« stebėjimo langelis | Main | religija »

smurtas?

smurtas?
tu dar manes klausi apie smurta?
tu ka, visai jau?
pazvelk man i akis, kiaule.

tu galvoji, kad jei su tavim myliuosi, tai nedrisiu smurtauti?
as su tavim kalbu. pazvelk man i akis paskutini karta, kiaule.
o dabar jau gauk. tu galvoji tu krutas, kad turi buta gedimino prospekte su zidiniu? su supistu zidiniu? ka gi, tavo zarstekli naudosiu ne pagal paskirti. skauda? apglusai? o dabar isdursiu tau akis. nesitikejai? apie tai neraso "veide", verciau butum skaites markiza de sade.
kol dar kvepuosi, lupsiu tau nuo veido oda. su mesiniu kapokliu, plonom juostelem, pakabinsiu ant lango kad dziutu, bus achujenas vitrazas. kartoju, achujenas, patikek mano estetiniu pojuciu. oda nuo viso kuno, uzteks tavo veluxams, ir dar liks papusryciauti. uzsigersiu firminiu kokteiliu is pieno, kraujo ir limfos. jo, is tu mazu mazgeliu pagurklej.
ne, savo papuosalu neperku is papuasu per pasaulinius kruizus. jie is simto tokiu kaip tu mazuju pirstuku. kai mane nervuoja, gludinu kaulus, paprasta, pigu. pigiau uz tavo egzistavima.
gali pradet gailetis, kad neturejai sielos.
o buciuotis su kaukole tau kada nors teko? nieko tokio, uztat as isisiurbsiu i tavaja. kiek kartu vadinai mane mazule, kiaule, ka? bejege mazule, nachui? uz kiekviena karta placiai trenksiu per nuogus raumenis. taaaaaip del ju stengeisi savo bodybuildingo klube, stiprumas, imidzas, o is vidaus, och, taip minksta, trankau per visa kuna ir organai pamazu maisosi i vienalyte misraine, kaip gera minkoma gera duonos tesla. kazkur tenai buvo tavo kepenys, o kazkur skrandis, pamirsk, kiaule, tu ju nebeturi. tada ardysiu viska, kas liko, ismetysiu po tavo supista krakmolinta patalyne, valytoja ilgai bandys rankioti, bet ji nesurinks, juk jos intelektas zemesnis?
jei dar sugebi, skambink i darba, kad nebeateisi.
as rytoj einu pirkti naujo miniako.

Comments

pizda materna!
"pazhvelk man i akis, kiaule"

dieviška. ką tik visa tai rėkiau kolegoms, kurie patenkinti krizeno.

nestabdyk.

mdaa.. fantazijos tikrai nestokojate..

Nu nerealia mergicka varai, sita saita ispopuliarinsiu

ten kazkur nuo vidurio tas jusu kolega, gerbiamoji, jau turetu buti pilnai atsijunges.

Tai matyt jus ir pradzhioje, ir gale shnekates su savo tushchia makaule?

fredis kriugeris ir tas svelnesnis,ir miniaku neperka........o tu buvai pas psichologa????nors ciuju nepades..gaila...visgi talentas...

Hi , Mergitia .
Tavo estetinių pojūčių supratimo kampas - super ! Beveik norėčiau būti to chamo vietoje kurį tu dubasini . Arba atvirkščiai . Kiti gal pagalvotų , kad tai nesuderinami dalykai , bet aš žinau - Tu suprasi . Tik susitarkim iš anksto - jokių žarsteklių . Man reikia turėti pilną samonę - kad galėčiau Tau melstis .
Nuo kraujo vaizdo ir mano maldos tu taip susijaudinsi , kad patirsi tikrai kosminį orgazmą , ir turėsim pakankamai tavo dziundzės skysčių , kuriais tu man padarysi paskutinį patepimą .
Nors dar neapsisprendžiau - gal darysim kitaip . Gal pjaustysim dviem peiliais vienas kitą - hiperpeiliais , pagal hiperteksto arba kibersekso principą , tai bus lyg apsikeitimas baneriais svetainėse . Ir dar susikviesim daug nieko dėtų žmogučių , kurie tirtėdami iš baimės privalės stebėti mūsų hipershow . Aš parašysiu tau laišką . Tikrą laišką tikru peiliu . Tik tada tu suprasi kaip tave myliu . Tikra gyvuliška ir supistai žmogiška meile .

cffdffdf

Na ir kas gi sako kad tikram gyvenime taip nebūna? Tegu susišika savo samonę, nes pasakysiu naujiena. Taip būna ir dar kaip. praeita savaitę išgasdinau savo idiota baxura, kuris tikejosi kad būsiu visada tokia miela kaip šilta vilna. Eina nx tokie bernai. Kas as jiems viešalka ar šavala kokia. dėjau, paskutini kartą pasikviečiau jį nuostabiam sexui ir ką? Jis atėjo, atėjo nutaisęs naglą snukį kaip tada kai pirma kartą mane "darė". Šitai pamačius aš galų gale suvokiau kas do priedurnė aš buvau. Taip teisingai PRIEDURNĖ ir dabar nebijau to drąsiai pasakyti, nes šitam išžagintam pasauly tokių daxuja. Principą palieku ta patį, taigi atėjo ir pareiškė: "katytia manęs pasiilgai? kažko neparodai... man pradeda nepatikti ilgai gaišti laiką.." mano atsakymas apsiribojo galvos linktelėjimu. Tupa merga ar ne? Žinau ta ir pati. Įdomiausia buvo sexo įkaršty, kai tas kiaule artėjo prie kulminacijos, šnopuodamas i mano veidą savo mamos kotletais.. Pasiutau, taip pasiutau kad net pati likau nustebusi. Nustumiau baxura nuo savęs, čiupau čalia lovos styranti lempos laidą, apvyniojau aplink kakla ir pradėjau smaugti.. Smaugiau ir verkiau, kas nuostabiausia verkiau is džiaugsmo kad sugebėjau jam pasipriešinti. Jo akis vis dar dabar turbut mato mano klaikia fizionomiją:)) galima tik isivaizduoti ką jis papasakojo savo draugams, nes tas nikas gautas pelnytai.
kai kam gali pasirodyti kvaila, kai kam juokinga, o kai kam net labai realu... Tik išreiškiu vieną apgailestavimą: gaila kad šį saita radau jau po to įvykio, būčiau buvusi išradingesnė, o jei ne tai nors morališkai tvirtesnė...

Smurtas... Net juokinga beskaitant komentarus, cia ziauru, siurkstu ir pan. per ziauru? Lyskit po mamos sijonais, ten vis dar silta ir svelnu. Gyvenimas yra ziaurus, axujelines tikraja to zodzio prasme. Iskrusa visus kak nada. Tik kiti tai priskiria likimui. Velniop ta likima, nera jo, o jei ir yra tegul ishsidulkina per antra gala, o gali ir per abu. O kas man - px. Taigi panos, paskaitykite sitas keverzones ir dekite ant bernu, nes jie tyciodamiesi is mergu to ir nusipelne. Manai ne? Pasigilink i savo praeiti - pamatysi...

gera skelei ir visu komentarai tikrai isradingi. mano galva visu bernu vieta unitaze o jei ir yr fainu bicu tai tik jie skirti ne man vis prisitrainioj kaskokie blevizgos.a kas man pazaidziu su ir pavarau visus

tipo...aisq gerai skele, labai isradinga gi..maladec..kad tokiu tik daugiau, kad visi suprastu ir atsimerktu blet ..gyvenime karta..oo tai ir kentes gi..malonu matyt tokia liaudi. saliut.

:.nesugadintas.: