« Nekentimas. | Main | Favoritas. »

Chavčikas.

Dar vienas receptas. Čia vakar chavint galvojau ką, ir sumąsčiau.

"HEITERIO VĖMALAI SU MAKARAIS IR AGURKAIS"

Ko reiks?
Sojos faršo (2/3 pakelio arba kaip tau atrodo kiek tu pajėgsi suėst)
Dviejų svogūnų (na arba mažiau, kaip kam čia)
Makaronų (šį sykį "kriauklelės")
Česnako (pagal skonį)
Agurko (kiek surysi)
Prieskonių (raudonėlis, karis, druska, pipirai)
Daug neapykantos viskam (pvz.: kaimynui, tėvui, sesei, moteriai, heiteriams, gyvenimui, tiems kurie tau pisa protą, tiems kurie tau nepisa proto, visiems, etc...). Be neapykantos nesigaus nieko.

Ką daryt, Radži?
Užverdi arbatinuke vandens. Kol jis verda, imi puodą, suberi sojos faršą, įpisi raudonėlio, kario, pipirų, bet ko kas tau atrodo kad bus zajabys, dar kubelį bulijono. Užpili vandeniu, kad apsemtų šiek tiek. Pamaišai, uždengi dangčiu. Paimi dvi svogūno galvas ir jas išniekini, na suchūjarini kubeliais ar kokiais kitais mažais geometriniais kūnais. Tą patį padarai su česnaku, tik jį dar smulkiau suniekini. Išsiliek. Imi kitą puodą, į kurį pili vandenį ir užkaiti. Čia virs makaronai. Kai vanduo užverda - įmeti bulijono kubelį, ir suvarai makaronus. Boil motherfucker. Į keptuvę varai aliejaus ir užkaiti. Suvarai svogūnus ir kepini juos, kol pataps permatomi kažkiek. Arba daugiau. Soja turėtų būt zajabys, pasisavinus visą vandenį kuriuo buvo užpilta. Kai svogūnai tau atrodo pakankamai apkepinti, ant viršau įpisi soją. Maišai. Tai turėtų atrodyti šlykčiai. Kažkiek prikeps prie dugno - tai natūralu. Arba nusipirk geresnę keptuvę, arba išmok kept, arba eik NACHUI. Tai maišai viską. Įvarai česnako, bandai kepti viską. Mmm, viskas panašėja į vėmalus, ar ne? Makaronai gal jau išvirė. Jei taip - išpili vandenį, užpili šaltu vandeniu iš čiaupo ir vėl išpili vandenį. Nežinau kam tai daryt, bet aš tai darau. Įpisi makaronų prieskonių arba bet ko su kuo tau bus skaniau. Pamaišyk. Keptuvės turinys bus paruoštas tada, kai tau atrodys kad jis paruoštas. Jei tai yra dabar, tai imi didelę lėkštę, suvarai į ją keptuvės turinį, ant viršaus makarus. Ant viršaus varai dar prieskonių ir POMIDORŲ PADAŽO (ne jokio supisto kečupo, o paprasto POMIDORŲ PADAŽO iš stiklainio ir be jokių sušiktų ananasų ar chujasų). Papjaustai agurką ir dedi į lėkštę. Imi šakutę ir sukalbėjęs maldą valgai ir valgai ir valgai. Ir jauti neapykantą. Tai atrodo kaip vėmalai. Juk ne sykį matei tokį vaizdą, kai buvai devintokas ir plote vėmei apsikabinęs tūliką. Arba kai vėmei ant bičo kuris šalia taves miegojo. Pasidalink su širdies dama, širdies damu, arba nesidalink, nes tu juk HEITERIS ir nekenti visų, ar ne? Šūdas surytas, o tau reik nuo keptuvės krapštyt prilipusį šūdą. Užpisa, jo? Manau. Jei vis tik visko nesuvalgei, tau yra keletas išeičių. Gali išeiti nachui. Kita išeitis viską užseivint šaldytuve ir suryt paskui. Dar galima išeitis - įpūsk ir kai bus gastrifazė, surysi apsiseilėdamas. Dar viena išeitis - išmesti viską į šiukšlių dėžę. Bet nerekomenduoju. Nors tikras HEITERIS taip ir padarytų, bet čia jau vertybių kivirčai visokie prasideda ir susiparini, kad žmonės badauja.

Tiek. Dar "HEITERIO KAVA":
padarai kavos, ir pripili daug vandens, sklidiną. Kai auka ima puoduką - apsipila verdančia kava ir jam skauda. CHA CHA CHA.

Tiek šiam kartui. Beje, naktį sapnavau, kad nusipirkau Marshall kubą ir supratau, kad Marshall yra šūdas. Nežinau, kokio bybio pirkau tą kubą, neraukiu nieko kubuose, bet atsikėlęs sau pasakiau, kad va Marshall'o tai niekad nepirksiu.

Comments (4)

vicko:

Ne, nu jau skaityk "Roberto pusryciai", kulinarine knyga teks leist..

lainn:

va, that's our boy. teisingai, marshall sucks ;) beliko dar džibsoną susapnuot ;)

Vicko, na jo, jau yra planas slaptas.
Lainn, na čia jau kaip gausis.

vicko:

Ne, nu jau skaityk "Roberto pusryciai", kulinarine knyga teks leist..

About

This page contains a single entry from the blog posted on May 27, 2008 6:44 PM.

The previous post in this blog was Nekentimas..

The next post in this blog is Favoritas..

Many more can be found on the main index page or by looking through the archives.

Powered by
Movable Type 3.35