tumblr series of tubes:

>>

« sloinikas subšekelių | Main | karai, katės, kosmosas »

Enero 31, 2013

užderėjo istorijų

šiandien labai nudžiugau radus šitą, vakar gėrėm su bendradarbiais bei turim svečių.

Punk Voyager was built by punks. They made it from beer cans, razors, safety pins, and a surfboard some douchebag had left on the beach. Also plutonium. Where did they get plutonium? Around. Fuck you.

atbangavo per twitterį, bet irgi gera pasaka, priminė 'a laser is assigned to find darkness <..>' iš blindsight. a story of people[0xCF36] as told by shaman.Accumulator.Overflows(true)

vakar pasisuko kalba link nuotykių oro uostuose. viena moxlininkė pasakojo apie persistent pasieniečių klausimą, atskridus į ameriką: "why is Pluto not a planet anymore?"
kitas bičiukas iš maltos pasakojo apie nutikimą, kai jis skrido į havajus stebėti su keck'u. paklaustas, ko jis atskrido į ameriką, negalvodamas profesiniu slengu atsakė 'I came here to observe'. gavosi daug klausimų.
kita astronomė sykį vežėsi mažytį teleskopiuką namų naudojimui ir pizdavojosi sakydama 'I always bring my tools with me'.
dar buvo istorija apie moxlininką, kuris skrido į konferenciją skaityti pranešimo, oro uoste jis buvo pastatytas prie sienos ir turėjo pasakyti kalbą pasieniečiams, kad būtų įleistas.
aš irgi esu apturėjus juokingą epizodą su izraelio pasieniečiais, kratančiais mano rankinį bagažą, kaišiojančiais visur detektorius ir labai besistebinčiais [senu, apdegusiu, supaškudintu] laptopu:
"why does it have this hole?"
"last christmas I opened it over a burning candle"
"why are these wires bare?"
"there were some plastic thingies here, but they fell off a couple of years ago"
"what is this?"
"the power cord. the case came apart last summer, so I soldered a broken wire and sealed it with duct tape."
<...>
"does it work? and you do your experiments with it?!"

tada dar buvo nelinksma kolegės istorija iš koledžo laikų -- kažkokioje studentiškoje byčkėje pradėjo kalbėti su kažkokiu jaunuoliu, jos paklausė, ką mokosi, "astrofiziką", tada jis sako "kodėl tu jauti poreikį meluoti žmonėms tai sakydama?", ji sako "šiaip mokausi verslo administravimą". "sakiau, kad meluoji".

bet paskui haec pasakojo apie amerikos pasieniečių greitakalbe užduodamą klausimą "are you a tourist or a terrorist?", kurį išgirdus negalima susijuokti, nes būsi nusivesta į kambariuką. o taip pat s. pasakojo apie 'kengūros' matematikos olimpiadą pradinukų klasėje, kur jie rado prišiktą suolą.

Posted by kpmg at Enero 31, 2013 9:57 PM kaip.tik.ten

Comments

Post a comment
Remember Me?