« Need some spirits, 99,9% preferably | Main | Trashing the venue next to you »

Hey, ho', let's gogogo

Štai taip laikas ir bėga bėga ir nepagausi mažo šūdžiaus, nes labai jau greitas. Pokyčiai įdomus dalykas, mat moka keistis taip, kad viskas atrodytu pastovu. Nuo rudens pabaigos teko kraustytis aštuonis ar devynis kartus, sunku jau ir suskaičiuoti. Bėga jau trečia savaitė retorinės tylos. Tačiau baisu per daug apie ją galvoti, a la "prikarksėsiu". Tačiau pastebėjau tendenciją/trauką (galbūt tai net LIKIMAS) savo sėdmenis įleisti senelių namuose, kuri galioja ne man vienam. Pirmi senelių namai savo galą gavo po mėnesio smagaus gyvenimo. Dėkui rasistui teisėjui ir korumpuotom statybų kompanijom už šį smūgį azbesto ištroškusiam jaunimui! Mėgaudavomės lašiša ir ikrais bent tris kartus į savaitę, buvom aptverti personaline tvora be vartų ir netgi turėjom asmeninį sargybinį su koviniu šunėku, kuris kartas nuo karto nepamiršdavo mums priminti, kad jo šuo nori žmogienos. Tada išaušo diena kai atėjo dėdės su kūjais ir kūlė langus iš peties. Skrenda šukių lavina į mane, bet viskas dėl mano pačio saugumo ir gerbuvio, nes AZBESTASomgnononoąąęąęž. Poto gaunu keletą intimių pasiūlymų praleisti laiko areštinėje. Vienas ypač pradžiugino - pasirodo tave gali pasodinti į cypę jei pakelsi akmenuką nuo šaligatvio. Tai vadinama "theft by finding", tad saugokitės!

Antrieji senelių namai savo valandos beveik ir nesulaukė. Tačiau smagu tai, kad juos puldinėjo mažvaikiai zombiai su peiliais, financuojami nekilnojamo turto kompanijos. Viskas kaip cyberpunkzombiegorepostapocalypticcapitalistsociety filme, vat kam ant kiekvieno kampo po dešimt vaizdo kamerų kabo.

Tretieji senelių namai - galbūt netolima ateitis. Tačiau nežinia ar tikrai gera mintis juos pasisavinti, mat įvairios sektos atlieka ten savo apeigas. Kas blogiau sektantas su mačete ar zombis-vaikas su peiliu?

Tačiau kol galiu mėgaujuosi kompromisu - senų vyrų hosteliu! Visi buvę gyventojai sirgo alkoholizmu, kai kurie ir diabetu. Neatsisakydavo suktinės ir riebių patiekalų.

O už tradicijų laužymą juk baudžiama KRAUJU.


P.S. Kovo 23 d. egzistuoja didelė tikimybė (maždaug 90%), kad Naughty Excreta pasirodys shitcoro fesitvalyje Modonoj, Latvijoj.

Comments

Linai, smagu iš taves išgirst raidėm :)

Post a comment