« Į kovą įbridau kaip į Baluošo ežerą | Main | Pabaiga buvo labai perspektyvi »

Apie svieto lygintoją Juozą

Mano mintys lygintuvai. Sveikas tikrasis Pasauli. Buvo mergaitė vardu Avada, pavarde Kedavra. Buvo mergaitė vardu Evana, Avana ar dar kažkaip. Jos paskutinio įrašo paveiktas, kaip atsvarą tam niuniuojančiam lyriškam ramiam šlamesiui rašau tai.
Gimiau kroviku, tačiau lyginuosi marškinius. Išsitraukęs medinį šepetį blizginu smailianosius, o kaklaraištį persirišu jau iš vakaro. Velnias, būsiu Juozas - svieto lygintojas.
Ir ką jūs man, tvarkytis neleisit, tarytum suskydę? Mosikuosite rankomis, plakatais, degančiomis chaoso vėliavomis ir nekrikštytais vaikais? Belsite duris su japoniškom(aptakesnėm)buožėm, suši, o sake pilsite iš dangaus? Sunaikinsite visą rytų porno industriją ir vakarų storų šiknų kultą?
Kai būsiu svieto lygintojas, išmoksiu vaikščioti ant rankų, gersiu liepžiedžius, skinsiu tulpes, laistytuvą pasikišęs po pažastim suksiu ratus su pižama aplink snobišką darželį. Darželio ratelio viduryje kasrytą gulinės trys nuogos juodaodės moterys. Jos kaip harpijos raitytis laižydamos savo šviesiais leižuviais viena kitos krūtis ir kaklus, o aš pilsiu laistytuvu vandenį ant jų ir niuniuosiu Williama Ellwooda. Kartais bandysiu masturbuotis nusitraukęs pižamą iki kelių, kaire ranka toliau versdamas žalsvą laistytuvą. Kartais bandysiu patekti į snobišką ratelį ir dantimis kaip pamišęs kramtysiu juodus spenelius.
Mano mintys kaip lygintuvai. Ak, jei aš būčiau svieto lygintojas Juozas.
Sveikinu visus besivalančius su kalendorium užpakalius ir nematančius, kad šiandiena vasaros pirmoji. Šiandiena aš ginsiu visus vaikus, nudažysiu darželių tvorą medumi ir spoguoti nuo bičių įgėlimų bus ne tik berniukai.
Beto sveikinu Konradą Valenrodą su vardadieniu.