti, kad prieš šiokį tokį šmotą metų praeidavo žiema ir ateidavo Velykos su pirmaisiais saulės spinduliais. Todėl jų būdavo verta laukti. O kas šiandien matote patys. Vaskičy pasaulio pabaiga.
Muša crustukas per kalašas ir švenčiu savo pergalę prieš muziką, mat šį vakarą galiausiai baigta mano dalis splitui su Dirty Sanchez ir PyzdaGrizas 60000. Kažkaip jaučiasi, kad shitcoras viena iš retų nesugadintų ir neapibrėžtų laktų save plėtoti.
A, ir dar - nebe suprantu kada aš girtas, o kada ne. Ir dabar nežinau kaip yra. Gal biški.

Ar kas nors esat jautę tokį kvapą persirengimo kambariuose kurį būtų galima apibūdint kaip "tarp raugintų agurkų ir negyvos katės"? Ir dar įdomu ar žmonės ką perskaito internete, blogose ir t.t. priima kaip rimtą dalyką, arba kažkieno raišką inter(na)netinėse platybėse už gryną pinigą? Čiūju jo, matyt yra tokių kurie ir ant rimtųjų kažką rašo, reiškia. Prastos tokelės. Kaip taip galima įdomu.