« Memorise | Main | PHP Tag parsing »

Gyvenimas

//Mintys užkliūvo lietuvių kalbos pamokoje klausantis apie Biliūno gyvenimą-kūrybą.
Po šiųtų atostogų nusprendžiau : "PX tas laisvalaikis, kai galvoji ką gi čią padarius. PX sapalionės, kad dėl mokyklos, repetitorių, treniročių, netenkų kažkiek laiko. Vistik aš nusprendžiau kas reikalinga ir nėr

ko čia daugiau svarstyti - tai tik kūno/dušes, negalinčių veikt pagal planą, silpnybė. Darau daug nereikalingų judesių. Gaištu, kai galėčiau eiti tiesiai prie reikalo - tai reikia keisti, reikia optimizuoti ir išdati iš šavęs maximumą - degti! Bus toks laikas kai atostogos bus tik mėnesį, o dabar turiu būt laimingas turįs daugiau ir maximaliai jas išnaudoti. Poilsis tai veiklos pakeitimas. Truputi pavargęs darai mažiau nereikalingų judesių, nei kai esi pilans enegijos(iš NiatNam mokyklos)" .
O šiandien prisiminiai, kad kiekvieną akimirką gali nutikti kažkas kas pakeis išdirbtą tvarką... kažkas gali nutikti tėvams, senelė gali mirti, draugai gali būti sužeisti - gali atsitikti bet kokia nelaimė.... Prisiminiau nesenai visą kelią į/iš mokyklos meldžiantis kad niekas blogo nenutiktų, kad su tevais, draugais, giminėmis, pažįstamais viskas būtų gerai... Žinojau, kad tai gali nutikti bet kada ir su visais iš visų - buvau pasirengęs
Koks kazdeniškas tampu ir pažeidžiamas, kiek paskendęs gyvenime... žinau kad tai gerai vykdant užsibrėžtus tikslus, bet ar gerai mano artimųjų atžvilgiu, bendravimui su kitais, žmoniškumui?
Mano treneris manę vadina "компьютерист аскет" (aš užsibrėžiau tikslą ir siekiu), mama užsipuola dėl to kad ne tusinosi...(aš užsibrėžiau tikslą ir siekiu) pastebėjau kad ruošti pamokas tapo įpratimas, darydamas užduotis aš nesistengių jų geriau padaryti, tik darau (tarsi kiekis ar atlikimas/neatlikimas būtų svarbus). Pagal naujus moto tas PX, bet kaip gi yra su prasme?
Gerai kad sugebėjau šitą klausimą užduot! - einu miegot

Comments

PX yra blogis... kiekvinas tavo egzistencijos momentas turi turėti antiPX, kad būtų didžiulis stimulas, kad būtų degimas.

hm.o tu paklausk saves, del ko tu taip stengiesi ir visko atsisakai-ar tikslas vertas priemoniu?

Tikslų yra daug, tačiau, deja, pagrindinio vykdymas užstojamas mažesnių bet svarbių išlikimui (vėlgi, deja). Tik yra silpnumas, kad net nusprendęs vykdyti planą, gerai apmąsstytą, ir apgalvotą, sutrinki, nes kitas siekis vykdomas su kitais pojučiais ir nuolat reikia kęsti tą kad reikia dirbt išgyvenimui (kas iš ėsmės yra kvaila, tačiau labai malonu...net pats procesas:)galvoti apie tai koks šūdas yra tas darbas išgyvenimui, malonus, bet kvailas).

Dar labai gili ideja yra tas, kad savaitgalis visiškai nesiskiria nuo darbo dienos... Manau, tai ne laikas pailsėti, o eilinė dieną. Ilsėtis gi reikia taka, kai jauti kad esi pernelyg pavargęs kad atliktum kažką gerai, o bendrai tai palaikyti save tonuse labai reikalinga... ir nereikalingi asipalaidavimai situacija tik pablogina

O tu nedaryk to, kas yra sudas ir uzknisa. Kalbu is savo ispindejusios tribunos, bet kruvinas arimas visa laika prie gero neprivesda, veikiau atvirksciai. Ar butum patenkintas tuo, ka darai, jei uz desimties minuciu prasidetu trecias pasaulinis?

Man rodos niekas nesikeistų - tame prasme noras išgyventi atidėtų viską dar ilgeliau

o vat jokio "ilgeliau" gali ir nebuti:)

Ot. ne px, kol bus galimybė kad aš turėsiu laiko kurti aš kursiu:) daryti, darysiu /me žmogus. vienas mano miegemiausių vaikystės izvrascencu taip ir rašė : Тем человек и отличается от царственных жрецов - если есть хоть малейший шансб то он будет пытаться. Tesiog manau, kad yra svarbesnių dalykų už mano malonumą.

ne, fizinis malonumas tai px. Svarbiau, kad kazka darytum, ir jaustum, kad zjb darai. Ir jeigu pries atomini kara uzsiimtum tuo, kuo uzsiimi dabar, tai viskas tvarkoj. O gyventi is uzsispyrimo blogas iprotis.