October 23, 2003

niekados negrįšiu į žmones

ilgai ilgai su mama kalbėjom, tiksliau, ji man aiškino apie gyvenimą. po pokalbio pasakiau sau:
"niekados negrįšiu į žmones"
.......................................

Posted by vaikas at 09:45 PM | Comments (8)

October 21, 2003

jausmingiau

grojau smuiku specialybės mokytojui. jis vis kartojo: jausmingiau jausmingiau. supykau ir pradėjau groti atseit jausmingiau. jam nepatiko. kaip po velnių jis įsivaizduoja tą jausmingiau? ir kaip po velnių jis ruošiasi priversti mane groti jausmingiau? jausmingiau reiškia grojant papasakoti apie jo emo ar kažkątais? ne savo emo. jo emo. mano jausmingas grojimas jam netinka. šūdas. kitaip pasakius, jis man liepė išreikšti jo jausmus. be to, kaip aš galiu pagroti jausmingai, jei aš net teksto nemoku. ir galų gale, kaip aš jį galiu mokėti kai kūrinys užduotas vos prieš dvi savaites? ;]. ech... mokytojai. kaip Vanegeimas kažką panašaus pasakė: aš nenoriu suprasti jų, todėl nesistebiu, kad jie nesupranta manęs.

Posted by vaikas at 07:03 PM | Comments (4)

October 12, 2003

sakyti gražius dalykus

kodėl sakyti gražius dalykus yra kaip koks tabu mūsų visuomenėje? kodėl turi bendrauti su žmogumi kokius metus labai artimai ir tik tada išdrįsti pasakyti, kad jis gražus, arba kad jį myli, kai tą jauti jau seniai seniai? vienas mokytojos tokios pasakymas man labai įstrigo galvoje. ji taip pasakė kai buvau gal kokioj 3 ar 4 klasėj. 'jei mylėsit arba mylit kokią mergaitę arba berniuką, gink dieve niekam to nesakykit, o ypač jai/jam'. vaikus ugdo, kad jie bijotų reikšti savo pačius gražiausius jausmus. kodėl? gal todėl, kad valstybė nekenčia jausmų, nekenčia, kad žmogus išvis ką nors jaučia ir tai atima daug laiko, iš kurio galima išgauti tiek naudos. vienai nelabai artimai mergiotei, kurią pažįstu vos kelias dienas pasakiau, kad jos labai gražios akys, ji baisiai nustebo, stovėjo ir tylėjo, lygtais prieš jos akis būtų įvykęs stebuklas... tai ir sukėlė man norą parašyti tokia tema. neklausykit mokytojų ;). juk taip gražu išgirsti gražius dalykus iš kito žmogaus, ir turbūt daug kas norėtų juos išgirsti dažniau. aš irgi.

Posted by vaikas at 07:40 PM | Comments (8)

October 09, 2003

kovos meduje: 'girl power'

tv3 reklamuoja savo 'uždegančias' kovas tarp moterų meduje. šūkiai anonsuose apie tai, kaip moterys gali pastovėti už save, parodyti savo jėgą ir t.t. feminizmas? mhm... visi žinom, kad TV meluoja rodo nesąmones ir blablablablablabla. bet vistiek kažkaip solidžiau. feministinis šūkis buvo panaudotas šovinistinei pramoginei laidai reklamuoti. jėga: feminizmas. bet prie ko čia feminizmas? moterys parodomos kaip produktas, į kurį žiūri apsiseilioję diedai. rodomi tik idealių proporcijų kūnai, imituojami agresyvūs veidai. feministės? greičiau fetišistinės kekšės. nieko daugiau. daug kartų nusivylėm teliku. cha, ir šįkart. taigi kai kitą kartą išgirsit per teliką 'kapitalizmas žudo', neapsigaukit. tai bus makdonaldo reklama. feminizmas. tik ne televizijoje.

Posted by vaikas at 08:07 PM | Comments (9)