« del.icio.us ir Firefox integravimas | Main | /. ir laisvė »

Infromacinis grupių darbas

Jei tau reikia nuspręsti, kaip vyks Išvika prie ežero tu eini į barą su draugais. Surote reikiamų dalykų sarašą, viską nusprendžiate.

Jei tau reikia biznio plano, tu susiedi su partneriais ofise. Tariatės, gimsta planai, dokumentai, susitarimai, deklaracijos. Atsiranda įmonė, kaupiasi dokumentai. Ankstesni popieriai redaguojami. Augant įmonei, jie vis dažniau keičiasi, įgauna kitas formas.

Jei gavome užsakymą ir reikia sukurti didelę sistema, susėdame, kuriame, susėdame. Tai vyksta pastoviai - daug kas pasikeičia, o jei dirbame per atstumą mum reikia visiems pasiekiamos priemonės dalyvauti planuojant, dokumentuojant, svarstant.

Jei turi pasiruošti Mat. analizės egzaminui su daugybe užduočių, nori eiti su grupiokais į biblioteką. Deja, draugai išsibarstę po kaimus. Tau reikia paskaityti kitų sprendimus, nori kad patikrintų tavuosius. IRC būtų geras sprendimas, bet sedėdamas kanaluose visą dieną matai kaip uždaviniai kartuojasi, truputi daugiau išmanantys pasidaro pavargę ir atgrasesni. Norėtum, kad užduotys būtų išsaugomos internete, pasiekiamos ir tikrinamos.

Ką pasitelktum jei reikėtų dirbti kelių šimtų žmonių kompanijoje, su padaliniais Singapore ir Dushanbė? Kaip organizuoti tūsą, jei sėdi karcere su Internetu ir negali ištrukti? Kaip neišvarginant protingų žmonių, pasitelkti jų žinias?

Reklamuoju prezentaciją, kurią bandau surengti per MIDI.

Comments

bet tai su liet kalba tai reik padirbėti.

UPD!!! :)
pkmk: Ačiū, tau labai už pataisymus wikyje. Pažadu išnagrinėti šias klaidas!!!

:))))) (nekimbant prie bendro stiliaus, ir skyrybos tik žodžiai) Išvyka; surašote; susėdi; didelę sistemą; mums; truputį daugiau išmanantys; Singapūre ir Dušanbėje(Dušanbė irgi tinktų); karceryje(?)

geriau?

hmm:)) mano paties skyryba per greitį šlubuoja:)

ačiū ir tau v.

turiu patirties organizuojant išvykas bare, tai viskas prasidėdavo alaus gėrimu. juo ir baigdavosi. tada būdavo nusprendžiama dar kartą susitikti bare po kelių dienų:) taigi noriu pabrėžti, kad tai yra iteracinis procesas.