tumblr series of tubes:

>>

« tai tiek, | Main | a summer of loss »

Junio 5, 2009

pofkė ++

taikliai apibūdino tai, apie prieš porą metų ką rašė mic - apie tą entrepenertriperišką norą spausti pinigą iš bet kokios žmogiškosios ekspresijos.

Gink Dieve, neturiu nieko prieš šios šventės šventimą. Tik keista ir liūdna, o gal net graudu, kad organizatoriams blogo rašymas jau trečius metus iš eilės asocijuojasi vien tik su marketingu, technologijomis ir barteriniais pranešimais. Taip, kad ir vėl logino programoje amžiaus verslumo guru, vėl flash banerių nerišlios naujienos, vėl visagalis googlas ir patarimai kaip uždirbti limoną.
<..>
ir ypač tai:

Asmeniškai man blogas, tai tas pats zinas kurį lipdydavau dar mokykloje. Pasikeitė tik technologijų forma. Anksčiau naudojausi kopijavimo mašina ir Lietuvos pašto paslaugomis, o dabar naudoju šitą velnio mašiną. Kaip tada tik patys zinistai skaitydavo vien savo zinus, taip dabar blogeriai skaito tik savo blogus. Anokia čia rinka bizniui. Todėl man blogosferoje labiausiai patinka matyti ir savo ruožtu kitiems savo blogo pagalba rodyti socialinius kasdienybės paveikslus.


Posted by kpmg at Junio 5, 2009 9:46 PM kaip.tik.ten

Comments

ne to ten blogeriai eina, opit :) pranešimai tik šalutinis dalykas, o va bendravimas svarbiau. todėl šiais metais ir nelabai patiko.

Posted by: m at Junio 6, 2009 6:19 AM

tai tada galima šiaip meetus daryti ir pasėdėti kavinėje be corporate rėmėjų ;)
aš labiau apie bendrą konferencijos transliuojamą pranešimą -- tai, kad reikia viską, kuo žmoneliai užsiima, monetizuoti ir pritaikyti rinkos reikmėms.

Posted by: opit at Junio 6, 2009 10:08 AM

tai būna tų meetų, tačiau kartais norisi ir rimtesnės konferencijos. pavyzdžiui, praeitais metais buvo labai smagu, nes pranešimus skaitė krūva blogerių - ir pasijuokt buvo iš ko, ir sudominusių buvo. puiki konferencija buvo. šiais metais - suelitinta viskas.

dėl monetizavimo - niekas nekalba apie asmeninių ar pelno nesiekiančių blogų monetizavimą. nors, pavyzdžiui, man patiktų, jei neprievartaudamas skaitytojų reklamomis ar dar kokių šūdu ir aš galėčiau uždirbti nors minimalią algą iš savo blogo. dažnas daug autorių turintis blogas visai mielai monetizuotųsi ir galėtų mesti savo darbus ir visiškai pilnai atsidėti blogo tobulinimui. būtų puiku - kaip ir su daugybe užsienio blogų, kurie jau lenkia žiniasklaidą ir yra nešališki.

dar truputį - Login'e nebuvo apie monetizavimą daug kalbama. buvo daug kalbama apie šūdą, t.y. twitterį, feisbuką ir "pirkit mūsų įrangą/paslaugas".

Posted by: m at Junio 6, 2009 8:52 PM

hm, gal "monetizavimas" nebuvo ta tiksli sąvoka, tiesiog pn tiksliai susakė tą jausmą, kai bloginimas iš asmeninio žmogiško zino rašymo tampa korporatyvinės veiklos įrankiu. kai blogosferoj sėdžiu jau nuo 2003-iųjų, matosi.

normali verslo logika, negaliu pykt ir tegul jie (ne login organizatoriai, be abejo, o rinkos dalyviai) užsikasa grabe su savo buzzwordais, ROI, tixlinėm auditorijomis, GRP, vartotojų segmentais, ketčupo gamintojų srautais twitteryje ir kitokiu triukšmo skleidimu. tiesiog pr'as, rišaras ir pribezdėta ofiso kėdė (tm) ne man. tik tiek.

Posted by: opit at Junio 7, 2009 1:40 PM