« pirmadienis. | Main | Stojam į pogo partiją? [de] »

Garage Party! + Pics.

xdirtx bloge perskaičiau apie Garage Party, vykstančias užsieniuose. Ir lyg tyčia paskambina Ignas ir sako: 'atsilaisvinam viršų ir darom minikoncertą'. Sutikau. Susirinkom apie 1700. Užleidau The Specials - Live in Manchester. 2Tone garsų lydimi pradėjom tvarkyt garažą. Išsišlavėm, sunešėm kubus, padarėm daugiau vietos ir pradėjom laukt žmonių. Apie 1900 išėjom degalų vaikams. Kai grįžom, garažas jau buvo pilnas žmonių ir prikvėpuotas tiek, kad iškart pradėjo varvėti prakaitas. Šiek tiek pasigrojom bet ką, o paskui prasidėjo garage gigas. Pirmi lipo Lagamino Turinys. Pasireguliavom garsą ir pradėjom. Grot buvo achujena. Skankinosi draugeliai ir mes patys. Prakaitas tekėjo upeliais. Kojos pačios judėjo. Buvo super. Tada ėjo Sliver. Grojom tris gabalus. Po tų gabalų apėmė kažkokia kaipo nostalgija, nes paskutinis koncertas daugiau nei prieš pusę metų buvo. Baigėm grot, šiek tiek pasitūsinom ir po truputį skirstėmės: kas liko garaže, kas į Saulėtekį Bixų klausyt, kas šiaip kur nors. Esu purvinas ir laimingas. Oi! Oi! Oi!

Skank a lot!
IMG_0025.jpg
Rudeboy -- King of The Town!
IMG_0026.jpg
A Message To You, Rudie.
IMG_0029.jpg
2Tone Beat Master.
IMG_0031.jpg
Upbeat master.
IMG_0032.jpg
Publika.
IMG_0037.jpg
Horns.
IMG_0044.jpg
Let's SKA!
IMG_0045.jpg
The Drum and The Bass.
IMG_0051.jpg
Groovin'.
IMG_0058.jpg
Movin'.
IMG_0062.jpg
Drummin'.
IMG_0075.jpg

Comments

Jo, labai smagiai buvo. Nors nei skankinaus, nei poginaus (mažoka vietos buva), bet pafotkint ir pagert aliulio buvo ištikro smagu. daugiau garage tūsų.

Bandau det nuotraukas... bet serveris neveikia kazko, tai jei sian neiseis - ryt tikrai bus :)
siaip tikrai smagu, tikiuosi nepaskutini karta

http://lace.noriu.net
pasw - lace@lace.noriu.net

labai labai zjb.!

kita kart pakvieskit jau ir mane - kampuke ku rnors pasedesiu ;)

hm...fain , kad jus dar nepamirsot muzikos :G man tai ziauriai...:O blemba, jau antradieni atsiskaitymas, o as cia suda malu....
ps.. fainos nuotraukos (y)