« ... | Main | Need some spirits, 99,9% preferably »

Ambacore

Prisiartino šlykštūs orai. Atšalo, dažnai lyja. Kai palyja smarkiau, mūsų nuostabiame vieno "kambario" bendrabutyje, talpinančiame 12 žmonių, pradeda kauptis balos. Bėda, o gal ir džiaugsmas tas, kad ir šio bendrabučio tuoj nebeliks. Nors sąvininkas eilinis tingus veidmainis ir tikisi mus išspirti gražiuoju, be įprastinių teisinių prostitucijų, ir deadline'a, per daug nesipriešindamas, pastumia savaite ar dviem į priekį... Bet tokie patys blogiausi, nes kai mažiausiai tikiesi, grįžes į konspiracinę irštvą randi savo skarmalus baloje, tačiau bala telkšnoja gatvėje.
Šiąnakt pirmą kartą per paskutines tris savaites išmiegojau padorų valandų kiekį. Pastovios bemiegės naktys laipant per tvoras, sienas ir kertes buvo tik dalinai vaisingos. Kažkodėl viena vieta už kitą labiau "dodgy", su vis daugiau skyliu stoguose arba laiptinėmis besilaikančiomis ant trijų varžtų ir medinio baslio. Reik tikėtis, kad sekantis bandymas savaitės vidury bus galutinis ir turėsime namus su kambariais ir be atsitiknių veliuks langų.
Tarp viso šito dar tenka atrasti laiko mokslams, kurie irgi turi savų absurdų ir dar patetiškam darbui spausdinant maikonus kažkokiam paranojiškam šizofrenikui asilo galva. Nežinia kodėl visą laiką darbą gaunu iš visokių puspročių. Reik reorganizuotis, gal užsiimti prostitucijos reklama ar organų pardavinėjimu juodojoje rinkoje hehe

Comments

praeitais metais mes kaip pradejom atidarinejimo odiseja, taip tik kova vieta normalia turejom (kur iki siol ir esam, beje). pize buvo, kas nakti lipti, lauztis, netgi kastis (viena karta issikasem tuneli po rusio durim) ir vis tas pat - namai be grindu, be sienu, be grindu, bet su balandziais.
kitaip sakant, i feel you bro.

Post a comment