október 1, 2007

SINTEZĖ..

LOGO.JPG
http://www.menusinteze.lt/
http://www.notes.lt/sinteze/
projekto blogas: http://sinteze.lietuvoje.info/

Projekto darbų paroda spalio 1–14 d.
@INTRO galerija Maironio g. 3, VILNIUS
paroda veiks II –VI, 12-19h

ATIDARYMAS spalio 1 dieną (PIRMADIENĮ), 18h

(tarpdisciplininis studentų meno projektas)

afterparty @INTRO Maironio g. 3 VILNIUS
Pijus Dj (reggae, raggajungle)
Jurga Sako (electroclash of 80's, dub)
Namų Kūryba (live)
WAGA (NWS)
ZOOM (NWS)
CLIFF (NWS)
RAIZ (NWS) (eclectohouse, minimal)

MENŲ SINTEZĖ
Kodėl? Tai tarpdisciplininis projektas, kuriuo siekiama suburti studentus iš Lietuvos ir kitų šalių aukštųjų meno mokyklų bendram kūrybiniam darbui. Skirtingų meno specialybių studentams šis renginys suteikė galimybę sujungti individualias idėjas, atspindėti savo (būsimojo menininko) požiūrį į šiuolaikinį meną – garso ir vaizdo sąveikas. Kartu tai padėjo studentui suvokti save kaip aktyvų kultūrinio gyvenimo atstovą. Pagrindinė projekto idėja – skatinti jaunųjų menininkų bendradarbiavimą, naujų idėjų atradimą ir bendrų kultūrinių projektų kūrimą bei įgyvendinimą.
Projekte dalyvavo skirtingų meninių specialybių studentai iš Lietuvos: Vilniaus dailės akademijos, Lietuvos teatro ir muzikos akademijos, Vilniaus Gedimino technikos universiteto, Vilniaus statybos ir dizaino kolegijos, Vilniaus pedagoginio universiteto, Škotijos: Edinburgo menų kolegijos (Edinburgh College of Art), Anglijos: Liverpulio scenos menų instituto (Liverpool Institute for Performing Arts) taip pat Midlsekso (Middlesex) ir Goldsmito (Goldsmith) universitetų.
Kas? Plenerinė tapyba, eksperimentinės keramikos dirbtuvės (lipdymas, duobės degimas), „Camera Obscura“ atviros dirbtuvės (fotografavimas, foto mini laboratorija), ugnies skulptūrų vakaras, intuityviosios muzikos seansai, trumpametražių filmų kūrimas ir filmavimas, foto sesijos, naktinis kinas, instaliacijos, žemės menas, performansai, paišymai ant kūno.
Kada? 2007 m. rugpjūčio 6–12 d.
Kur? Birutės Danienės nuošaliame vienkiemyje Aukštaitijoje

REZULTATUS PAMATYSI PATS/PATI.
ATEIK Į PARODĄ. juk sintezė.

Posted by ingra at 01.10.07 00:55