« mikrokreditai ir nobelio prizai | Main | Disnejaus Komunistu Manifestas »

apie vogima

visi mes kazkada kazka vogem ar vogsim. vogimas gali but pateisintas arba ne, priklauso nuo situacijos, poreikio, santykio etc.
siandien norejau pavartyt knyga bibliotekoj, kuria vienas kolega parekomendavo - Todd May "The political philosophy of poststructuralist anarchism". Paziuriu i info baze, sako "not available - missing". Ir nors ir ka tu itariu koki tai anarchista/e kur prigriebe sau.
Kazkodel man atrodo vogt is bibliotekos yra didziausia nuodeme. is daug kur kitur galima. bet sita institucija kad ir kokia netobula man atrodo yra paremta tokiais gerais principais, kad baisi sventvagyste.
Cia kalbu biski religiniais terminais, is baznycios ka vogt asmeniskai gerai jausciausi, nors i baznycia irgi gal galima ziuret kaip i 'zmoniu institucija'
kaip tau, ar yra kokiu panasiu "Nevok"?

Comments (1)

rou:

mano asmeniniai vogimo tabu yra: biblioteka (pirmu numeriu, nes bibliotekos yra viena tų gėrybių, atnešančių matomą naudą visuomenei. be kita ko, ikurti vietelę _dalintis_ informacinėm ir meninėm žaliavom yra labai gera idėja); taip pat mažos parduotuvytės (na, vienas kitas sveriamas saldainis nesiskaito); turgūs; ekologiško maisto parduotuvikės (su išimtim, nes kai kurios jų gali prilygti vietiniams monstriukams). galbūt yra dar, bet šiti esminiai. žinoma, aš net nekalbu apie nuosavus būstus ir juose esančius daiktus, kad ir kokios jie fetišistiškos paskirties bebūtų.

About

This page contains a single entry from the blog posted on November 12, 2006 4:40 AM.

The previous post in this blog was mikrokreditai ir nobelio prizai.

The next post in this blog is Disnejaus Komunistu Manifestas.

Many more can be found on the main index page or by looking through the archives.

Powered by
Movable Type 3.35