tumblr series of tubes:

>>

« pergalė, in a way | Main | lietuviško marazmo perliukai »

Mayo 16, 2007

apie tą pačią reklamą

jeigu daugiau klausimų nebus, tai parašysiu pastabų - aną kartą tingėjau.

turiu pasakyti, kad aš nuožmiai neapkenčiu reklamos, o tai, kuo joje žavisi, tarkim, žudyk reklamą - tai tik reiškia, kad šmaikštūs ir kūrybingi žmonės eina į dinamišką reklamos verslą, nes ten sukasi nemaži pinigai. gerai padarytos reklamos gražios, bet ne dėl to, kad jos reklamos, o dėl to, kad tai gabių žmonių kūriniai. tankai ir pistoletai irgi gražūs, bet ką su jais galima padaryti - nelabai.
dar noriu atkreipti dėmesį į įdomų dovilės minties vingį: "Man ta reklama tikrai neatrodė labai vykusi. Tačiau, kai prasidėjo toks sliekų ieškojimas, pajaučiau jai simpatijas."
reiškia, užteko man ir dar keliems žmonėms ją užsipulti, ir kažkaip vargšelės reklamos vidinės savybės pasikeitė ir ji dabar simpatiška? pamenu panašų kritikos kolapsą per pakso skandalą - "vargšas elito skriaudžiamas herojus" tapo simpatišku plačiajai visuomenei.

taigi, grįžtant į temą, malonu, kad yra institucija, kuri sutinka su manimi, kad icg reklama su nėščia mergina yra gaidys. imho, reklama nėra tai, kas mus ištinka ir ko negalime pakeisti ir išvengti, tai - tiesiog svetimas interesas mūsų gyvenimuose. šiuo atveju tiesiog pasinaudojau formaliomis priemonėmis išreikšti nepasitenkinimą. dabar man padėjo realiai veikianti ir realiai pasiekiama instancija, kitą kartą, žiūrėk, ir markeriu prabrauksiu :)

Posted by kpmg at Mayo 16, 2007 2:46 PM kaip.tik.ten

Comments

Nesakiau berods: šaunuolė tu :)

Posted by: dado1945 at Mayo 16, 2007 4:03 PM

valio!

Posted by: rmtx at Mayo 16, 2007 5:35 PM

valio!

Posted by: rmtx at Mayo 16, 2007 5:38 PM

Ne visai tai turėjau omenyje. Ne dėl užsipuolimo kaip fakto ta reklama man ėmė labiau patikti.

Pirmiausia man nepatiko jos įgyvendinimas, dėl ko į ją bei išreikštą mintį visai neatkreipiau dėmesio. Tasme, reklama manęs nepasiekė. Todėl ją ir pavadinau nevykusia.
Iš tikrųjų nščios moters pavaizdavimas reklamoje su tuo tekstu manęs nežeidžia ir nematau tame jokio pasityčiojimo. Žiūriu kaip į pokštą, kuomet elementarus marketingo triukas - 2 už 1 kainą - išreiškiamas humoro forma, o ne kaip ekonomiškas pirkinys. Vartotojas mieliau pirks produktą, kuris jam sukelia teigiamas emocijas (pvz., juoką), nei jausmą, jog yra taupus ir perką tai, ką apsimoka pirkti.
Gali būti, jog minties vertinimas priklauso nuo kiekvieno asmeninių vertybių. Motinysės, moteriškumo ir panašių sąvokų šiuo metu nėra tarp pagrindinių mano vertybių ir tikslų, todėl žiūriu į tai ne taip jautriai. Tikslumo dėlei čia turiu pasakyti, jog nebuvimas tarp pagrindinių vertybių nereiškia prieštaravimo joms.
Man tikrai nebūtų priimtina reklama, kurioje pavaizduotų apsigimusį ar gaisre apdegusį žmogų ir kaip priešpriešą reklamuotų kokį grožio saloną. Taip, kraštutinumas. Bet panašus kraštutinumas man atrodo ir sakymas, jog toje reklamoje nėščią moterį sugretina su daiktu. Man ji dėl to teksto nepradėjo atrodyti kaip daiktas.

Posted by: Dovilė at Mayo 16, 2007 7:47 PM

tai ble o kas skrynšotą įmest gali tos reklamos? :) tada ir aš įvertinsiu :D

Posted by: adomas at Mayo 17, 2007 10:18 AM

gali pažėt čia. Pats kažkodėl skundo neparašiau, gal todėl, kad reklamos srityje.

o dėl reklamos mylėtojų, tai, pvz. aš save tokiu nelaikau, nors gal ir atrodo kitaip. Mano tikslas maždaug toks: "Pažink savo priešą". O kaip kitaip aš galėsiu savo vaikus apgint ...

Posted by: kovar at Mayo 17, 2007 10:44 AM

to adomas: ai href nesuveikė, tai čia pažėk http://www.3taskai.com/2007/04/11/2-uz-1/

Posted by: kovar at Mayo 17, 2007 10:46 AM