« Štai kodėl man nepatinka foreach | Main | gera frazė »

Ryšys (ne mobilusis)

{*"Už bookmarkintą intuityviai intelektuali tema;)*}
Kodėl taip sunku atsisveikinti su gerai žmonėmis, draugais?
Kaip eilgtis jei bendravimas teikia malonumą, bet temų nebera, kažkaip reikia eiti, nors ir neprivalu ir situacija nekritiška?

Comments

tai jei nori, tai ir eik. jei nenori, tai neik.
galima isbandyti viena buda, kuris man retai, bet padeda kartais, "mordoj v govno" vadinasi.
labai apsisikes, busi demesio centre, o po to kaip nepasisiktum (o tai imho sudaro kazkuria neryzto dali), vis tiek jau ne daugiau, nei buvo, taigi - positive reaction.

o daugiau ir nezinau..

man irgi panasia - kai tik atsiranda zmogus, su kuriuo man labai noris bendraut ir kuris man patinka, pradedu nuo "begti' arba begti. kvaila. bet taip yra. ir nzn kaip pataisyt tai. bliat.

баер наверно в том, что редко оно (может только в моём случае) приятное общение:) и как бы нехотелось терять приятные минуты время течет и плохо это (наверно) что мы насильно вытягиваем какие-то новые темы. Ценно и ценить надо те случайные минуты, возникшие спонтанно.

ktb: tikriausiai, geros temos iškyla, kai reikia eiti pagal западло taisyklę. tiesiog sverti reikia visas galimybes:)

xdirtx: тут немного другое - плохо если твоим уходом останется обижен - наверно для этого и такие размышления: как правильно поступать. Ведь есси кто-то растроется из-за твоего ухода это, как бы небыло печально его дело (да, да, я похуестическая сволоч;) и помоему любимым людям ненадо составлять какое-то впечатление.

У меня проблемы с постоянным общением, но мне кажется, что те с кем хочется быть, с теми быть и приходится, если конечно быть с теми кому импонируешь не является целью:)

imho esmė bendravimo kultūroj, bendravimo būde. gal jis kažkieno suformuotas, o gal paties susiformuotas, bet esmė tame, kad bandoma kažką pasakyt užuominom arba laukt kol kažkas kitas pasakys. lyg bijant kažko. galbūt bijant susigadint savo įvaizdį, nusišnekėt ar būt nesuprastam. čia jau egojizmas, pasikėlimas ir pan. reiktų tokius dalykus po truputį stumt iš bendravimo kultūros.

netaikau kažko konkrečiai situacijai, konkrečiam asmeniui ar dar kažkam konkretaus. kalbu iš esmės.

Если не можешь сделать так, чтобы никто не ушел, постарайся, чтобы НИКТО НЕ УШЕЛ ОБИЖЕННЫМ.