" /> loading: April 2007 Archives

« March 2007 | Main | May 2007 »

April 11, 2007

"Tai yra laikina"

Įsivaizduokite situaciją: Jus užklumpa problema ir pasvarstę truputi, sakote - "Tai yra laikina. Praeis mėnuo ir apie tai neatsiminsiu. Neverta dėl to jaudintis".

Net nebandysiu prieštarauti įvardytam teiginiui, tik pastebėsiu, jog "Taip, gyvenimas yra laikinas. Bac, praeis 50 metų ir mirsi".

Iš tiesų, kiekviena mūsų gyvenimo minutė, kiekvienas atodūsis yra laikinas. Tačiau ar tai panaikina jo svarbą? Toli gražu ne. Man visada patiko šūkiai apie tai, kad gyventi reikia šiuo momentu. O paskutinysis yra susijęs su aktualiomis problemomis. Nereikia bijoti, kad kažko iš savo darbų taip ir nesiimsi. Nereikia bijoti, kad paskirstai prioritetus ne taip kaip kitiems atrodytų teisinga. Ir tuo labiau negalima atsisakinėti savo pasirinkimo. Griežtai sau pasakęs, kad yra Tau svarbesnių dalykų, nustok apgailėstauti.

Mano problema, kad dažnai aš galiu atsisakyti krūvio ar suletėti. Jeigu drįsti būti deathmarch generation nariu, turi nuolatos bandyti savo ribas, jas pažinti, stumti ir platinti.

Viskas mūsų gyvenime yra laikina, nes turi vietą laikinos visatos laike. Susipažinkite, tai L. aspektas, kurį reikia pakinkyti.