« Mood | Main | totaliai plikas »

Mergaitiška vokiečių gatvėjė

Begu sau ramiai, pro salomeiką, per kelią - žiūriu stovi mergina su kažkokiais užrašais įtaisytais į medinius pagaliukus:) vienui viena!
Užrašai :"Mokykla netenkina mano poreikių!", "Man suteikiama mažai praktinių žinių!", "Mane mokykla žlugdo" (tokie ar pan, nes begau, nesuspėdavau).

Einu pažiūrėsiu gal ir dabar jinai ten stovi:)
P.S. dar toliau, už fontano, kelios merginos bandė šokti baletą:)

Comments

visos Lietuvos valstybines ir kitos ugdymo ISTAIGOS netenkina VISU poreikiu:)

DARBAS - MANO GYVENIMO KALEJIMAS!

UNIVERSITAS BLOGIAU UZ RUKYMA!

MOKYKLOS DUSINA TALENTUS!

VAIKU DARZELIS - GENIJAUS PRAZUTIS!

sorry, darbas nera ugdymo istaiga, siaip meslas

nieko - dalykai susiję:) būna kad viskas žlugdo, o būna kad visaks pakilėja:)

atsimenu, mečiau daržininkystę darželyje ir neapsakomai dėl to džiaugiuosi. pas senelius pragyvenau daug prasmingesnį ir sudėtingesnį laiką. svajoju mest mokyklą, nes tas žadamas 'vardan rytojaus' kaip bendras vaizdas apie kitų gyvenimus rodo - niekad kaip ir neateina.

mokykla, darbas, šeima -- nuo požiūrio priklauso. žmonės nelaimingi nes nori tokie būti -- nepatenkintais iki galo poreikiais. paklauskim tos mergaitės, o kokie tie tavo poreikiai ir kaip tu supranti praktinių žinių perteikimą?, -- jinai nusišnekės stopūdovai, nes yra tik žaisliukas kažkokių pradedančių funkcionierių rankose. turėčiau laiko atsistočiau su mažu sugertuku šalia jos. ant sugertuko flomiku parašyčiau, aš džiaugiuosi bent jau tuo, kad mane išmokė rašyti, skaityti ir iš dalies skaičiuoti, nors savo laiku priešinausi tam kiek išmanydamas.

']